Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Sveiki,niekaip negaliu issirinkti viesbucio,gal kas buve ir galetu patart.Privalumai-didel
e teritorija,vaiku uzimtumas(4m ir 14m),pramogos.Ziurineju situos viesbucius
SAPHIR RESORT &SPA
INCEKUM BEACH RESORT HOTEL
KIRMAN HOTELS LEODIKYA
DELPHIN BOTANIK RESORT
LONG BEACH RESORT& SPA
Buciau dekinga jei kas atsakytu
Atsakyti
Varksai moksleiviai jaigu jiem atostogos tik rugpjuti doh.gif o dar ir keliauti man tas menuo pats baisiausias doh.gif

musu moksleiviai atostogauja nuo geguzes galo iki rugsejo 1d, tad aciu die rugpjuti keliauti nera butina karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 17, 14:44)
Varksai moksleiviai jaigu jiem atostogos tik rugpjuti  doh.gif o dar ir keliauti man tas menuo pats baisiausias doh.gif

musu moksleiviai atostogauja nuo geguzes galo iki rugsejo 1d, tad aciu die rugpjuti keliauti nera butina  karsta.gif

Na, čia skonio reikalas, man rugpjūtis - pats geriausias laikas kelionei, dievinu karštį, puikiai jame jaučiuosi. Buvo kiek neramu kartu vežtis širdininkę mamą, bet su skrybėliuku nuo saulės ir privalomu buteliu vandens krepšy keliavo lygiom su manim ir dukra, vaistų nei karto neprireikė, nors ant kojų pačiame karštyje praleisdavom kasdien po 6-8 valandas smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

mes norime skristi i turkija rugsejo gale arba spalio pradzioj..sakykite kaip oras ten tokiu metu laiku? vyksime su 2 metu vaiku,tai nenorime lb dideliu karsciu..
galvojame apie viesbuty Long beach resort,gal yra ten buvusiu? 4u.gif
Atsakyti
Rugpjucio oras Turkijoje gal ir gali buti skonio reikalas, bet va kainos tai rugpjuti bent jau is Vokietijos tai tikrai kosmines. Mano pazistamas su vaikais vaziavo, tai mokejo po 2000 euru uz zmogu uz paprasta, normalu viesbuti.

Paziurejau Kemero papludimi-tikrai baisus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 01 17, 15:48)
Rugpjucio oras Turkijoje gal ir gali buti skonio reikalas, bet va kainos tai rugpjuti bent jau is Vokietijos tai tikrai kosmines. Mano pazistamas su vaikais vaziavo, tai mokejo po 2000 euru uz zmogu uz paprasta, normalu viesbuti.

Paziurejau Kemero papludimi-tikrai baisus blink.gif


netokios ir kosmines - pernai uz 3+1 mokejom 7500 (4*, AI, 10 naktu), pirkom per kelioniu muge, dabar uz 2+1 mokejau beveik 6500 (5*, AI, 12 naktu), pirkom isankstiniuose.

O man kaip tik tie akmenys pliusas, musu viesbucio papludimy buvo privezta ale smelio - bet ten ir tebuvom tik karta, nes negalejau pakest to smelio - karsta, prakaituoji, esi lipnus nuo visu kremu - tai limpa kur netingi... Ejom i kitus papludimus kur tie akmenys - ir vaikam labai patikjo juos rankiot - nes jie labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
Mergaitės, turiu klausimėlį ir prašau patarimo.
Spalio pab buvome Turkijoje. Man paskutinę dieną sustreikavo skrandis, pilvas ir visi galai, pykino, viduriavau. Nuėjau i med punktą pagalbos. Mane paklausinėjo, apžiūrėjo, liepė užpildyt anketą. Pasakė, kad infekcija ir išrašė receptą vaistams. Viskas.
Po 2,5mėn gaunu paštu į namus sąskaitą už medicinines paslaugas- 92eurus. Suma nenormali už 15min vizitą... blink.gif
Mano kreditinė kortelė drausta kelionių draudimu, bet aš svarstau, ar man iš viso mokėti, ar gali viešbutis per antstolius išsireikalauti?
Gal kas buvot susidūrę su tokia situacija ir galite pasidalinti informacija arba gal žinote su kuo galėčiau pasikonsultuoti šiuo klausimu.
Labai ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iga: 17 sausio 2014 - 17:43
QUOTE(iga @ 2014 01 17, 18:40)
Mergaitės, turiu klausimėlį ir prašau patarimo.
Spalio pab buvome Turkijoje. Man paskutinę dieną sustreikavo skrandis, pilvas ir visi galai, pykino, viduriavau. Nuėjau i med punktą pagalbos. Mane paklausinėjo, apžiūrėjo, liepė užpildyt anketą. Pasakė, kad infekcija ir išrašė receptą vaistams. Viskas.
Po 2,5mėn gaunu paštu į namus sąskaitą už medicinines paslaugas- 92eurus. Suma nenormali už 15min vizitą... blink.gif
Mano kreditinė kortelė drausta kelionių draudimu, bet aš svarstau, ar man iš viso mokėti, ar gali viešbutis per antstolius išsireikalauti?
Gal kas buvot susidūrę su tokia situacija ir galite pasidalinti informacija arba gal žinote su kuo galėčiau pasikonsultuoti šiuo klausimu.
Labai ačiū. 4u.gif

O ka, einant pas daktara nesake, kiek reikes moketi? Kai as buvau sunegalavus man iskart pasake kaina-as ja isgirdusi pasakiau thanks but not thanks ir isejau smile.gif
Atsakyti
As irgi ziurejau Long Beach, bet Utopia kolkas nugali..


Na man kainos i Turkija visada buvo ir bus kosmines doh.gif nuo pat birzelio men doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ssandraM @ 2014 01 17, 16:46)
Sveikos merginos  4u.gif

mes norime skristi i turkija rugsejo gale arba spalio pradzioj..sakykite kaip oras ten tokiu metu laiku? vyksime su 2 metu vaiku,tai nenorime lb dideliu karsciu..
galvojame apie viesbuty Long beach resort,gal yra ten buvusiu?  4u.gif



pats tas thumbup.gif man šis laikas pats geriausias wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(iga @ 2014 01 17, 18:40)
Mergaitės, turiu klausimėlį ir prašau patarimo.
Spalio pab buvome Turkijoje. Man paskutinę dieną sustreikavo skrandis, pilvas ir visi galai, pykino, viduriavau. Nuėjau i med punktą pagalbos. Mane paklausinėjo, apžiūrėjo, liepė užpildyt anketą. Pasakė, kad infekcija ir išrašė receptą vaistams. Viskas.
Po 2,5mėn gaunu paštu į namus sąskaitą už medicinines paslaugas- 92eurus. Suma nenormali už 15min vizitą... blink.gif
Mano kreditinė kortelė drausta kelionių draudimu, bet aš svarstau, ar man iš viso mokėti, ar gali viešbutis per antstolius išsireikalauti?
Gal kas buvot susidūrę su tokia situacija ir galite pasidalinti informacija arba gal žinote su kuo galėčiau pasikonsultuoti šiuo klausimu.
Labai ačiū. 4u.gif

tai jei buvo med.išlaidų draudimas, tai koks jums skirtumas, ar 92 ar 920 eurų...perduokit sąskaitą atsakingai už draudimą įmonei ir rami galva...o čia dar galvok apie anstolius ar dar neaišku ką...
Papildyta:
QUOTE(Flowwer @ 2014 01 17, 13:46)
mes irgi zvalgomes su ecotravel, ir keliauti zadam su vaiku 2m. ax.gif

mes jau nusipirkom spalio mėnesiui iš eco travel, Beach Club Doganay *****...bet dabar šio viešbučio visai nebematau..tik va pirkdama galvojau, kad ir kelionės apdraustos pirkinių draudimu (mokėjau kreditine) bet pasirodo ne...tai va šiek tiek neramu, nes jie prašo 30 proc. sumos užsakant sumokėt...o beveik prieš metus perkant kelionę ir dar nelabai aš pasitikiu šita ecotravel...bet ką padarysi, gal nenudegsim... bendra suma 2+3m. vaikas 3600 už 9nakvynes su UAL ir visom papildomom paslaugom, (išskyrus sporto inventorių)
Atsakyti
QUOTE(ssandraM @ 2014 01 17, 16:46)
Sveikos merginos  4u.gif

mes norime skristi i turkija rugsejo gale arba spalio pradzioj..sakykite kaip oras ten tokiu metu laiku? vyksime su 2 metu vaiku,tai nenorime lb dideliu karsciu..
galvojame apie viesbuty Long beach resort,gal yra ten buvusiu?  4u.gif


Esu buvus rugsejo 30-spalio 6d. , oras buvo nuostabus, +30, lengvas brizas. Vakarais megztuko nereikejo, buvo apie 22. jura labai silta, viena vakara tik lyjo, stipriai, visi tada susigrudo i loby ir buvo nuobodu,. Bet nesureksminu to vieno vakaro smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 17 sausio 2014 - 22:54