Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(fuksas @ 2014 01 12, 13:18)
Patikslinu nuorodą , viešbutis UTOPIA WORLD Hotel, ir nuoroda į jį
VIEŠBUTIS

labukas,
mes daznai imam kambarius du dviviecius, tai recepcine paprasom, kad duotu kambarius salia vienas kito, graziai, pasakome, kad esam viena seima.Vaziuojam visada sezono metu, tai gal sekesi mums, bet visada dave salia, ar per du aukstus thumbup.gif
Atsakyti
Kai keliavom keturiese, aš su mama ir mano dukros, tuomet 15 ir 17 m., tai viešbutyje pasiūlė variantą šeimyninio kambario per du aukštus, bet mano merginos atsisakė, tai paėmėm du atskirus, visiems buvo labai gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksas @ 2014 01 12, 13:18)
Patikslinu nuorodą , viešbutis UTOPIA WORLD Hotel, ir nuoroda į jį
VIEŠBUTIS



Ačiū už pasidalintas mintis.
Gera girdėt kad viešbutis tikrai geras. O kad judėt reiks ir laiptų daug ....tai į sveikatą gerai pavalgius.

Na dar bandysim pasidairyt kelionių agentūrų tinklalapiuose kokio įdomesnio viešbučio.
Dar vienas labai patikęs yra AQUA FANTASY AQUAPARK, bet kol kas neduoda kainų į jį, bet Tez tour vėliau turėtų jį turėt.

O mes pernai buvome Delphin botanik....Deja su maitinimu pas juos prastai. Gal statė Delphin botanik Platinum, ir pinigus taupė. Ir dabar tų dviejų viešbučių teritorijas sujungė, tai nemanau kad bus į naudą. Nors šiaip teritorija buvo didelė graži, ir buvo kas veikti su vaikais.
Atsakyti
o mum Botaniko maitinima buvo pasakiskas ,net nezinau ko ten daugiau noreti .Nebent namie kazka geriau valgoma,bet ka mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 12, 22:49)
o mum Botaniko maitinima buvo pasakiskas ,net nezinau ko ten daugiau noreti  .Nebent namie kazka geriau valgoma,bet ka mastau.gif

Matyt kiekvienam savo smile.gif Mums irgi jau nebuvo ka daugiau noreti, o kad jau prastas maitinimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 12, 22:27)
Matyt kiekvienam savo smile.gif Mums irgi jau nebuvo ka daugiau noreti, o kad jau prastas maitinimas g.gif

tai tikriausiai.
Kai buvome Botanike tai su pora seimu lietuviu bendravome,tai jiem maistas irgi nepatiko ..butu ydomu paziureti ka jie namie valgo mastau.gif

man ten taip viskas skanu buvo nuo ..iki..

jau paprasciausius pusryciu blynelius kai atsimenu,seile nutysta...o ta kiausiniene biggrin.gif niekad nesu tokios valgius biggrin.gif
Atsakyti
Nu tikrai kaip kam, ir kiekvienam savo. Badaut nebadavom, bet ir nebuvo nieko tokio. Žuvis buvo 2 kartus kepama ir ta sudeginta. Vaikiškame meniu (per 9 dienas) per pietus tebuvo bulvytės fri ir vištienos arba kalakutienos kepsniukai. Pusryčiams virti makaronai ( kaip garnyras) bet apžiūvę... dešrelės. Vakarienei registruodavomės į a'la carte restoranus ... bet ir ten nieko tokio. Kiniečių restorane iš vis šalia sėdėję rusai grąžino karštą patiekalą , nes buvo negeras, nešviežio maisto kvapas ( jie taip aiškino). Mes Saldumynų mes visi nelabai mėgstame tai neturiu iš vis nuomonės apie juos.
Ir dar doh.gif .....jei pasirodo šalia vokiečiai tai juos aptarnaus pirmiau nei mus...
Švara puiki, kambariai tvarkomi puikiai. Šiaip geras viešbutis,labai graži teritorija juk ilsėtis važiavom o ne pilvus kimšti. Bet kalbėjome su žmonėmis kurie buvo ansktesniais metais jame lankėsi tai ir jie mums pritarė kad suprastėjo Botanikas.

Prieš tai buvome Jungle aqua park, Hurgada. Ten tai labai geras maitinimas. Įvairių šalių virtuvės , beveik kiekviename restorane vaikiškas meniu, o ir suaugęs gali eiti per visus iš eilės ir ragauti kas jam patinka ir ko širdis geidžia - ant iešmo kepamas ėriukas, krevetės, šašlykai, kepsniai....net neišvardinsiu jau ir taip kiekvieną vakarą. Nors ten buvo 4žv. viešbutis.

Norėdamas rasti bloga visur rasi, bet geriau reikia važiuot ilsėtis o ne kažko ieškoti. Saulė ... jūra ... thumbup.gif


vacation1.gif vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 12, 17:58)
Labai patiko sis viesbutis ir man is nuotrauku. Skaiciau pas rusus,kad geriau apsigyventi pagrindiniame pastate.
Tik ydomu kaip pas juos su animacija  g.gif  viena pasakiska  wub.gif
Paziurekite dar Water planet, pilnai renovuotas..



Labai patiko Jūsų rekomeduotas viešbutis ....WATER PLANET thumbup.gif
Atsakyti
bet Botanike ir saslyku netruko ir keptos vistytes, man tai pusryciai skaniausi buvo biggrin.gif tie blynai,o tas omletas biggrin.gif zuvis niam niam,lasisa tobula..
vat vaikisko meniu nepakomentuosiu,nes tik viena karta ten buvom smile.gif
bet lauke gaminamas maistas mmmm wub.gif


as buvau susigundziusi Water planet ir kaina jo gera pasiule,pygiau nei Utopia.

Bet ryt su agente dar Utopia perziuresiu, labai jau vaizdai nerealus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksas @ 2014 01 13, 00:08)
Prieš tai buvome Jungle aqua park, Hurgada. Ten tai labai geras maitinimas. Įvairių šalių virtuvės , beveik kiekviename restorane vaikiškas meniu, o ir suaugęs gali eiti per visus iš eilės ir ragauti kas jam patinka ir ko širdis geidžia - ant iešmo kepamas ėriukas, krevetės, šašlykai, kepsniai....net neišvardinsiu jau ir taip kiekvieną vakarą. Nors ten buvo 4žv. viešbutis.

Mes buvome panasaus lygio to paties tinklo viesbutyje - Beach albatros. Svarstem tada kai vaziavome irJungle, bet nugalejo viesbutis ant juros kranto. Man botaniko maitinimas patiko labiau, nebent, ten pagedo kazkas.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 13, 00:31)
bet Botanike ir saslyku netruko ir keptos vistytes, man tai pusryciai skaniausi buvo biggrin.gif tie blynai,o tas omletas  biggrin.gif zuvis niam niam,lasisa tobula..
vat vaikisko meniu nepakomentuosiu,nes tik viena karta ten buvom smile.gif
bet lauke gaminamas maistas mmmm wub.gif
as buvau susigundziusi Water planet ir kaina jo gera pasiule,pygiau nei Utopia.

Bet ryt su agente dar Utopia perziuresiu, labai jau vaizdai nerealus biggrin.gif



Parašykit ką agentė Jums pasakė, labai jau įdomu... Nes abu viešbučiai labai faini, nors labiau Utopia prie širdies (bent nuotraukose).

O gal kas World planet buvot?
Atsakyti
QUOTE(fuksas @ 2014 01 13, 00:04)
Parašykit ką agentė Jums pasakė, labai jau įdomu...  Nes abu viešbučiai labai faini, nors labiau Utopia prie širdies (bent nuotraukose).

O gal kas World planet buvot?

visgi man Utopia ir Mukarnas liko, tik va as turiu aukscio baime biggrin.gif o pas rusus foto ziurint negera darosi biggrin.gif
ir su vaikais ar ten saugu unsure.gif toks skardis, daug laiptu..mano kai tokie laukiniai,aktyvus ,nieko nebijo unsure.gif jauciu negalesiu ramiai atsipalaiduoti kol jie ten zais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 13 sausio 2014 - 08:35