Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(byebyelondon @ 2014 01 18, 19:45)
Del ali bey Manavgat, pagalvokit, ar jums netrukdo zvyro papludimys. As buvau Sea world resort & spa manavgate, dar buvau nepatyrusi keliautoja, tai net nepasidomejau del to, koks papludimys. O kai Turkija visokiuose zurnaluose priphotoshopina iki tiek, kad atrodo kaip karibai, tai sokas buvo nuvaziavus del to zvyro. Dabar kai pasiziuriu, koks grazus pvz. alanijos kleopatra papludimys, tai norisi sau trenkt, kad tokia kvaila buvau ir vaziavau I ta manavgata smile.gif Bet cia skonio reikalas.


na as irgi nepatuyrusi esu todel irgi nesidomejau doh.gif

tai kur rekomenduotute vykti su mazameciu vaiku ? jau man galva sukasi nuo pasirinkimo doh.gif norisi,kad teritorija viesbucio butu didele,kad vaikui daugiausia butu veiklos..bus dar tik 2,5 metu ,jis lb judrus,tai nenusedes vienoje vietoje 4u.gif ir papludimio grazaus norisi..

gal is siu psl kas nors gero yra? nes as is NO kelione sakysiuosi..ziuriu lb skiriasi viesbuciai skrendant is LT ir is NO..
http://www.startour....e935de9dd0aad5e

http://www.ving.no/c...nits=1#h1=prilo
Atsakyti
Na bet 2,5m vaikui dar tiek daug veiklos nereikia. Miniklube jie per mazi,reiks tupineti su mama..geriausiai nuo 4m
Vandens kalneliam irgi mazi..tik varlinuko baseinas reikalingas ir kokia zaidimu aisktute,o tokia turi dauguma.
Su vyresniais daug sudetingiau,kai jau visokiu akva parku reikia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 18 sausio 2014 - 20:17
Mergaitės, turiu klausimėlį ir prašau patarimo.
Spalio pab buvome Turkijoje. Man paskutinę dieną sustreikavo skrandis, pilvas ir visi galai, pykino, viduriavau. Nuėjau i med punktą pagalbos. Mane paklausinėjo, apžiūrėjo, liepė užpildyt anketą. Pasakė, kad infekcija ir išrašė receptą vaistams. Viskas.
Po 2,5mėn gaunu paštu į namus sąskaitą už medicinines paslaugas- 92eurus. Suma nenormali už 15min vizitą... blink.gif
Mano kreditinė kortelė drausta kelionių draudimu, bet aš svarstau, ar man iš viso mokėti, ar gali viešbutis per antstolius išsireikalauti?
Gal kas buvot susidūrę su tokia situacija ir galite pasidalinti informacija arba gal žinote su kuo galėčiau pasikonsultuoti šiuo klausimu.
Labai ačiū. 4u.gif

QUOTE(byebyelondon @ 2014 01 17, 18:41)
O ka, einant pas daktara nesake, kiek reikes moketi? Kai as buvau sunegalavus man iskart pasake kaina-as ja isgirdusi pasakiau thanks but not thanks ir isejau smile.gif

Tai va, kad neperspėjo, kad mokama, būčiau kainą sužinojusi... schmoll.gif, aš irgi būčiau sakiusi thank you ir išėjusi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iga: 18 sausio 2014 - 20:48
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 18, 21:16)
Na bet 2,5m vaikui dar tiek daug veiklos nereikia. Miniklube jie per mazi,reiks tupineti su mama..geriausiai nuo 4m
Vandens kalneliam irgi mazi..tik varlinuko baseinas reikalingas ir kokia zaidimu aisktute,o tokia turi dauguma.
Su vyresniais daug sudetingiau,kai jau visokiu akva parku reikia  doh.gif


Sutinku drinks_cheers.gif
Bet su vyresniais aqua parkus butinybe irgi nelaikau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 18, 21:00)
Sutinku drinks_cheers.gif
Bet su vyresniais aqua parkus butinybe irgi nelaikau smile.gif

Na bet vyresniem tikrai daugiau uzimtumo ir pramogu reikia mirksiukas.gif maniskis is kalneliu neislipa, jau nekalbu apie mergaite drauges kuri dar vyresne..kalneliai mum labai butini smile.gif

Kol buvo maziukas ,tai net nesureiksmindavau as tu viesbuciu.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 18, 22:16)
Na bet 2,5m vaikui dar tiek daug veiklos nereikia. Miniklube jie per mazi,reiks tupineti su mama..geriausiai nuo 4m
Vandens kalneliam irgi mazi..tik varlinuko baseinas reikalingas ir kokia zaidimu aisktute,o tokia turi dauguma.
Su vyresniais daug sudetingiau,kai jau visokiu akva parku reikia  doh.gif

na mano berniukui tai tikrai zinau,kad butinai reikia ,jog butu ciuozykla i vandeny biggrin.gif nes cia NO einant i baseina ciuozia pirmas nuo ciuozyklos ax.gif

na ziuresim kazka tikrai rasim ,kaip pirma kelione mums tai nemanau,kad nusivilsim,nes neturesim su kuo palyginti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssandraM @ 2014 01 18, 22:34)
na mano berniukui tai tikrai zinau,kad butinai reikia ,jog butu ciuozykla i vandeny  biggrin.gif  nes cia NO einant i baseina ciuozia pirmas nuo ciuozyklos  ax.gif

na ziuresim kazka tikrai rasim ,kaip pirma kelione mums tai nemanau,kad nusivilsim,nes neturesim su kuo palyginti  biggrin.gif

Ciuzykla ir aqua parkas ne tas pats biggrin.gif Musu pasirinktame viesbutyje 3 kalneliai, na mums gana bus.
Atsakyti
QUOTE(CherLoyd @ 2014 01 18, 15:03)
o kelinta diena vaziuojat ir kiek dienu? kokie orai buna?smile.gif


Jau kelinti metai vaziuojam geguzes antros savaites pradzioje 7 arba 9 nakvynem. Oras siltas, sakyciau diena karsta. Vienais metais tai tikra gera vasara buvo su maudynemis juroje, o praejusiais metais pasitaike niuresnis oras - rytai budavo apsiniauke, bet pietum jau isikaitindavo saule. Viena diena pasitaike, kad lijo.
Norincioms karscio, bet ne peklos siulyciau vaziuoti nuo geguzes menesio vidurio iki birzelio pabaigos - lietus baigiasi, pakankamai karsta jau buna, bet papludimio smelis dar nemirtingai ikaites (esam buve liepos menesio pabaigoje kai ant smelio basa koja negalejom zengti nenudege). Arba i vasaros pabaiga - rugpjutis-rugsejis.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 18, 22:27)
..kalneliai mum labai butini smile.gif


Tai kalneliai taip, bet ne aqua aprkas gi.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 18, 23:47)
Ciuzykla ir aqua parkas ne tas pats biggrin.gif Musu pasirinktame viesbutyje 3 kalneliai, na mums gana bus.

tas tai taip smile.gif aqua park mums patiems butu neblogai,kai vaikas pietu miego miegotu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smailiukexxx @ 2014 01 18, 19:35)
Ačiū  4u.gif
Šiemet kaip niekad negalejom issirinkti viesbucio, pernai buvom Bodrume "La blanche resort and spa" (http://www.lablanchehotel.com ), šis viešbutis be priekaštų  wub.gif į tą patį vykti nesinorėjo, o visi kiti turi vienokių ar kitokių minusų.
Crystal pasirinkom dėl gražios gamtos ir teritorijos, veiklos vaikams ir skanaus maisto (bent jau taip rašo daugumoje atsiliepimų  biggrin.gif ), susitaikėm, kad kambariai nebus prabangūs ax.gif
O Jūs gyvenote pagrindiniame pastate? Kaip išties ten su maistu ir gėrimais?

Pagrindiniam. Gavom su vaizdu į jūrą, tik kad 1 aukšte tai per palmes ir restoranus nelabai tos jūros matėsi biggrin.gif Maistas tikrai skanus ir daug. Žuvies visada buvo ir jūros gėrybių. Tik ala carte restoranas tai nelabai schmoll.gif Dar niekad nebuvom nusivylę ala carte restoranais, o čia toks šiaip sau. ..tas pats maistas kaip pagrindiniam. Daug rušių kokteilių bet visi labai panašūs. Sultys šviežios per pusryčius mokamos. Labai malonus personalas, toks europietiškas, visai nesijaučia kad esi Turkijoje ax.gif Kas dar domina? mirksiukas.gif
Atsakyti
manau apsistosim ties siuo Sherwood Breezes Resort ..teritorija nemaza,pramogu uztektinai,ant juros kranto ir iki oro uosto tik 10 km ax.gif
Atsakyti