Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(byebyelondon @ 2014 01 21, 01:08)
O as kaip tik imu 3-4 zvaigzduciu viesbucius miestelio centre ir bastausi po miesta ir skirtingus pliazus visa diena. Megstu viesus pliazus, o ne ziureti i tas pacias fizionomijas kiekviena diena hotelio teritorijoj.


Va va cia mano idealios atostogos wub.gif su kai kuriu viesbuciu personalu iki siol bendrauju, gavau 4 Kaledines siuntas is turkijos, viena is Kapadokijos,nors pas juos buvau tik viena para wub.gif
Vieni viesbucio savininkai 2 broliai buvo pas mus atskride,nes ziemos nebuvo mate thumbup.gif
Man tas bendravimas ir susibendravimas...
Vengiu dideliu viesbuciu, buvau Daimoje, dar pacioje sezono pradzioje, nesijaute tos mases, bet i atostogu pabaiga doh.gif ne man tokie komleksai...

Buvau ir Delfinuose pora dienu, patiko, bet ilgiau ten nebuciau 4u.gif

QUOTE(gkspygle @ 2014 01 21, 01:15)
Pamukale as visada norejau pamatyti, todel gal ir pacios nusiteikimas visai kitas, o i Sidę taip našarum sugalvojom smile.gif


Jei nuspresite gristi i Turkija rinkites - Kusadasi 4u.gif ir pamukale bus arciau ir pazinsit kitokia turkija, ten nera rusu, niekas nesuranta rusiskai, tai ir turkai kitokie... Aisku ten nersia Angles,o kas blogiau nezinau lotuliukas.gif

Mes su vyru nemegstame muzieju, nu is idejos net neinam... Net paryziuje i Luvra cool.gif Pasaulis todel ir margas, kad kiekvienas galetu juo pasidziaugti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruc: 21 sausio 2014 - 12:13
Daima pas viesbutis nekoks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 21, 13:29)
Daima pas viesbutis nekoks mirksiukas.gif


Zinau lotuliukas.gif Zilvinas jau visus itikino thumbup.gif
Istikro nieko ten baisaus nera 4u.gif
as visada ziuriu i kaina ir kokybe, kai uz nepilna 1200lt gavau UAI 9 paru nakvyne viesbutyje su visais dantu sepeteiais, tapkem, skustukais, batu tepalais ir pan. erdvu kambari tvarke kasdiena, keite patalyne ir ranksluosciu, pilde mini bara, ir visada visada buvo braskiu wub.gif kur maloniai nustebindavo ledais gulint prie baseino, kur kepe picas ir hotdogus prie juros, pietums siulydavo 5 skirtingus mesinius patiekalus, 2 rusiu zuvi ir ivairaus garnyro, Alus- Efes, coca-cola, fanta,sprite... turi dideli akvaparka,nuosava papludimy, yra miestelelyje ne laukuose g.gif kas vakara vykdavo renginiai, mazuju klubas su atskiru meniu vaikam g.gif sildomas baseinas ir dar bent 4 lauke ir net prie juros privesta ale smelio...
Zinoma kiekvienam neitiksi, bet viesbutis tikrai nera prastas - o jau vaizdas aplinkui wub.gif snieguota tachtaly virsukalne, tauro kalnai ir jura wub.gif

O ar paveikslas kabo kreivai ant sienos ir slepia broka, ar plyteliu siules uzteptos nelygiai, man nelabai idomu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruc: 21 sausio 2014 - 12:58
QUOTE(bruc @ 2014 01 21, 12:57)
Zinau  lotuliukas.gif  Zilvinas jau visus itikino  thumbup.gif
Istikro nieko ten baisaus nera  4u.gif 
as visada ziuriu i kaina ir kokybe, kai uz nepilna 1200lt gavau UAI 9 paru nakvyne viesbutyje su visais dantu sepeteiais, tapkem, skustukais, batu tepalais ir pan. erdvu kambari tvarke kasdiena, keite patalyne ir ranksluosciu, pilde mini bara, ir visada visada buvo braskiu  wub.gif  kur maloniai nustebindavo ledais gulint prie baseino, kur kepe picas ir hotdogus prie juros, pietums siulydavo 5 skirtingus mesinius patiekalus, 2 rusiu zuvi ir ivairaus garnyro, Alus- Efes, coca-cola, fanta,sprite... turi dideli akvaparka,nuosava papludimy, yra miestelelyje ne laukuose  g.gif kas vakara vykdavo renginiai, mazuju klubas su atskiru meniu vaikam g.gif sildomas baseinas ir dar bent 4 lauke ir net prie juros privesta ale smelio...
Zinoma kiekvienam neitiksi, bet viesbutis tikrai nera prastas - o jau vaizdas aplinkui  wub.gif  snieguota tachtaly virsukalne, tauro kalnai ir jura  wub.gif

O ar paveikslas kabo kreivai ant sienos ir slepia broka, ar plyteliu siules uzteptos nelygiai, man nelabai idomu  cool.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif Labai tikslus Daimos vaizdas smile.gif Kaip minusa (bent mums) prideciau - eiles ir uzimtus stalus vakarienes metu.
Pries Daima buvo Rixos, po Daimos seke Delfinai, bet zinojom kur ir uz kiek vaziuojam, todel nieko itin blogo pasakyti apie Daima negaliu.
Atsakyti
Sveiki, o I Turkija paso reikia ar uztenka ID korteles? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 01 20, 20:12)
Sveiki, ar yra buvusiu/planuojanciu i Amara Dolce Vita?

keliauja balandzi pabaigoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2014 01 21, 14:24)
Sveiki, o I Turkija paso reikia ar uztenka ID korteles? blush2.gif

Reikia paso.
Atsakyti
QUOTE(KristinaL @ 2014 01 21, 16:32)
Reikia paso.

aciu.
Atsakyti
Sveiki visi dar karta! smile.gif

Na va, pagaliau mano vargai su kelione baigesi ir pagaliau uzsisakiau geguzes menesiuis viesbuti Drita smile.gif Tikiuosi nuostabiu atostogu!!! Visiems taip pat linkiu gerai paatostogauti ir issirinkti kas labiausiai prie sirdies smile.gif
Labai visiems dekoju uz komentarus, patarimus ir nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Petr@ @ 2014 01 21, 09:48)
kokias ekskursijas rekomenduotumete is Bodrumo?
planuojam Pamukale, i kosa nuplaukt. kur dar  g.gif


Į Efesą dar nuvykit.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 20, 21:01)


Taip Utopia visgi.



I Utopia vaziuosit?

Mes pernai ten buvom, geguzes pradzioje. Ispudinga sio viesbucio panorama, vaikams labai daug uzsiemimu.
Akvaparkas didelis, tai vaiko neimanoma buvo is ten istraukti doh.gif Gerai, kad jis ne visa diena dirba, o tai net pamelusi is ten traukdavom.
Kaip ir daugumoj viesbuciu - daug rusu, tiksliau ukrainieciu. Bet prie juros ramiau - jie tingi prie jos eiti, nes kai mes buvom, buvo remontuojamas kelias ir reikdavo butinai leitis liftu, autobusiukas iki pat juros nevezdavo.
Maisto daug, ivairaus, baruose man patiko diena daugybe nealkoholiniu kokteiliu.
Gyvenom Viloj, ne pagrindiniam viesbuty.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benukas: 21 sausio 2014 - 18:35
lola.lola ačiū labai už išsamų pasakojimą 4u.gif 4u.gif

o nuo Amaros kur galima netolimais pavažiuot, ką pamatyt? didelių ekskursijų su vaikais tikrai neplanuojam, tik bent dieną kitą iš viešbučio turbūt norėsis ištrūkti 4u.gif
Atsakyti