Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(fuksas @ 2014 01 14, 17:24)
Aha geras klausimėlis , Jums iškilo.
Nes aš ir pradėjau žiūrėti per Ecotravel ir į 5žv. viešbutį Zen The Inn Resort  UAI , spalio 2 dienai - 9 naktys , 4 žmonės ( 2 suaugę ir 2 vaikai (6 ir 14m)  gaunasi 4665Lt

Būtinai parašykit ką sužinosit smile.gif

Atrašė, kad pasitiks Turkijoje Ecotravel atstovas ir duos kontaktus, nusiraminau:)


4665 cia jau su visom papildomom paslaugom? visai neblogai sakyciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Element: 14 sausio 2014 - 16:31
QUOTE(fuksas @ 2014 01 14, 16:24)
Aha geras klausimėlis , Jums iškilo.
Nes aš ir pradėjau žiūrėti per Ecotravel ir į 5žv. viešbutį Zen The Inn Resort  UAI , spalio 2 dienai - 9 naktys , 4 žmonės ( 2 suaugę ir 2 vaikai (6 ir 14m)  gaunasi 4665Lt

Būtinai parašykit ką sužinosit smile.gif



Nesuprantu is kur jus gaunat tokias kainas...... mano seima du suauge + 1 vaikas (14 metų) į ta patį viešbutį su visom papildomom paslaugom (iregistravimas ankstyvas, velyvas išregistravimas, 1 bagažas 20 kg ir pervežimai i abi puses) 4781 lt g.gif ). Laikas irgi spalio 2

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga: 14 sausio 2014 - 16:40
QUOTE(Saga @ 2014 01 14, 17:36)
Nesuprantu is kur jus gaunat tokias kainas...... mano seima du suauge + 1 vaikas (14 metų) į ta patį viešbutį su visom papildomom paslaugom (iregistravimas ankstyvas, velyvas išregistravimas, 1 bagažas 20 kg ir pervežimai i abi puses) 4781 lt  g.gif ). Laikas irgi spalio 2



gal kokia papildoma nuolaida dar yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramimama: 14 sausio 2014 - 16:44
gAL NEPASIRINKO PAPILDOMU PASLAUGU, VIEN BAGAZAS kiek kainuoja ir registravimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksas @ 2014 01 14, 16:24)
Aha geras klausimėlis , Jums iškilo.
Nes aš ir pradėjau žiūrėti per Ecotravel ir į 5žv. viešbutį Zen The Inn Resort  UAI , spalio 2 dienai - 9 naktys , 4 žmonės ( 2 suaugę ir 2 vaikai (6 ir 14m)  gaunasi 4665Lt

Būtinai parašykit ką sužinosit smile.gif

as irgi vakar butent si viesbuti paziurejau,bet jau geriau primoketi manau,net ner ka lyginti su Utopia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 14, 18:18)
as irgi vakar butent si viesbuti paziurejau,bet jau geriau primoketi manau,net ner ka lyginti su Utopia schmoll.gif

Utopia draugai rugpjūtį buvo. Liko patenkinti. Tik sakė vien rusai ir visur rusiška muzika, vakarais gyvai dainuodavo irgi rusiškas dainas. Bet kitiems gal tai patinka, jie įvardino kaip minusą
Atsakyti
Labas ,mergaites.
Vyras sumaste ,kad liepos menesi keliausime i Turkija. Bodruma. tik db viesbucio nepasakysiu,nes vyro salia ner ;D bet domina, mane ar yra vykusiu ten su maziukais leliukais?nes mazelei bus tik 7menesiai.baisu man del visko,kaip ji reaguos,ar nebus sunku. Idomu ir ka pasiimti,tiek vaikams,tiek sau.nes pirma karta keliausim kazkur,tiek as tiek vyras,neesame niekur buve,todel idomu viskas. kas nepatinges man parasyti,busiu laaaabai dekinga;)
Atsakyti


Buvom Utopia world- pagrindiniai minusai - prastas maistas ir daznai pasklindantis nekoks kvapas.. ar ten su kanalizacija pas juos kazkas negerai, ar su vandens parko valymo irenginiais, bet kvapelis tai nekoks... dar vargina labai, kad tai paskutinis viesbutis toje puseje, tai paleidzia paskutinius.
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 13, 01:31)
bet Botanike ir saslyku netruko ir keptos vistytes, man tai pusryciai skaniausi buvo biggrin.gif tie blynai,o tas omletas  biggrin.gif zuvis niam niam,lasisa tobula..
vat vaikisko meniu nepakomentuosiu,nes tik viena karta ten buvom smile.gif
bet lauke gaminamas maistas mmmm wub.gif
as buvau susigundziusi Water planet ir kaina jo gera pasiule,pygiau nei Utopia.

Bet ryt su agente dar Utopia perziuresiu, labai jau vaizdai nerealus biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(mejal @ 2014 01 14, 20:14)
Buvom Utopia world- pagrindiniai minusai - prastas maistas ir daznai pasklindantis nekoks kvapas.. ar ten su kanalizacija pas juos kazkas negerai, ar su vandens parko valymo irenginiais, bet kvapelis tai nekoks... dar vargina labai, kad tai paskutinis viesbutis toje puseje, tai paleidzia paskutinius.


matyt kiek zmoniu tiek nuomuoniu ax.gif pries 3dienas mergaites rase kad liko patenkintos siuo viesbuciu , apie joki kvapa neuzsimine
p.s. gal tikrai buvo kas sugede jusu viesnages metu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramimama: 14 sausio 2014 - 22:51
Man tik nepatinka,kad viesbutis labai nutoles ..bet gal del tokiu vaizdu verta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Element @ 2014 01 14, 18:52)
gAL NEPASIRINKO PAPILDOMU PASLAUGU, VIEN BAGAZAS kiek kainuoja ir registravimas g.gif



Tai taip čia be jokių pildomų paslaugų, o su paslaugomis ir 5900 pasieksim...


Agentūroje dar mums rekomendavo EFTALIA AQUA šiame viešbutyje vaikais laikomi iki 15 metų amžiaus. Ir spalio 7 dienai mums paskaičiavo 5500.

Bet man Utopia vis teik nereali...vien savo vaizdais užburia
Atsakyti
QUOTE(ramimama @ 2014 01 15, 00:43)
matyt kiek zmoniu tiek nuomuoniu  ax.gif  pries 3dienas mergaites rase kad liko patenkintos siuo viesbuciu , apie joki kvapa neuzsimine 
p.s. gal tikrai buvo kas sugede jusu viesnages metu  blush2.gif

Tai jau tikrai, kad kiek zmoniu, tiek nuomoniu smile.gif manaja nuomone sis viesbutis turi minusu ir gan dideliu (maistas, svara, rusai ir ju vaikai be ceremoniju besitaskantys coca cola smile.gif ). Aisku vaizdai ten tikrai nuostabus smile.gif
Atsakyti