Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 20, 20:57)
tai saket,kad musu pasirinkti neturi akva parko smile.gif tai ir parodziau,kad dar ir kokius turi  mirksiukas.gif

Mukarnas drinks_cheers.gif ,  tai del to ir liko jis trecioje vietoje  drinks_cheers.gif

Taip Utopia visgi.


Supratau, na Mukarna daznai svarstet, tai ir atsimenu ji labiausiai mirksiukas.gif
Nors man didelio skirtumo ir nera, ar 7 ar 3 kalneliai, na gal tie tris tegu buna, o daugiau jau ir nebuvo privalumas smile.gif
Smagu kad issirinkote drinks_cheers.gif Kiek suplojot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 20 sausio 2014 - 20:05
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 01 20, 20:24)
Lola.lola , Turkijoj busim pirmakart, iki siol Tenerifeje ilsedavomes smile.gif ar labai toli club tipo kambariai?jie kaip suprantu nutole nuo pagrindinio pastato? Uz viesbucio ribu kaip suprantu tik miskai, iki miesto ar kitos civilizacijos tik su automobiliu?
Uzsisakem privatu pervezima,nes kaip supratau 2h tektu autobusu keliaut nuo oro uosto,o mes su mazais vaikais..



Mes gyvenome butent Club standart tipo kambaryje.
Club tipo kambariai yra isdestyti dvejuose vietose - arciau pagrindinio pastato ir siek tiek toleliau (orentyrui - palei teniso kortus). Mes keliavome su 2 vaikuciais - vienam 1 m 7 men, kitam 6 men tebuvo, tai mus apgyvendino tose arciau esanciuose namuose, o draugus, kuriu vaikai buvo vienam 3 metai, o kitam 3 menesiai apgyvendino tolimesnesiuose. Bet su vezimeliu ir geru oru manau visai smagu yra pasivaikscioti. Ypac, kad pakeliui galite sutikti triusiu is zoologijos sodo smile.gif
Uz viesbucio ribu nebuvom, nieko ten nepasigedau ten nes turkijoj jau ne pirma karta. Draugu vyras iki artimiausio miestelio ejo pestute pakrante, bet jam tai kaip sportas budavo.
Del privataus pervezimo thumbup.gif nes mus nors veze su mazesniu autobusu tik su 1 sustojimu uztruko tikrai 2 val.

Prisiminiau kas pasirode labai faina: kai atvaziavom ir uzsiregistravom tai lagaminus ir mus pakrove i mini elektromobili ir nuveze iki kambariu.
Kambaryje yra pagalviu meniu - nuo pukiniu iki ortopediniu thumbup.gif
Maziems vaikams pastatomi maniezai, bet jie platesni nei musu iprasti.
Va pasigedau nemokamu pampersu biggrin.gif Vietineje viesbucio parduotuveleje ju kaina uz maza pakuote doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 20, 21:01)

Vakariniai sou man irgi labai svarbus  drinks_cheers.gif visokios vakarines programos kokios buvo Botanike po sou is vis  wub.gif


Aha, as irgi Botanice labai atsimenu vakarus wub.gif Su kavinem man nesilygina wub.gif
O ekskursijos faina, bet nemazai apvaziuota, o su vaikas tai noro nera.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 20, 20:04)
Supratau, na Mukarna daznai svarstet, tai ir atsimenu ji labiausiai mirksiukas.gif
Nors man didelio skirtumo ir nera, ar 7 ar 3 kalneliai, na gal tie tris tegu buna, o daugiau jau ir nebuvo privalumas smile.gif
Smagu kad issirinkote drinks_cheers.gif Kiek suplojot?

tai taviskiai dar mazi,kazi ar visus trys kalnelius jie panaudos drinks_cheers.gif as cia labiau del vyresnelio 4u.gif

drinks_cheers.gif apie Mukarna daug masciau, man patinka kad ten pagrinde jaunimas,nera pensijos .Viesbutis gyvas thumbup.gif nedidukas irgi turi privalumu wub.gif
dar nemokejom 4u.gif bet gaunasi kaip ir Botanikas.Del datos sunku apsispresti,darbu kruvos
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 20, 20:13)
Aha, as irgi Botanice labai atsimenu vakarus wub.gif Su kavinem man nesilygina wub.gif
O ekskursijos faina, bet nemazai apvaziuota, o su vaikas tai noro nera.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 20 sausio 2014 - 20:40
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 20, 21:01)


drinks_cheers.gif man irgi vietines kavines visiskai neidomios  ax.gif Miesta megstu,bet del to jog esu tamsaus gimio ir visi ten mane palaiko uz Turke  biggrin.gif visi pardavejai sveikinasi turkiskai ir niekas nesikabineja. O vat drauge i mieste nei kojos nekelia,sako ko ten eiti..tie kabinejimaisi ir prekiukisimai jai jokio malonumo.

Ekskursijos jau kitas reikalas  drinks_cheers.gif bet jas irgi reikia megti .
As megstu tinginio atostogas,kada vaikai laimingi,nieko netruksta ir neskauda galvos biggrin.gif megausi siluma, muzika ir kokteileis  wub.gif

Vakariniai sou man irgi labai svarbus  drinks_cheers.gif visokios vakarines programos kokios buvo Botanike po sou is vis  wub.gif


drinks_cheers.gif man miesto gyvenimas - vienam kartui prabėgti (esu šviesi)... unsure.gif
viskam kas erikiuxxx pasakyta pritariu 100 proc. thumbup.gif mėgstu katino atostogas saulutėje.... wub.gif įpaišome ir vieną kitą ekskursiją - bet į ją irgi veža, nereikia patiems... nors dabar, kai keliausim su vaikais - svarbiausia užimtumas viešbučio teritorijoje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Madmozela* @ 2014 01 20, 08:16)
Laba diena,

gal kas zinote ar reikia leidimo vaika veztis i turkija? Esu issiskyrus su dukros tevu,ar reikalingas jo leidimas? Jei taip koks cia procesas ir kur reikia kreiptis?

Nereikia. Vežiausi vaikus, dar nepilnamečius, į Kretą ir į Turkiją, niekas nieko neprašė. Su viena dukra mūsų pavardės skiriasi. Dėl ramios galvos gal turėkit kokias dokumentų kopijas, gal gimimo liudijimo... g.gif

Aš paprastai imu 3* viešbučius su HB, man geriausiai tinka, nors kartą gavom tokį dylą, 4* HB dviems už 2000 Lt, tai jautėsi skirtumas tik tiek, kad didesni kambariai ir gausiau maisto, bet kai iš mūsų tokios valgytojos... biggrin.gif
Patiko visur, kur buvau, man svarbiausia - jūra, saulė ir gamtos grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gkspygle @ 2014 01 20, 19:24)
Vaziavome i Sidę, nepatiko visiskai, na ten tie griuvesiai... Na as kai neesu is tu sentimentaliuju tai man jie griuvesiai ir tiek, labai gaila kad iki Pamukales nedavaziavom ...


Na gal ir pamukale nesuzavetu, juolab,kad ten irgi griuvesiu yra g.gif
del kabinejimosi g.gif idomu nuo ko priklauso, bet sulaukiu tik malonaus demesio ir jokiu vulgariu pasiulynu, esu sviesiaplauke, dazniausiai bastausi viena, bet jei neturiu laiko iskarto atsisveikinu, jei turiu arba domina paslaugos - maloniai pasneku 4u.gif

QUOTE(pukepuke @ 2014 01 20, 20:35)
Tikrai kiekvienam savo, o as po kavines pakankamai prisivaistau LT budama, o vat gero vakarinio sou LT negaunu taip daznai, tai man didziulis privalumas sou, animatoriai, barai kurie gamina skanius kokteilius prie baseinu ir juros. Na zodziu, cia tikrai skonio reikalas ax.gif
Bet tada klausimas, ta Drita juk laukuose kiek teko skaityti (kazkas buvo ikeles, tai pasidomejau), tai tada visai liudnoka...jau ir kavinukes variantas atpuola g.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif Tas zvaigzdiu skaicius tikrai nieko nepasako. Labai skirtingi iesbuciai, ir labai skirtingos kainos.



As sias atostogas truputi kitokias planuoju ax.gif vis tik busim su 2 vaikais : vienam 2,5m kitam 1,2m ir dar su draugu seima, labai panasios sudeties...
Nejauciu poreikio kavinems, bet jei jau toks badas nematau bedos pavaldyti kazkur uz papildoma mokesti ax.gif
Mano vaikai netinkamo amziaus time sou programom, neislaikyciau ju vis tiek, o kai buvau be ju tikrai rasdavau idomesnes veiklos ax.gif

aj isvis as kitaip suprantu poilsi ax.gif man tiktu ir palapine pajuri ir visa savaite vynuoges, bananai, persikai, arbuzai... wub.gif

Del zvaigduciu tikrai taip drinks_cheers.gif 5 zv kartais atsilieka net nuo 3 mirksiukas.gif
Atsakyti
O as kaip tik imu 3-4 zvaigzduciu viesbucius miestelio centre ir bastausi po miesta ir skirtingus pliazus visa diena. Megstu viesus pliazus, o ne ziureti i tas pacias fizionomijas kiekviena diena hotelio teritorijoj. Ir siaip, pastebejau, kad mazesniuose viesbuciuose, kur bendrauju tiesiogiai su savininku ir jo seima, jie buna zymiai labiau motyvuoti tau suteikti gera servisa ir maloniai bendrauti nei tu milzinu personalas. Koks ten gali buti malonus bendravimas is tu dideliu viesbuciu darbuotoju, kai nesvarbu kelinta valanda nueisi prie baro, o matai tuos pacius zmones raudonom akim, nuovargio iskraipytais veidais. Buvau ir as pasiemus prabangu viesbuti vidury lauku, tai zinokit tas 5 zvaigzduciu kalejimas uzkniso juodai. Kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
[quote=bruc,2014 01 21, 00:04]
Na gal ir pamukale nesuzavetu, juolab,kad ten irgi griuvesiu yra g.gif
del kabinejimosi g.gif idomu nuo ko priklauso, bet sulaukiu tik malonaus demesio ir jokiu vulgariu pasiulynu, esu sviesiaplauke, dazniausiai bastausi viena, bet jei neturiu laiko iskarto atsisveikinu, jei turiu arba domina paslaugos - maloniai pasneku 4u.gif

Pamukale as visada norejau pamatyti, todel gal ir pacios nusiteikimas visai kitas, o i Sidę taip našarum sugalvojom smile.gif
Na, va, o as kaip tik juodaplauke, bet sulaukiau ir vulgariu pasiulymu unsure.gif tik nesuprantu kodel, iki modeliu man dar toli, su miniakais ar sortais nevaiksciojau, o eigoje net ir nepiktybiniai kvietimai uzeiti i kavine ar pirkti ju tases jau erzindavo, tiesiog persisotini tu pasilabinimu, kvietimu, klausimu is kur esi ir pan. Kartais noredavos tiesiog iseiti ramiai ir pasivaikscioti, pasizvalgyti, bet ne... Man po Graikijos tai truputi šokas buvo unsure.gif rolleyes.gif na bet gal cia tik man taip nuskilo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 01 21, 00:08)
O as kaip tik imu 3-4 zvaigzduciu viesbucius miestelio centre ir bastausi po miesta ir skirtingus pliazus visa diena. Megstu viesus pliazus, o ne ziureti i tas pacias fizionomijas kiekviena diena hotelio teritorijoj. Ir siaip, pastebejau, kad mazesniuose viesbuciuose, kur bendrauju tiesiogiai su savininku ir jo seima, jie buna zymiai labiau motyvuoti tau suteikti gera servisa ir maloniai bendrauti nei tu milzinu personalas. Koks ten gali buti malonus bendravimas is tu dideliu viesbuciu darbuotoju, kai nesvarbu kelinta valanda nueisi prie baro, o matai tuos pacius zmones raudonom akim, nuovargio iskraipytais veidais. Buvau ir as pasiemus prabangu viesbuti vidury lauku, tai zinokit tas 5 zvaigzduciu kalejimas uzkniso juodai. Kiekvienam savo  4u.gif

as irgi buvau tokio pat nuomones,kol nepatekau i Botanika smile.gif

Zmoniu ten daug, bet teritorijos dydis wub.gif o personalas,nei vieno nemaciau su raudonom akim schmoll.gif visi linksmi, besisypsantis thumbup.gif o kas ydomiausiai turi nepaprastai gera atminti ..
Administratore karts nuo karto apeidavo teritorija,tai ne viena karta priejo ir paklause ar neturime jokiu nusiskundimu,ar viskas gerai..o kalbejo lietuviskai wub.gif
o kas norejo trintis mieste tarp tu turku,tai vazinejo nemokamas viesbucio autobusiukas ..tai bedu nera,ypac kas be vaiku .

As tik ekskursijom ziuriu pribrendau,bet noreciau be vaiku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 21 sausio 2014 - 00:26

[/quote]

Pamukale as visada norejau pamatyti, todel gal ir pacios nusiteikimas visai kitas, o i Sidę taip našarum sugalvojom smile.gif
Na, va, o as kaip tik juodaplauke, bet sulaukiau ir vulgariu pasiulymu unsure.gif tik nesuprantu kodel, iki modeliu man dar toli, su miniakais ar sortais nevaiksciojau, o eigoje net ir nepiktybiniai kvietimai uzeiti i kavine ar pirkti ju tases jau erzindavo, tiesiog persisotini tu pasilabinimu, kvietimu, klausimu is kur esi ir pan. Kartais noredavos tiesiog iseiti ramiai ir pasivaikscioti, pasizvalgyti, bet ne... Man po Graikijos tai truputi šokas buvo unsure.gif rolleyes.gif na bet gal cia tik man taip nuskilo smile.gif
[/quote]

Deja daugumoj egzotisku saliu taip, isskyrus vakarietiskas. Karibai, Bali sala, Egiptas ir t.t.-vos ne kaip taisykle, kur silta, egzotiska salis su nuostabia gamta, ten bus ikyrus zmones. Aisku, yra ir isimciu, bet mazai... As irgi anksciau labai bijojau tu ikyriu pardaveju bet susitaikiau, kad reikia prie to priprasti ir jautriai nepriimti jei noriu pamatyti pasaulio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo byebyelondon: 21 sausio 2014 - 00:41
kokias ekskursijas rekomenduotumete is Bodrumo?
planuojam Pamukale, i kosa nuplaukt. kur dar g.gif
Atsakyti