Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Na va, issirinkome viesbucius, kurie mazdaug patrauke aki pagal kaina ir pan.
Gal esate kas nors buve ir turite geru rekomendaciju ar nuomoniu? I kuri/i koki patartumete vaziuoti?

Aperion beach hotel 3 zvaigdzuciu

Petunya beach resort 4 zvaigzduciu

Turkmen hotel 3 zvaigzduciu

Dinler 5 zaigzduciu

Drita 5 zvaigzduciu

Grand Santana 4 zvaigzduciu

Grand Astor 4 zvaigzduciu

Club hotel rama 3 zvaigzduciu

Labai laukiu atsiliepimu ir nuomoniu, galbut kas pakomentuotu ir padetu issirinkti, kuri ismeginti blush2.gif
Aciu labai!
Atsakyti
QUOTE(ssandraM @ 2014 01 18, 20:59)
manau apsistosim ties siuo Sherwood Breezes Resort ..teritorija nemaza,pramogu uztektinai,ant juros kranto ir iki oro uosto tik 10 km  ax.gif

Tikrai labai geras pasirinkimas thumbup.gif
Pritariu Prettiness kiekvienu parasytu zodziu drinks_cheers.gif
Buviom siam viesbutyje rugsejo pabaigoje, tai tiek mes tiek mergaite likome labai patenkinti.Pirkom pernai per isankstinius, tai irgi labai ilgai ieskojom viesbucio, kuris atitiktu kaina ir kokybe ir galiu pasakyt, kad pataikem tiesiai i desimtuka thumbup.gif Nors Delphin Botanik buvo siek tiek pigesnis, visi Titanikai ir Konkordai buvo panasios kainos, bet mes apsistojom ties situ. ( pries tai skaitem be galo daug komentaru dejom visus pliusus ir minusus, bet agente irgi buvo uz si viesbuti ).
Labai patiko pliazas, tikrai neakmenuotas, gultu visad rasi ir prie juros ir prie baseino ( nors viesbutis buvo pilnas ), daug visokiu atrakciju tiek suaugusiems ( visokie zaidimai, saudymai is lanko , water polo ir t.t ) tiek vaikams.Vaikai irgi kasdien turi visokius uzsiemimus( kepa sausainius, tai zaidzia indenais iesko pasleptu vaisiu, tai piratais buvo, ieskojo lobiu ir t.t ). Kaip ir minejo Prettiness uzkandziu gali rasti visa diena. O ir maistas tikrai skanus! Maniskei irgi labai patiko mini disco, kiekviena vakara pagal tas pacias dainas sokdavo doh.gif Vakarine animacija irgi nebloga.Taip pat vyksta gala bufet, beach party, vaisiu dienos...vienu zodziu tikrai labai fainas viesbutukas thumbup.gif
Siaip labai nemegstu grizti i tuos pacius viesbucius, bet matau ( per FB ) kaip jie renovuojasi is pagrindu , tai su vyru jau rezgam minti, kad kitais metais gal vel jame apsilankysime wub.gif
QUOTE(ssandraM @ 2014 01 18, 22:11)
va,va man ir dar mintis kilo del lektuvu virs galvos  g.gif 

Visikai nieko nesigirdi schmoll.gif Tiesa pasakius, jie net neskaraido virs galvos, o gerokai pasoneje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 19, 10:58)
Na tie kurius cia svarstet ir yra be tu aqua parku, su kelias kalneliais, bent kuruos atsimenu ax.gif

oi mum visas akvaparkas thumbup.gif

UTOPIA:
http://www.kelioniua..._utopia_world_5

7 atviri baseinai
uždaras baseinas
8 vandens kalneliai

WATER planet
http://www.goplanet....iones/hotel/692

net ir tas MUkarnas neblogas man.

Ziurejau reitingus,tai is visu Okudžalare esanciu viesbuciu jis uzima 1vieta bigsmile.gif
Papildyta:
UTOPIA is Alanijoje esanciu 294 viesbuciu ,uzima 18vieta thumbup.gif sakyciau visai neblogai


QUOTE(Fioneta @ 2014 01 19, 23:00)

Siaip labai nemegstu grizti i tuos pacius viesbucius, bet matau ( per FB ) kaip jie renovuojasi is pagrindu , tai su vyru jau rezgam minti, kad kitais metais gal vel jame apsilankysime   wub.gif

Visikai nieko nesigirdi   schmoll.gif   Tiesa pasakius, jie net neskaraido virs galvos, o gerokai pasoneje  4u.gif

oho kokie pasikeitimai unsure.gif gal pavadinima keis unsure.gif kam taip griauti,negi toks senas buvo.
Ir papildoma pastata stato g.gif ne i gera
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 19 sausio 2014 - 23:36
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 19, 22:35)

oho kokie pasikeitimai  unsure.gif gal pavadinima keis  unsure.gif kam taip griauti,negi toks senas buvo.
Ir papildoma pastata stato  g.gif ne i gera

Zinok, kad ne senas g.gif Viskas ten buvo grazu ir tvarkinga...Tie patys kambariai nepriekaistingi...
Del to naujo priestoto, gal kas kitas bus, o ne kambariai, nes manau, jau butu atnaujinimuose, kad padidejo kambariu skaicius, bet tiek ju paciu puslapyje, tiek agenturu , kambariu skaicius islieka tas pats g.gif
Manau atsinaujinimas bus tik i nauda thumbup.gif
Kai mes lankemes siame viesbutyje , tai viena rusu seima jau antra karta tais metais atvaziavo doh.gif ( buvo liepa ir rugseji ) ir siaip nemazai zmoniu , kurie grizta i si viesbuti.
Atsakyti
QUOTE(Fioneta @ 2014 01 19, 23:45)
Zinok, kad ne senas  g.gif  Viskas ten buvo grazu ir tvarkinga...Tie patys kambariai nepriekaistingi...
Del to naujo priestoto, gal kas kitas bus, o ne kambariai, nes manau, jau butu atnaujinimuose, kad padidejo kambariu skaicius, bet tiek ju paciu puslapyje, tiek agenturu , kambariu skaicius islieka tas pats  g.gif
Manau atsinaujinimas bus tik i nauda  thumbup.gif
Kai mes lankemes siame viesbutyje , tai viena rusu seima jau antra karta tais metais atvaziavo  doh.gif  ( buvo liepa ir rugseji ) ir siaip nemazai zmoniu , kurie grizta i si viesbuti.

thumbup.gif tai liuks
ir salia orouosto,gerai kad lektuvu nesigirdi drinks_cheers.gif Gal ne pro ta puse leidziasi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(CherLoyd @ 2014 01 18, 15:03)
aciu labai uz tokia issamia zinute o kuriuose viesbuciuose teko buti? uz kokia suma vaziuojate?


Mano tikstai turkijoje yra kitokie,as nevaziuoju tikrinti svaros, paragauti gurmanisku valgiu ar pademonstruoti savo vakarini sukneliu vakarienes metu, man nereikia sou time viesbutyje - anatolijaus ugnies lygio ir pan, man reikia karstos saules ir juros, vienos kitos ekskursijos.
Gal dar 'nedaaugau' tam ax.gif

- 2007m Aura (3 zv kemer/ kiris) pirmos atostogus su tuometiniu draugu, dabartiniu vyru, tai sakyti ir nereikia - buvo kazkas nerealaus cool.gif kaip 3zv viesbutis turi pakankamai dideli baseina ir ivairu maitinima. Tais metais dar buvo oro uosto mokesciai,, vizos ir pan, tai gavosi apie 1800 lt (liepos men), bet tuomet keliones buvo gerokai brangenes.
- 2008m Deria and Dezin (3zv kemeras) centrineje gatveje, salia klubu, baru ir parduotuviu, iki juros max 3 min cool.gif Viesbucio nesirinkom pirkom fortuna uz 699 su AI (deganti kelione) na kaip uz tokia kaina, priekaistu jokiu 4u.gif siaip maitimas silpnas- nesikeicia.
-2009 m Vita Beach (3/4 zv) (Alanija / konakly) turejo bara papludimyje, bet labai mazas baseinas liepos men 999 lt (deganti kelione)
- 2010 m Grand Lukullus (4 zv kemeras) Neturi nuosavo papludimio ,bet gulto nuoma parai 4 liros, tai nevisada verta ieskoti ir ristis prie papludimio, nes nera velniskai brangu ir nuomuotis veitoje, juolab gali rinktis kuris fainesnis smile.gif Baseine yra ciuozykla,teritorijos beveik nerasta.
- 2010 Surtel (3 zv Kusadasi) miesto viesbutis,baseinas ant stogo, itin kokybiskas maistas, rusu nera, niekas rusiskai nekalba. liepos men
- 2011m Monte Carlo (Alanija) ant juros kranto 4 zv, baseine yra ciuozykla geguzes pab 1100 lt (pirkta sausi)
- 2011 m My WAY (3 zv Marmaris) tik su pusryciais ir vakariene, nes turejau kitu planu, liepos men 1100 lt (pirkta balandi)
- 2013m Daima BIZ (5 zv Kemaras - Kiris) su UAI buvau 30 sav nestuke.gif su 1,2 m leliuku, tai gyvenom sesliai viesbutyje, daugiau taip nedarysiu ax.gif ne man tokios atostogos, bet aplinkybes priverte, turejo akva parka; 1280 lt

-2014 m liepos men keliausiu i Alanija Lale apartament, be maitinimo - turiu savu planu 499 lt
2014 m Drita spalio men su 2 vaikais ir vyru ir visais badazais ir pan 3400 lt

QUOTE(Erdinga @ 2014 01 19, 18:46)
Sveiki,

Keliausime dviese, kelionės biudžetas ribotas, tad renkuosi tarp šių viešbučių:
Beje, gal kas iš patirties gali pasakyti kiek maždaug dar pinigų vežtis reiktų? Norėtūsi ne tik viešbuty sėdėti, bet ir į ekskursijas važiuoti, kažką pamatyti


Jei nesitikite aukstos klases ir nesate isrankus- atostogos liks isimintinos, jei ieskosite prie ko prisikabinti, visda rasite minusu net Hilton viesbutyje.
Ar Jums keltu nepatogumu ,jei vakarienes metu, nebutu zuvies, o pietus butu tokie patys,kaip vakariene? ar jus nenusivilsite, vietoje sulciu gavus Juppy (milteliu tirpintu vandenyje), o pusryciai garantuoti- kiausiniai ir desreles mirksiukas.gif
Vienaip ar kitaip aplink pilna kaviniu, kur uz nedidele suma visada galesite suvalgyti austriu, saslyku ar tu paciu kebabu, ant kiekvieno kampo spaudziamos naturalios apelsinu sultys po 1$ pilna super marketu.
Ar Jums butina, kad patalyne keistu kiekviena diena? o is ranksluosciu lankstytu gulbes...
Mano logika, geriau moketi maziau uz viesbuti, ir leisti sau patoguma isgerti kavos patikusioje kavineje ir nebegti is vidurio miesto atsigerti i viesbuti, nes gi ten nemokamai mirksiukas.gif

Del sumos kuria reiketu tureti vykstant, priklauso nuo planu,zinoma jei viesbutis su pilnu maitinimu, gali uztekti ir keliu doleriu, Vienais metais buvo rusiukas,draugai padovanojo kelione ir idejo 1 $ cool.gif
Kai planuoju daug isvyku - jos kainuoja,pvz vien kapadokija 60 doleriu, pamukale 40 doleriu, man neatsiejama turkijos dalis Hamam - 20-30 doleriu ir tt keliauju tik su vietiniais. suvenuru neperku, bet visada parsivezu muilo, arbatos (granatu 2 kg blush2.gif ) ranksluosciu ir tt


QUOTE(CherLoyd @ 2014 01 19, 23:09)
Na va, issirinkome viesbucius, kurie mazdaug patrauke aki pagal kaina ir pan.

Labai laukiu atsiliepimu ir nuomoniu, galbut kas pakomentuotu ir padetu issirinkti, kuri ismeginti
Aciu labai!


Jus turit pasakyti kas Jums yra svarbu,nes pvz man vandens kalneliai,dideli baseinai yra didelis minusas,turime mes metinius abonentus i vandens parka,tai chlorkalkej atsimirkstam ir prisidukstam, jei butu ir prie viesbucio,man butu sunku itikinti seima,kad REIKIA maudytis juroje, nes atvaziavome cia del jos ax.gif neatmetu varianto,kai vaikai bus savarankiski ir noresiu nusikratyti bent keliom val,gal tada ir rinksiuosi 4u.gif

Jusu nurodyti viesbuciai labai skirtingi, ar jus planuojate eiti kur nors is viesbucio? Lankytis klubuose, vakarieniauti ne viesbutyje?
Kiek supratau klypstate link Alanijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 01 20, 01:01)
Mano tikstai turkijoje yra kitokie,as nevaziuoju tikrinti svaros, paragauti gurmanisku valgiu ar pademonstruoti savo vakarini sukneliu vakarienes metu, man nereikia sou time viesbutyje - anatolijaus ugnies lygio ir pan, man reikia karstos saules ir juros, vienos kitos ekskursijos.
Gal dar 'nedaaugau' tam  ax.gif

- 2007m Aura (3 zv kemer/ kiris) pirmos atostogus su tuometiniu draugu, dabartiniu vyru, tai sakyti ir nereikia - buvo kazkas nerealaus  cool.gif kaip 3zv viesbutis turi pakankamai dideli baseina ir ivairu maitinima. Tais metais dar buvo oro uosto mokesciai,, vizos ir pan, tai gavosi apie 1800 lt (liepos men), bet tuomet keliones buvo gerokai brangenes.
- 2008m Deria and Dezin (3zv kemeras) centrineje gatveje, salia klubu, baru ir parduotuviu, iki juros max 3 min  cool.gif Viesbucio nesirinkom pirkom fortuna uz 699 su AI (deganti kelione) na kaip uz tokia kaina, priekaistu jokiu  4u.gif siaip maitimas silpnas- nesikeicia.
-2009 m Vita Beach (3/4 zv) (Alanija / konakly) turejo bara papludimyje, bet labai mazas baseinas liepos men 999 lt (deganti kelione)
- 2010 m Grand Lukullus (4 zv kemeras) Neturi nuosavo papludimio ,bet gulto nuoma parai 4 liros, tai nevisada verta ieskoti ir ristis prie papludimio, nes nera velniskai brangu ir nuomuotis veitoje, juolab gali rinktis kuris fainesnis smile.gif Baseine yra ciuozykla,teritorijos beveik nerasta.
- 2010 Surtel (3 zv Kusadasi) miesto viesbutis,baseinas ant stogo, itin kokybiskas maistas, rusu nera, niekas rusiskai nekalba. liepos men
- 2011m Monte Carlo (Alanija) ant juros kranto 4 zv, baseine yra ciuozykla geguzes pab 1100 lt (pirkta sausi)
- 2011 m My WAY (3 zv Marmaris) tik su pusryciais ir vakariene, nes turejau kitu planu, liepos men 1100 lt (pirkta balandi)
- 2013m Daima BIZ (5 zv Kemaras - Kiris) su UAI buvau 30 sav  nestuke.gif  su 1,2 m leliuku, tai gyvenom sesliai viesbutyje, daugiau taip nedarysiu  ax.gif ne man tokios atostogos, bet aplinkybes priverte, turejo akva parka; 1280 lt

-2014 m liepos men keliausiu i Alanija Lale apartament, be maitinimo - turiu savu planu 499 lt
2014 m Drita spalio men su 2 vaikais ir vyru ir visais badazais ir pan 3400 lt
Jei nesitikite aukstos klases ir nesate isrankus- atostogos liks isimintinos, jei ieskosite prie ko prisikabinti, visda rasite minusu net Hilton viesbutyje.
Ar Jums keltu nepatogumu ,jei vakarienes metu, nebutu zuvies, o pietus butu tokie patys,kaip vakariene? ar jus nenusivilsite, vietoje sulciu gavus Juppy (milteliu tirpintu vandenyje), o pusryciai garantuoti- kiausiniai ir desreles  mirksiukas.gif
Vienaip ar kitaip aplink pilna kaviniu, kur uz nedidele suma visada galesite suvalgyti austriu, saslyku ar tu paciu kebabu, ant kiekvieno kampo spaudziamos naturalios apelsinu sultys po 1$ pilna super marketu.
Ar Jums butina, kad patalyne keistu kiekviena diena? o is ranksluosciu lankstytu gulbes...
Mano logika, geriau moketi maziau uz viesbuti, ir leisti sau patoguma isgerti kavos patikusioje kavineje ir  nebegti is vidurio miesto atsigerti i viesbuti, nes gi ten nemokamai  mirksiukas.gif

Del sumos kuria reiketu tureti vykstant, priklauso nuo planu,zinoma jei viesbutis su pilnu maitinimu, gali uztekti ir keliu doleriu, Vienais metais buvo rusiukas,draugai padovanojo kelione ir idejo 1 $  cool.gif 
Kai planuoju daug isvyku - jos kainuoja,pvz vien kapadokija 60 doleriu, pamukale 40 doleriu, man neatsiejama turkijos dalis Hamam - 20-30 doleriu ir tt keliauju tik su vietiniais. suvenuru neperku, bet visada parsivezu muilo, arbatos (granatu 2 kg  blush2.gif ) ranksluosciu ir tt
Jus turit pasakyti kas Jums yra svarbu,nes pvz man vandens kalneliai,dideli baseinai yra didelis minusas,turime mes metinius abonentus i vandens parka,tai chlorkalkej atsimirkstam ir prisidukstam, jei butu ir prie viesbucio,man butu sunku itikinti seima,kad REIKIA maudytis juroje, nes atvaziavome cia del jos  ax.gif neatmetu varianto,kai vaikai bus savarankiski ir noresiu nusikratyti bent keliom val,gal tada ir rinksiuosi 4u.gif

Jusu nurodyti viesbuciai labai skirtingi, ar jus planuojate eiti kur nors is viesbucio? Lankytis klubuose, vakarieniauti ne viesbutyje?
Kiek supratau klypstate link Alanijos  g.gif

Oho, kas per dosje Turkijoje smile.gif Kas tiek metu traukia i Turkija? Nesinori naujos, nematytos salies aplankyti?
Atsakyti
Laba diena,

gal kas zinote ar reikia leidimo vaika veztis i turkija? Esu issiskyrus su dukros tevu,ar reikalingas jo leidimas? Jei taip koks cia procesas ir kur reikia kreiptis?
Atsakyti
as suradau toki gera dalyka google , 3d tour viesbucio i kuri vaziuosime, galima apziureti visa teritorija 360laipsniu kampu smile.gif. kambarius, valgykla, baseina, teritorija, paziurekit ,gal ir savo viesbuti galesit taip surasti..smile.gif
http://alanya3d.com/...ub/svs/360/svs/
Atsakyti
Sveikos, mes planuojam vaziuoti birzelio viduryje 2+2 (vaikai) .
Kol kas nusiziurejome pagal kokybe ir kaina siuos tris:

Club Phaselis
Saphir Hotel
Saphir resort I spa

Gal kas buvot ir galit pakomentuoti. Siaip Kemeras , man labiausiai prie sirdies wub.gif ir kol kas Club Phaselis pirmauja.

ir dar ar jau verta pirkti dabar kelione birzeliui ar lukteleti? Apie Egipto kainu pokycius gerai zinau, o Turkijos nelabai 4u.gif

Dar noriu paklausti ar vaikus pasveikina Turkijoje gimtadienio proga? Nes kaip tik kaip vyksime bus musu vestuviu desimtmetis ir dukrytes 5 m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -luka-: 20 sausio 2014 - 10:47
[quote=-luka-,2014 01 20, 11:46]
Sveikos, mes planuojam vaziuoti birzelio viduryje 2+2 (vaikai) .
Kol kas nusiziurejome pagal kokybe ir kaina siuos tris:

Club Phaselis
Saphir Hotel
Saphir resort I spa

Gal kas buvot ir galit pakomentuoti. Siaip Kemeras , man labiausiai prie sirdies wub.gif ir kol kas Club Phaselis pirmauja.

ir dar ar jau verta pirkti dabar kelione birzeliui ar lukteleti? [U][B]Apie Egipto kainu pokycius gerai zinau, o Turkijos nelabai 4u.gif

Dar noriu paklausti ar vaikus pasveikina Turkijoje gimtadienio proga? Nes kaip tik kaip vyksime bus musu vestuviu desimtmetis ir dukrytes 5 m.
[/quot

pirkit dabar, nes per išankstinius pardavimus geresnės kainos - o ir vėliau gali nebelikti vietų lėktuve.... (mes pasirinkome jūsų trečia variantą)
Atsakyti
Taip buvau ir Dritoje ir Grand Santana. Abu kartus vykome per eco travel, nes buvo žiauriai geros kainos ir nenusivylėm. Žv. Skaičius viską pasako. Pritariu, kas ten sakė, jei ieškosite prie ko prikibti – prikibsit ir prie hilton. Bet mums atostogos buvo puikios, mes buvom gerai nusiteikę. Objektyviai vertinant tai viešbučiai tikrai švarūs ir stafas malonus abiejuose buvo.

Drita yra visai šalia paplūdimio, turi jį nuosavą, maistas pakankamai įvairus ir nenuobodus.

Grand Santana gražus ir stilingas. Į paplūdimį reikia eit per požeminę perėją, vyksta renginiai, yra baseinas vaikams, galima užsisakyt auklę...


QUOTE(CherLoyd @ 2014 01 19, 22:09)
Na va, issirinkome viesbucius, kurie mazdaug patrauke aki pagal kaina ir pan.
Gal esate kas nors buve ir turite geru rekomendaciju ar nuomoniu? I kuri/i koki patartumete vaziuoti?

Aperion beach hotel 3 zvaigdzuciu

Petunya beach resort 4 zvaigzduciu

Turkmen hotel 3 zvaigzduciu

Dinler 5 zaigzduciu

Drita 5 zvaigzduciu

Grand Santana 4 zvaigzduciu

Grand Astor 4 zvaigzduciu

Club hotel rama 3 zvaigzduciu

Labai laukiu atsiliepimu ir nuomoniu, galbut kas pakomentuotu ir padetu issirinkti, kuri ismeginti  blush2.gif
Aciu labai!

Atsakyti