Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 13, 09:34)
visgi man Utopia ir Mukarnas liko, tik va as turiu aukscio baime  biggrin.gif o pas rusus foto ziurint negera darosi biggrin.gif
ir su vaikais ar ten saugu unsure.gif toks skardis, daug laiptu..mano kai tokie laukiniai,aktyvus ,nieko nebijo  unsure.gif jauciu negalesiu ramiai atsipalaiduoti kol jie ten zais doh.gif


Tas tai jau tikrai, kad ramaus poilsio neliks.
Bet ten kur baseinai tai jau lygesnė teritorija. Reikia yotube filmuotų medžiagų peržiūrėt... Kas buvę gal labiau atsakytų dėl saugumo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Petr@ @ 2014 01 11, 21:10)
Taip kosa ir turejau omeny doh.gif  kokios kainos? Kaip ten viskas vyksta? Nuplaukdina ir paleidzia. Ar dar buna ekskursijos kokios?

mes plaukėm iš Bodrumo į Kos'ą savarankiškai. Išlipę iš kelto pasiėmem žemėlapį ir kiek galėjom aplankėm lankytinus objektus. Bilietus pirkom pirmyn- atgal. Laiką kada kelia žiūrėjom atrodo čia : keltas

tik nepamiršt su savim pasiimti paso
Atsakyti
QUOTE(Andra* @ 2014 01 13, 11:17)
mes plaukėm iš Bodrumo į Kos'ą savarankiškai. Išlipę iš kelto pasiėmem žemėlapį ir kiek galėjom aplankėm lankytinus objektus. Bilietus pirkom pirmyn- atgal. Laiką kada kelia žiūrėjom atrodo čia : keltas

tik nepamiršt su savim pasiimti paso

Kokia kaina gal pamenate?
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 13, 09:34)
visgi man Utopia ir Mukarnas liko, tik va as turiu aukscio baime  biggrin.gif o pas rusus foto ziurint negera darosi biggrin.gif
ir su vaikais ar ten saugu unsure.gif toks skardis, daug laiptu..mano kai tokie laukiniai,aktyvus ,nieko nebijo  unsure.gif jauciu negalesiu ramiai atsipalaiduoti kol jie ten zais doh.gif

Sveiki ,pavojingų skardžių nėra, o šiaip teritorija visa aptverta . Mes buvom su savo trimečiu, labai daug šeimų buvo su vaikais.Jokių grėsmių nepastebėjom. Viešbutis tikrai puikus.
Atsakyti
QUOTE(Drakosa1 @ 2014 01 13, 11:44)
Sveiki ,pavojingų skardžių nėra, o šiaip teritorija visa aptverta .  Mes buvom su savo trimečiu, labai daug šeimų buvo su vaikais.Jokių grėsmių nepastebėjom. Viešbutis tikrai puikus.

kaip viesbucio animacija ? 4u.gif girdejua,kad geriau rinktis pagrindini pastata,kad tuose namukuose dregme .

Tai sakot saugu, nes as tai tokia paranojike biggrin.gif niekur neuzikars vaikas, tureklai auksti,saugus? unsure.gif daug darbuotoju ,kurie priziuri vandesn kalnelius ir sauguma?
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 13, 13:16)
kaip viesbucio animacija ? 4u.gif girdejua,kad geriau rinktis pagrindini pastata,kad tuose namukuose dregme .

Tai sakot saugu, nes as tai tokia paranojike  biggrin.gif niekur neuzikars vaikas, tureklai auksti,saugus? unsure.gif daug darbuotoju ,kurie priziuri vandesn kalnelius ir sauguma?


Gal pades apsispresti biggrin.gif

http://www.youtube.c...h?v=vNbB8N8-veM
Papildyta:
QUOTE(ramimama @ 2014 01 13, 13:34)

http://www.youtube.c...h?v=ZshWkOfYIcs
Atsakyti
QUOTE(ramimama @ 2014 01 13, 12:47)


siaip labai viesbutis fainas, bet su savo isdykelem tai man pavojingai atrodo smile.gif Dviese su B butu super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 13, 13:16)
kaip viesbucio animacija ? 4u.gif girdejua,kad geriau rinktis pagrindini pastata,kad tuose namukuose dregme .

Tai sakot saugu, nes as tai tokia paranojike  biggrin.gif niekur neuzikars vaikas, tureklai auksti,saugus? unsure.gif daug darbuotoju ,kurie priziuri vandesn kalnelius ir sauguma?

Animacija puiki, yra ir vaikams animacija. Namukuose labai sausa, jokois drėgmės. Visur darbuotojų pakako ir prie kalnelių ,ir prie baseinų.
Atsakyti
QUOTE(kamelka @ 2014 01 11, 23:52)
Mes vykstam i Amara dolce vita 05.29

22-29 busim, tai gryzus galesiu pasidalinti ispudziais smile.gif
Atsakyti
Sveikos, Turkijos ekspertės biggrin.gif
Planuojam keliauti su mažais vaikais(1 ir 3 metukai) į Turkiją pailsėt - galvojam gal rugsėjo pabaigoj/ spalio pradžioj - nesinori, kad būtų labai jau karšta ax.gif į kurį kurortą siūlytumėt?

Perkat keliones iš ecotravel??? žiūriu kainos neblogos bigsmile.gif aišku dar nesinagrinėjau nei viešbučių, nei kažko.... tik vakar vakare sumastėm, kad galim važiuot atostogų wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Matrisha @ 2014 01 13, 17:07)
Sveikos, Turkijos ekspertės biggrin.gif
Planuojam keliauti su mažais vaikais(1 ir 3 metukai) į Turkiją pailsėt - galvojam gal rugsėjo pabaigoj/ spalio pradžioj - nesinori, kad būtų labai jau karšta  ax.gif į kurį kurortą siūlytumėt?

Perkat keliones iš ecotravel??? žiūriu kainos neblogos  bigsmile.gif  aišku dar nesinagrinėjau nei viešbučių, nei kažko.... tik vakar vakare sumastėm, kad galim važiuot atostogų  wub.gif


apie eco travel yra atskira tema. Aš asmeniškai su jais neskrisčiau. bet tai mano subjektyvi nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(Matrisha @ 2014 01 13, 16:07)
Sveikos, Turkijos ekspertės biggrin.gif
Planuojam keliauti su mažais vaikais(1 ir 3 metukai) į Turkiją pailsėt - galvojam gal rugsėjo pabaigoj/ spalio pradžioj - nesinori, kad būtų labai jau karšta  ax.gif į kurį kurortą siūlytumėt?

Perkat keliones iš ecotravel??? žiūriu kainos neblogos  bigsmile.gif  aišku dar nesinagrinėjau nei viešbučių, nei kažko.... tik vakar vakare sumastėm, kad galim važiuot atostogų  wub.gif

Skrendant su vaikais į eco travel net nežiūrėčiau. Naktiniai skrydžiai ten.
Atsakyti