Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(byebyelondon @ 2014 01 20, 02:01)
Oho, kas per dosje Turkijoje smile.gif Kas tiek metu traukia i Turkija? Nesinori naujos, nematytos salies aplankyti?


Didele salis, daug mane dominanciu vietu, tai ir keliauju ax.gif keliauju ir kitur, bet kasmet butinai ir i turkija, ziema aplankau kanarus, viena kita savaitgali kokia EU sostine wub.gif
Siaip manes dazniausiai klausia, ko vis i ta turkija? tie zmones kurie is viesbucio nosies neiskisa, o dauguma mano draugu atostogas supranta tik viesbutyje...
Nuo kitu metu planuoju atrasti Egipta ir Tunisa cool.gif

QUOTE(*Madmozela* @ 2014 01 20, 09:16)


gal kas zinote ar reikia leidimo vaika veztis i turkija? Esu issiskyrus su dukros tevu,ar reikalingas jo leidimas? Jei taip koks cia procesas ir kur reikia kreiptis?


Bent pries pora metu nereikejo, tik jei Jusu ir vaiko pavarde skiriasi tuomet vertetu kazkoki dok tureti 4u.gif

QUOTE(-luka- @ 2014 01 20, 11:46)
Sveikos, mes planuojam vaziuoti birzelio viduryje 2+2 (vaikai) .
Kol kas nusiziurejome pagal kokybe ir kaina siuos tris:

Club Phaselis
Saphir Hotel
Saphir resort I spa

Gal kas buvot ir galit pakomentuoti. Siaip Kemeras , man labiausiai prie sirdies  wub.gif ir kol kas Club Phaselis pirmauja.

ir dar ar jau verta pirkti dabar kelione birzeliui ar lukteleti? Apie Egipto kainu pokycius gerai zinau, o Turkijos nelabai  4u.gif

Dar noriu paklausti ar vaikus pasveikina Turkijoje gimtadienio proga? Nes kaip tik kaip vyksime bus musu vestuviu desimtmetis ir dukrytes 5 m.


Jei turite issirinke konkretu viesbuti ir data, tik isankstiniai 4u.gif jei data gali svyruoti 14 dienu, ir nebutinas konkretus viesbutis, tuomet dazniausiai verta laukti 4u.gif nors pernai eme Tez ir Novaturas ir sujunge skrydzius, i kuriuos nebuvo pririnke zmoniu ir dideliai daliai zmoniu teko keisti planus pigiai prasisukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 01 20, 00:01)
Jusu nurodyti viesbuciai labai skirtingi, ar jus planuojate eiti kur nors is viesbucio? Lankytis klubuose, vakarieniauti ne viesbutyje?
Kiek supratau klypstate link Alanijos  g.gif


Atvirai sakant, skirtingi viesbuciai del to, kad labai nedideli reikalavimai ir platus pasirinkimas automatiskai gaunasi. Svarbiausia, kad butu geras/normalus maistas ir salia jura, o visa kita nera labai svarbu smile.gif Klubai nedomina, vakarieniavimas viesbutyje wink.gif
Nera svarbu ar Alanija ar Kemeras, ar Side ir pan.
Atsakyti
QUOTE(CherLoyd @ 2014 01 20, 16:52)
Atvirai sakant, skirtingi viesbuciai del to, kad labai nedideli reikalavimai ir platus pasirinkimas automatiskai gaunasi. Svarbiausia, kad butu geras/normalus maistas ir salia jura, o visa kita nera labai svarbu smile.gif Klubai nedomina, vakarieniavimas viesbutyje wink.gif
Nera svarbu ar Alanija ar Kemeras, ar Side ir pan.

kiek keliavome, visa laika pagrindiniai kriterijai renkantis buvo: arti jura, pvz ant juros kranto arba ne toliau negu keli simtai metru, ir arti centro, nes vistiek norisi iseiti pasivaikscioti, po parduotuves, ir aplamai linksma vakarais centre , bet ir triuksminga, tad sis variantas labiau tinka be vaiku keliaujantiems. Nusistatykite siuos kriteririjus ir lengviau bus pasirinkti smile.gif
Atsakyti
Sveiki, ar yra buvusiu/planuojanciu i Amara Dolce Vita?
Atsakyti
Sveikos. buvau siais metais Turkijoje, Alanijoj, siaip visai patiko, bet nebenoreciau dar karta-baisiai jau erzina tas turku prisiknisimas, gatve neimanoma ramiai praeit. Gyvenome viesbutyje X-peria Kandelor, puikus viesbutis. Vaziavome i Sidę, nepatiko visiskai, na ten tie griuvesiai... Na as kai neesu is tu sentimentaliuju tai man jie griuvesiai ir tiek, labai gaila kad iki Pamukales nedavaziavom ...
Atsakyti
QUOTE(Hekate:* @ 2014 01 03, 17:51)
Labas vakaras 4u.gif
na ka jungiuosi ir as prie Turkijos smile.gif

niekada neskridau niekada nebuvau svecioje salyje smile.gif
Pirmam kartui issirinkau turkija (alanija. viesbutis Drita 5*-)
kelione rinkausi per eco travel kaina dviems 1836 litai (cia su papildomom paslaugom) 2014.10.05 d. Kazin ne per anksti cia pradejau planuoti? ir ar pataikiau su viesbuciu (dar yra grand santana berots 4*) kaina 2000lt

Gal butu tarp Jusu kokiu tai atsiliepimu?
Aciu 4u.gif



Labas vakaras,
as taip pat siuos viesbucius ziurejau, nesu buvusi Turkijoje, nezinau ar patikima Eco Travel? g.gif smile.gif mes dar sprendziame kuri menesi, ar rugseji ar spali vykti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaukinesRozes @ 2014 01 20, 12:29)
Žv. Skaičius viską pasako.


Papriestarausiu. Tu paciu 5* viesbuciai skiriasi kaip diena ir naktis. Ir kaina ju skiriasi kaip diena ir naktis

QUOTE(bruc @ 2014 01 20, 12:37)
Nuo kitu metu planuoju atrasti Egipta ir Tunisa  cool.gif


Palikit Tunisa pabaigai, rinkites Maroka 4u.gif

QUOTE(Liniuxxx @ 2014 01 20, 19:12)
Sveiki, ar yra buvusiu/planuojanciu i Amara Dolce Vita?


Buvom 2011 m. Kas domina -klauskite 4u.gif
Kambariai fantastiski, dideli - su atskirais kambariukais lagaminams, visom higienos priemonem (skustuvai, skutimosi putos, siulai, batu tepalai ir t.t.). Restoranu - daug, maitinimas kiaura para. Vaikams mini klubas, atskiras meniu. Jei keliaujat su kudikiu - vezimeliu numa 5 $dienai, tyreles nemokamai, misinukas Aptamil mini klube nemokamai. Mano alergiskam vaikui gamino atskirai maista -tereikejo paprasyti prie maisto esancio virejo. Nekalbu apie gerimus, ledus, sultis, vaisius ir t.t. Bet...iskart pasiruskite vaikscioti - teritorija didele, kalnuota. Ziurint kur apgyvendins, bet gali tekti paeeti iki pagrindines maitinimo vietos. Restoranose vaikams paruostos maitinimo kedutes su vienkartiniais irankiais, seilinukais. Tad nieko savo nereikia tureti. Yra savo mini akvaparkas, vienas sildomas lauko baseinas, daug nesildomu lauko baseinu, juros vandens baseinas. Teritorijoje yra mini zoo sodas su pauksciais, ozkom, arkliais.
Ar patiks -priklauso kur esate buvusi iki tol. Mums po Amaros Delphin Deluxe pasirode kaip 3* blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lola.lola: 20 sausio 2014 - 19:06
Na po ilgu svarstymu ir persvarstymu lotuliukas.gif snd uzsisakem kelione rugsejo 21 d i Miracle Resort smile.gif ziuresim kaip ten bus,bendras ivertinimas geras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 20, 00:35)
net ir tas MUkarnas neblogas man.


Tai niekas ir nesako kad blogas, tik aqua parko neturi 4u.gif
Dar neiisirinkote viesbucio?
Atsakyti
Lola.lola , Turkijoj busim pirmakart, iki siol Tenerifeje ilsedavomes smile.gif ar labai toli club tipo kambariai?jie kaip suprantu nutole nuo pagrindinio pastato? Uz viesbucio ribu kaip suprantu tik miskai, iki miesto ar kitos civilizacijos tik su automobiliu?
Uzsisakem privatu pervezima,nes kaip supratau 2h tektu autobusu keliaut nuo oro uosto,o mes su mazais vaikais..
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 01 20, 01:01)

2014 m Drita spalio men su 2 vaikais ir vyru ir visais badazais ir pan 3400 lt


Tikrai kiekvienam savo, o as po kavines pakankamai prisivaistau LT budama, o vat gero vakarinio sou LT negaunu taip daznai, tai man didziulis privalumas sou, animatoriai, barai kurie gamina skanius kokteilius prie baseinu ir juros. Na zodziu, cia tikrai skonio reikalas ax.gif
Bet tada klausimas, ta Drita juk laukuose kiek teko skaityti (kazkas buvo ikeles, tai pasidomejau), tai tada visai liudnoka...jau ir kavinukes variantas atpuola g.gif
Papildyta:
QUOTE(lola.lola @ 2014 01 20, 20:04)
Papriestarausiu. Tu paciu 5* viesbuciai skiriasi kaip diena ir naktis. Ir kaina ju skiriasi kaip diena ir naktis

drinks_cheers.gif Tas zvaigzdiu skaicius tikrai nieko nepasako. Labai skirtingi iesbuciai, ir labai skirtingos kainos.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 20, 19:23)
Tai niekas ir nesako kad blogas, tik aqua parko neturi 4u.gif
Dar neiisirinkote viesbucio?

tai saket,kad musu pasirinkti neturi akva parko smile.gif tai ir parodziau,kad dar ir kokius turi mirksiukas.gif

Mukarnas drinks_cheers.gif , tai del to ir liko jis trecioje vietoje drinks_cheers.gif

Taip Utopia visgi.
Papildyta:
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 20, 19:35)
Tikrai kiekvienam savo, o as po kavines pakankamai prisivaistau LT budama, o vat gero vakarinio sou LT negaunu taip daznai, tai man didziulis privalumas sou, animatoriai, barai kurie gamina skanius kokteilius prie baseinu ir juros. Na zodziu, cia tikrai skonio reikalas ax.gif
Bet tada klausimas, ta Drita juk laukuose kiek teko skaityti (kazkas buvo ikeles, tai pasidomejau), tai tada visai liudnoka...jau ir kavinukes variantas atpuola g.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif Tas zvaigzdiu skaicius tikrai nieko nepasako. Labai skirtingi iesbuciai, ir labai skirtingos kainos.

drinks_cheers.gif man irgi vietines kavines visiskai neidomios ax.gif Miesta megstu,bet del to jog esu tamsaus gimio ir visi ten mane palaiko uz Turke biggrin.gif visi pardavejai sveikinasi turkiskai ir niekas nesikabineja. O vat drauge i mieste nei kojos nekelia,sako ko ten eiti..tie kabinejimaisi ir prekiukisimai jai jokio malonumo.

Ekskursijos jau kitas reikalas drinks_cheers.gif bet jas irgi reikia megti .


As megstu tinginio atostogas,kada vaikai laimingi,nieko netruksta ir neskauda galvos biggrin.gif megausi siluma, muzika ir kokteileis wub.gif

Vakariniai sou man irgi labai svarbus drinks_cheers.gif visokios vakarines programos kokios buvo Botanike po sou is vis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 20 sausio 2014 - 20:02