Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Mes praeitais metais buvome Prie Alanijos nuo 04.26 11 dienu tai visas dienas buvo 40-48 laipsniai o ta diena kai iskridome tai smarkiai atsalo.
Kai mes buvome viesbutije tai matesi debesys, aplinkuj tikrai lijo nes gryzdami is ekskursiju visi pasakojo apie smarkias liutis o ten ne lijo.
Kaip vietiniai sake tai kemero puseje gauti lietaus tikimybe didesne nes ten kalnai del tos pacios priezasties ten salciau nes kalnai buna dar neisile ir del to buna salciau
Pries tris metus skridome 04.28 buvo toje pacioje vietoveje Okudzkularas 14 dienu , tai dienomis buvo silta prie baseino, bet viejuota prie juros (as prie juros su palaidine ilgomis rankovemis galejau buti), o Kemere tas dienas buve zmones skundesi kad vaiksciojo su striukemis ir lijo.
Taip kad siemet vaziuoju geguzes pradzioje bet kemero regiono del tos priezasties nesirenku.
Tris metus buvau 14 dienu rugsejo galas spalio pradze, tai ruduo patiko labiau patiko bet net ziurint viesbucius nuo 09.25 jie mano seimai kainuos apie 1000 brangiau.
Na mes imame visada 11-14 dienu. Beje rudeni mums sekdavosi maziau nes budavo apie pora dienu lietaus o geguzes menesi viena karta pusvalandi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZAIKA2: 29 gruodžio 2013 - 19:41
QUOTE(ZAIKA2 @ 2013 12 29, 20:13)
Mes praeitais metais buvome  Prie Alanijos nuo 04.26  11 dienu tai visas dienas buvo 40-48 laipsniai o ta diena kai  iskridome tai smarkiai atsalo.
Kai mes buvome viesbutije tai  matesi debesys, aplinkuj tikrai lijo nes gryzdami is ekskursiju visi pasakojo apie smarkias liutis  o ten  ne lijo.
Kaip vietiniai sake tai kemero puseje gauti lietaus tikimybe didesne nes ten kalnai del tos pacios priezasties ten salciau  nes kalnai buna dar neisile ir del to buna salciau
Pries tris  metus skridome 04.28  buvo toje pacioje vietoveje Okudzkularas 14 dienu , tai dienomis buvo silta prie baseino, bet viejuota prie juros (as prie juros su palaidine ilgomis rankovemis galejau buti), o  Kemere tas dienas buve zmones skundesi kad vaiksciojo su striukemis ir lijo.
Taip kad siemet vaziuoju geguzes pradzioje bet kemero regiono del tos priezasties nesirenku.
Tris metus buvau  14 dienu rugsejo galas  spalio pradze, tai ruduo patiko labiau patiko bet  net  ziurint viesbucius nuo  09.25  jie mano seimai kainuos apie 1000 brangiau.
Na mes imame visada 11-14 dienu. Beje rudeni mums sekdavosi maziau nes budavo apie pora dienu lietaus o geguzes menesi  viena karta pusvalandi.

O kas turi patirties del geguzes antros puses? Man kazkaip atrode kad jau antroji puse turetu buti stabilsene unsure.gif
Atsakyti
Buvau pora kartų balandžio viduryje. Aš ir pasipležinau ir pakeliavau. Šiluma dalykas subjektyvus, vietiniai su odinėmis striukėmis vaikšto, o per paplūdimio smėlį basikom pereiti neįmanoma kaip pėdos dega. Čia taip Antalijos, Alanijos regionuose, o Kapadokijoje dar truputį sniegelio-šerkšniuko matėme ir šildymas viešbutyje veikė.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2013 12 29, 19:51)
O kas turi patirties del geguzes antros puses? Man kazkaip atrode kad jau antroji puse turetu buti stabilsene unsure.gif

mes atostogaudavom geguzes gale, man oras labai geras ir lietaus beveik niekad negavom, o ir silumos uztektinai, vakare kartais prireikdavo ilgu rankoviu ax.gif
gal dar kas pasidalins apie simena sun club, ka is to viesbucio galima ax.gif aplankyti, gal netoliese kokiu izymiu vietu, ar yra kokie turgeliai salia, ar kas buvo kokiam a la carte restorane, kuri apsimoka rinktis, ar leidzia su vaikais ax.gif
gal kas buvo botanike ir simenoje, kuris fainiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2013 12 29, 21:01)
Šiluma dalykas subjektyvus, vietiniai su odinėmis striukėmis vaikšto, o per paplūdimio

Nepasakyciau. Jei smelis ikaista, nereiskia, kad silta. Jis puikiai ikaista prie +20 jei tik saule sviecia, tuo tarpu jei vejuota, labai salta. Kazkada buvau Egipte sausi, fui.
Na bet balandzio ir nesirinkau, jei bus kokie +26-28 geguzes antroje puseje, man gana, apmaudu tik butu jei lietus ar kokie +20
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 29 gruodžio 2013 - 20:11
Is kemero regiono man labai patiko tachtali kalnas ten apzvalgos aikstele yra, sauleta diena matosi kita ilankos puse, jis pries kokius penkis metus baigtas irengti, irenginejo sveicarai vaizdas super keliamasi kabinose po 20-30 zmoniu bet per susjungimu vietas toks lyg smugis yra, tai as labai bijojau ,bet vaizdas super tik striukes isimeskite nes ten sniegas iki liepos menesio yra .
Nuo kemero Antalija yra greta ir susisiekimas su marsrutke geras.
Atsakyti
QUOTE(jurkami @ 2013 12 29, 16:46)
Sveikos merginos,labai geras viesbutukas-Gural Premier Tekirova,buvome s.m geguzes 9-16 d.,tik su oru mums tai labai nepasiseke,beveik visas dienas linojo,o kartais netgi labai smarkiai,pastoviai budavo tai saulute,tai vel lietutis,maudemes juroje tik kelis kartus,bet kas liecia viesbuti,tai tikrai superinis,naujas,vaikams daug pramogu,akvaparkai grazus,kambariai nauji,stilingi,visur svaru,maistas taip pat labai skanus,labai grazioje vietoje tarp kalnu,keliavome su vaikuciais 9m,ir beveik 1 metuku,tai veiklos buvo visiems 4u.gif

super viesbutis wub.gif
Tai va del to as renkuosi tik nuo geguzes 25dienos,jau pats galas.

Nes ta geguzes vidury tai tokia jau loterija 50 ant 50 su oru. O sumokejus tokius pinigus maziausiai lietaus norisi doh.gif

Mes siemet geguzes 25 iskridome, visas diena sbuvo 28*34laispniai. Anlanijos pusei. Oras pasaka ,daugiau silumos nei nenoreciau schmoll.gif


Mums 4as 2+2 paskaiciavo si viesbuti 7naktim daugiau nei 10 000lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 29 gruodžio 2013 - 23:56
QUOTE(ZAIKA2 @ 2013 12 29, 22:49)
Is kemero regiono man labai patiko tachtali kalnas ten apzvalgos aikstele yra, sauleta diena  matosi kita ilankos puse, jis pries kokius penkis metus baigtas irengti, irenginejo sveicarai vaizdas super keliamasi kabinose po 20-30 zmoniu bet per susjungimu vietas toks lyg smugis yra, tai as labai bijojau ,bet  vaizdas super tik striukes isimeskite nes ten sniegas iki liepos menesio yra .
Nuo  kemero Antalija yra greta ir susisiekimas su marsrutke geras.

Rekomenduoju ir as pakilti i Tahtali wub.gif tikrai verta demesio vieta. Mes buvom liepos gale tai paciam virsuj pakilus buvo 18laipsniu silumos. Kam salta, duoda pledukus wink.gif bet patekus is 40 laipsniu karscio i 18 tai buvo gryna atgaiva biggrin.gif
Atsakyti
O Botanikas 10 n geguzes gale 6800lt 2+1 vaikas gera kaina kaip manote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apelsinka:): 30 gruodžio 2013 - 15:36
manau,kad taip smile.gif

mes praitais metai buvome 2+2 su visom nuolaidom 9200lt
drauge vaziavo kartu 1+1 su nuolaidom gavosi 6000lt

9naktim
Atsakyti
9n UAI 3 suaugę + 1 vaikas (11 m.) - 2014-09-20 - viso - 7513,42 - Saphir resort and spa 5*.

ačiū išankstiniams išpardavimams thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zylute1: 30 gruodžio 2013 - 20:11
QUOTE(Zylute1 @ 2013 12 30, 21:10)
9n UAI 3 suaugę + 1 vaikas (11 m.) - 2014-09-20 - viso - 7513,42  -  Saphir resort and spa 5*.

ačiū išankstiniams išpardavimams    thumbup.gif  drinks_cheers.gif  4u.gif  rolleyes.gif

Saunu drinks_cheers.gif
Pasidalinkit, merginos, per ka, kaip perkat keliones? Mes perkam Tezo keliones kazkaip vis, gaunam 7% (jau issiaskinom kad galima gauti 8%), bet gal yra dar kokiu geresniu variantu (kalbu apie isankstinius ispardavimus)? 4u.gif
Atsakyti