Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Sveiki. 4u.gif
Registruojuos ir aš temutėj. Birželio 24 dieną skrisim į Turkiją. wub.gif Būsim 14 n. 2 suaugę ir 3 vaikučiai. Užsisakėm SIMENA HOTEL & VILLAGE. Skaičiau labai įvairių atsiliepimų. Gal kas buvote praėjusią vasarą ir galėtų kažką papasakoti? Būčiau dėkinga. 4u.gif Turkijoje esame buvę, šis bus 3 kartas, pasiilgau šios šalies. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 01 22, 17:16)
Pats miestas  wub.gif  ten visai kitaip nei Kemere, Alanijoje, Marmaryje, Antalijoje... Sako panasu i Graikina, man nepanasu, bet labai artimas kampelis sielai  wub.gif
Oro uostas tai irgi pagerintas (Milos) lotuliukas.gif  atgal skrendant ilaipinimo bilietus ranka israsinejo ir labai labai maziukas, berots tik 1 duty free parduotuve ir viena kavine. Leidomes nakti, tai nuo lektuvo visi vorele ejom iki terminalo, na idomiai  cool.gif
Iki siol skraidziau tik is LT

Rugpjucio viduri leidomes Milo oro uoste buvo ka tik atidarytas kvepiantis dazais , mazas bet modernus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramimama @ 2014 01 22, 18:26)
Rugpjucio viduri leidomes Milo oro uoste buvo ka tik atidarytas kvepiantis dazais , mazas bet modernus  mirksiukas.gif



sake, kad tvarkys thumbup.gif
tas jo mazumas man labai patiko wub.gif buvau 2010m
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 01 22, 17:31)
Vesu bus  g.gif  ten ir liepa nebuvo tokiu karsciu.
Visai salia Efesas 15 km, kruiziniai laivai atplaukia visus metus, taigi ir nebus labai prastai  4u.gif

Labai didelio karscio as nemegstu, man pernai geguzes pradzioj buvo per karsta Alanijoj.
Bet jau pabodo tas pats krastas, daug kur Antalijos regione esam buve, sakau gal krastovaizdi reiktu pakeisti, nu nebent kas pasiulytu i AMARA dolce vita uz labai gera kaina, tai ten tikrai grizciau, bet irgi pavasari, kai nera zmoniu antpludzio. Ten i kalnus su instruktorium eidavau viena, arba MB vienas pakaitom, nes daugiau neatsirasdavo norinciu is viso viesbucio, visi tingedavo, o ten taip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 01 22, 18:31)
Vesu bus  g.gif  ten ir liepa nebuvo tokiu karsciu.
Visai salia Efesas 15 km, kruiziniai laivai atplaukia visus metus, taigi ir nebus labai prastai  4u.gif

mamullia siaip ima apie 1$ uz km Taxi, manau 20-30$, nors viesbutis atokiau ir prabangus, tai kainas gali uzlankstyti g.gif

na ka nors galvosiu:) gal pigiau gausis issinmuot masina dienai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2014 01 22, 19:27)
Labai didelio karscio as nemegstu, man pernai geguzes pradzioj buvo per karsta Alanijoj.
Bet jau pabodo tas pats krastas, daug kur Antalijos regione esam buve, sakau gal krastovaizdi reiktu pakeisti, nu nebent kas pasiulytu i AMARA dolce vita uz labai gera kaina, tai ten tikrai grizciau, bet irgi pavasari, kai nera zmoniu antpludzio. Ten i kalnus su instruktorium eidavau viena, arba MB vienas pakaitom, nes daugiau neatsirasdavo norinciu is viso viesbucio, visi tingedavo, o ten taip grazu  wub.gif

Papasakokit placiau apie ejima i kalnus , nieko nesu girdejusi g.gif o esu labai megeja vaikstineti po kalnus bigsmile.gif ar toli nuo amaros , kiek laiko trunka , kiek kainuoja , aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramimama @ 2014 01 22, 19:42)
Papasakokit placiau apie ejima i kalnus , nieko nesu girdejusi  g.gif  o esu labai  megeja vaikstineti po kalnus bigsmile.gif  ar toli nuo amaros , kiek laiko trunka , kiek kainuoja , aciu  4u.gif

Nemokamai biggrin.gif ten labai daug atrakciju nemokamai biggrin.gif tik as aisku buvau pries 3m, gal kas pasikeite g.gif
Instruktorius is viesbucio, nurodytu laiku is ryto laukia norinciu eiti i kalnus, bet ju nelabai atsirado, kai mes buvom. Pamokino mane su lazdom tom siaurietiskom vaiksciot ir issivede, tai per pora valandu sake, kad kone 12km sukorem. Ejom gan intensyviai.
Kalnai is karto uz viesbucio teritorijos, drasiai galima po to ir vieniems vaikscioti. Bet ten tiek veiklos, kad doh.gif nors persiplesk: norisi but ir graziai, ir protingai lotuliukas.gif
Vien teniso aiksciu 11! Vaikams zaislus i papludimi duodavo, paskui aisku vakare grazindavom.
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 01 20, 18:12)
Sveiki, ar yra buvusiu/planuojanciu i Amara Dolce Vita?

sveiki,mes 05.29 o jus kada?
Atsakyti
Gal kas buvote mukarnas viezbutyje? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 01 22, 16:16)
Pats miestas  wub.gif  ten visai kitaip nei Kemere, Alanijoje, Marmaryje, Antalijoje... Sako panasu i Graikina, man nepanasu, bet labai artimas kampelis sielai  wub.gif
Oro uostas tai irgi pagerintas (Milos) lotuliukas.gif  atgal skrendant ilaipinimo bilietus ranka israsinejo ir labai labai maziukas, berots tik 1 duty free parduotuve ir viena kavine. Leidomes nakti, tai nuo lektuvo visi vorele ejom iki terminalo, na idomiai  cool.gif
Iki siol skraidziau tik is LT



Pritariu Bodrumo kurortas visai visai kitoks, matomai todel Bodruma ir pamilau ax.gif 4u.gif mes leidomes 18val su minutemis , tad spejome dar ir vakarienei i viesbuti atlekti, laukiu birzelio 21 nekantraudama wub.gif
Atsakyti
Sveikos keliautojos 4u.gif

Praita vasara mes vykome i Turkija, Bodruma, viesbuti Elite Bodrum Hotel. Viskas patiko, tik truko veiksmo, hotelis mazas...bet gamta labai patiko, jura, krantas... Siemet issipirkome kelione i Kemeri, viesbutis CLUB SALIMA. Kas esate ten nuvyke? Skaiciau, kad uzimtumas superinis, tik maistas neivairus. Lauksiu komentaru apie si viesbuti, jei ka domina, klauskit papasakosiu daugiau apie Elite Hoteli. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Madmozela* @ 2014 01 23, 09:04)
Gal kas buvote mukarnas viezbutyje?  bigsmile.gif

As buvau uzsakius, bet pakeiciau de mazos teritorijos ir kazkaip apie apsinuodijimus buvo atsiliepimu, o dar tas juppy... blush2.gif Na norisi vaikams bent pakeliniu sulciu, nes gryno vandens nera jie dideli megejai. Apie ji kalbejau su keliom rimtom agentem, tai viena is triju paklausinejo kur pries tai buvom ir atkalbinejo, o dvi sake kad jis visai neblogas.
Siaip man jis atodo simpatiskas, gal labiausiai ta maza teritorija atbaide, nes is viesbucio kojos nesiruosiame kelti, atsibos bijau per maza vaikscioti.
Atsakyti