Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(pukepuke @ 2014 01 19, 17:34)
Na man viesbucio paieska darbui prilygsta, bet gi, malonaus biggrin.gif 


drinks_cheers.gif ir aš kaifuoju ieškodama kelionės tikslo - man tai malonumas.
susidaryti nuomonę padeda youtobe ir įvairūs komentarai internete...
Atsakyti
Sveiki,
planuojame pirmą kartą išlėkti kažkur į šiltesnius kraštus smile.gif
Keliausime dviese, kelionės biudžetas ribotas, tad renkuosi tarp šių viešbučių:
http://www.tripadvis...nean_Coast.html GRAND ASTORS
http://alanya3d.com/...hotogallery.php BONE CLUB SVS
Gal yra buvusių ir galinčių pakometuoti? smile.gif Labai bijau nudegti smile.gif Planuojame važiuoti rugsėjo gale, 13 naktų smile.gif
Beje, gal kas iš patirties gali pasakyti kiek maždaug dar pinigų vežtis reiktų? Norėtūsi ne tik viešbuty sėdėti, bet ir į ekskursijas važiuoti, kažką pamatyti smile.gif
AČIŪ thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdinga @ 2014 01 19, 18:46)
Sveiki,
planuojame pirmą kartą išlėkti kažkur į šiltesnius kraštus smile.gif
Keliausime dviese, kelionės biudžetas ribotas, tad renkuosi tarp šių viešbučių:
http://www.tripadvis...nean_Coast.html GRAND ASTORS
http://alanya3d.com/...hotogallery.php BONE CLUB SVS
Gal yra buvusių ir galinčių pakometuoti? smile.gif Labai bijau nudegti smile.gif Planuojame važiuoti rugsėjo gale, 13 naktų smile.gif
Beje, gal kas iš patirties gali pasakyti kiek maždaug dar pinigų vežtis reiktų? Norėtūsi ne tik viešbuty sėdėti, bet ir į ekskursijas važiuoti, kažką pamatyti smile.gif
AČIŪ  thumbup.gif


Del viesbuciu neisivazduoju, renkantis tarp tokio tipo, kas tas "nenudegti" g.gif . Jei daug vazinesit i ekskursijas, planuosite savo laika ne viesbucio teritorijoje, tai gal ir gerai bus 4u.gif Del pinigu, ziurint kokiu dazniu vazinesite i ekskursijas, pasikonsultuokite kiek kainuoja eksursijos ten, kur pirkoyte viesbuti, ir bus aiskiau, tik turekite omenyje, kad per turkus pirkti eksursijas bus pigiau, tik turite moketi rusiskai.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 19, 18:00)
...per turkus pirkti eksursijas bus pigiau, tik turite moketi rusiskai.

Nebūtinai, puikiai ir su anglų kalba galima suktis biggrin.gif . Man vienodai, kuria kalbėt, bet pvz Marmary agentūroj vyrukai rusiškai nekalbėjo.

Klaususiai apie pinigus - kai važiavau su dukra, vežiausi maždaug tiek, kad gautųsi 100 Lt dienai, čia ir porai ekskursijų, ir užkandžiavimams bei vandeniui, ir lauktuvėms, ir viešąjam transportui. Aišku, kiekvieno išlaidavimo lygis kitoks, tai patarti sunku wink.gif
Atsakyti
QUOTE(smailiukexxx @ 2014 01 19, 11:34)
Ačiū už komentarus  4u.gif panašu, kad nenusivylsim  smile.gif
O kaip su lėktuvu triukšmu, ar nesigirdi?

Ne, jokių lėktuvų nesigirdi. Didžiausios triukšmadarės ten cikados. biggrin.gif Atsikeli 7 ryto-tuščia, žmonių nėra ( gultų iki 8val niekas neužsiminėjo), nekaršta, vaizdai kerintys, tik čirpimas aplink.... wub.gif ech...greičiau vasara...
Atsakyti
Nenudegti, tai neapsinuodyti kokiu maistu ir kad nebutu labai jau liūdnas vaizdelis smile.gif Na aišku už tokią kainą nesitikėčiau stebuklo, bet įdomu išgirsti nuomones ten buvusių smile.gif
Dėl ekskursijų tai reikės būtinai pasidomėti, nesinorėtų visą laiką prasėdėti viešbutyje smile.gif
Beje keliones žiūrėjau ECO TRAVEL, nežinau ar labiau apsimoka pirkti dabar ar paskutinės minutės laukti smile.gif Dar daug laiko iki kelionės daugiau nei pusmetis, kažkaip baisu, kad sumokėjus avansą nebankrutuotu ar kas panašaus neatsitiktų smile.gif) doh.gif
Atsakyti
Kokia valiuta bodrume geriau tureti?
Dar klausimas del juroa eziu? Reikia vandens batu?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 01 19, 19:07)
Nebūtinai, puikiai ir su anglų kalba galima suktis biggrin.gif . Man vienodai, kuria kalbėt, bet pvz Marmary agentūroj vyrukai rusiškai nekalbėjo.

Klaususiai apie pinigus - kai važiavau su dukra, vežiausi maždaug tiek, kad gautųsi 100 Lt dienai, čia ir porai ekskursijų, ir užkandžiavimams bei vandeniui, ir lauktuvėms, ir viešąjam transportui. Aišku, kiekvieno išlaidavimo lygis kitoks, tai patarti sunku wink.gif


Aha, man tiesiog rusiskai parasciau, nors ir angliskai moku smile.gif Turejau omenyj, kad ne lietuviskai. O mes pinigu su savim beveik nesivezam. Arbatpinigiams ir magnetukams ant saldytuvo tik biggrin.gif . Ekstra atveju yra korteles, o su vaikais kolkas i eskursijas nevaziuojame. Uzkandziams renkantis geresni viesbuti pinigu tikrai nereikia. Egipte pastaraji karta gal 15 dolcu isleidom g.gif
Papildyta:
QUOTE(Petr@ @ 2014 01 19, 19:13)
Kokia valiuta bodrume geriau tureti?
Dar klausimas del juroa eziu? Reikia vandens batu?

O koks skirtumas bodrumas, ar koks kitas regionas? Jei kazka perkat jokio skirtumo, persiskaiciuja pagal kursa, arbatpinigaims - as uz dolcus.
Vandens batu reikia prikalusomai nuo papludimio, normaliam man nereikejo. Bet kai kalnu upemis leidomes, be ju- be sansu.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 19, 18:15)
Aha, man tiesiog rusiskai parasciau, nors ir angliskai moku smile.gif  Turejau omenyj, kad ne lietuviskai. O mes pinigu su savim beveik nesivezam. Arbatpinigiams ir magnetukams ant saldytuvo tik biggrin.gif . Ekstra atveju yra korteles, o su vaikais kolkas i eskursijas nevaziuojame. Uzkandziams renkantis geresni viesbuti pinigu tikrai nereikia. Egipte pastaraji karta gal 15 dolcu isleidom g.gif

Nesivežu ir aš, gryninuosi vietoje nuo kortelės - sumoje taip pigiau gaunasi, nei keistis iš eurų ar dolerių. Mano vaikai suaugę, tai AI mums nereik, imam HB ir praktiškai iki vakaro kur nors keliaujam, tad vanduo ir vaisiai, kartais - kokia kavinė, neišvengiami. Būtinai apsiperku turguje - prieskonių, žalumynų, vaisių, tik reik iš anksto susižinot, kur ir kada jis būna.
Atsakyti
QUOTE(Erdinga @ 2014 01 19, 19:10)
Nenudegti, tai neapsinuodyti kokiu maistu ir kad nebutu labai jau liūdnas vaizdelis smile.gif Na aišku už tokią kainą nesitikėčiau stebuklo, bet įdomu išgirsti nuomones ten buvusių smile.gif
Dėl ekskursijų tai reikės būtinai pasidomėti, nesinorėtų visą laiką prasėdėti viešbutyje smile.gif
Beje keliones žiūrėjau ECO TRAVEL, nežinau ar labiau apsimoka pirkti dabar ar paskutinės minutės laukti smile.gif Dar daug laiko iki kelionės daugiau nei pusmetis, kažkaip baisu, kad sumokėjus avansą nebankrutuotu ar kas panašaus neatsitiktų smile.gifdoh.gif


Jus pagooglinkite, vargu, ar bus daug buvusiu siose viesbuciuose SM mirksiukas.gif Eco travel, ar ne Novaturo dukterine imone? Jei taip, gal nieko nenutiks jai.
Paskutines minutes laukti man yra rizikinga. O jei dar atostogos nustatyta data, tada isvis sunku. Mes vasara taip ir neisvaziavom su to paskutinem minutem cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdinga @ 2014 01 19, 18:10)
Beje keliones žiūrėjau ECO TRAVEL, nežinau ar labiau apsimoka pirkti dabar ar paskutinės minutės laukti smile.gif Dar daug laiko iki kelionės daugiau nei pusmetis, kažkaip baisu, kad sumokėjus avansą nebankrutuotu ar kas panašaus neatsitiktų smile.gifdoh.gif

Novaturo firma, kas jai gali nutikt.
QUOTE(Petr@ @ 2014 01 19, 18:13)
Kokia valiuta bodrume geriau tureti?

Liros is bankomato.
Atsakyti
Renkantis viesbuti tikrai verta ivertinti ka veiksite atostogu metu - jei viesbutyje ketinate praleisti nedaug laiko tai tikrai galima pataupyti ir imti pigesni varianta su pusryciais arba pusryciai/vakariene. Visos eskursijos dazniausiai trunka visa diena, per jas turistai maitinami.

Jei norite gryno relakso ir daug palikti viesbucio neketinat - ziurekt, kad butu 1. geras maitinimas - t.y. kad nepabostu tas pats per tapati ir kad jo nepritruktu 2. pasidomekit atsiliepimais apie gultu skaiciu prie baseino (bent mane nervuodavo viesbuciai kur gultus reikia 7 ryto uzsiimti) 3. teritorija ir pramogos viesbutyje arba bent tada salia esantis miesto centras, kad galima butu kas vakara iseiti pasivaikscioti/papramogauti 4. paskaitykit atsiliepimus apie kambarius (kaip palaikoma svara, ar nesuluzes inventorius).
beje, tikrai neverta pamirsti, kad turkijoje viesbucio registraturoje 10$ ideti i pasa registrujantis daznai daro stebuklus wink.gif
Atsakyti