Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 08, 18:17)
galima,bet yra tam tikra tvarka,net valandos nustatytos  mirksiukas.gif pasiklauskite informacijoi  mirksiukas.gif 
nes as irgi forume prisiskaicius buciau bele kada nuejus  doh.gif
Mum Mukarnas jaigu 06-05d 2+2 7185lt
geguzes 26d 6500lt

Jus buvote Botanike, jei nemaisau. Is Botaniko i Deluxa labiau apribotas lankymasis, tik iki vakarienes, o is Deluxo i Botanika bet kada. Aisku, reiktu tikslinti, kasmet gali kas nors keistis.
Atsakyti
QUOTE(KristinaL @ 2014 01 08, 19:46)
Jus buvote Botanike, jei nemaisau. Is Botaniko i Deluxa labiau apribotas lankymasis, tik iki vakarienes, o is Deluxo i Botanika bet kada. Aisku, reiktu tikslinti, kasmet gali kas nors keistis.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 08, 20:58)

As irgi Botanice buvau, o ko tais net nezinojau apie tai kad galima i Deliuxa nueiti, uzteko man Botanico teritorijos. Superinis man viesbutis buvo wub.gif


Papildyta:
Erikiuxxx, del Incekum. Man jis patrauklus, rasiau jau apie ji pora postu anksciau mirksiukas.gif
Bet velgi, gali jums priminti pensiona, na toks irgi ramesnis atrodo. Musu data nuo Amaros skriasi 400Lt, minusas - nera ultra All, ir animacija prastesne pagal atsiliepimus. Bet neatmesciau minties jame kada pabuvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 08, 20:30)
As irgi Botanice buvau, o ko tais net nezinojau apie tai kad galima i Deliuxa nueiti, uzteko man Botanico teritorijos. Superinis man viesbutis buvo wub.gif

Galima galima,tai po Botaniko,ta Deluxo teritorija tokia suspausta atrodo.

Mum irgi patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Briunete*** @ 2014 01 08, 20:18)
Savaitę unsure.gif Mes pirkom paskutinę minutę likus gal savaitei iki kelionės dėl to taip pigiai gavom,dar radau tikslia kaina 3050lt smile.gif tai už tokią kainą labai džiaugėmes,bet už 6t nei už ką į šitą viešbutį nevažiuočiau doh.gif  schmoll.gif


Ojej, tada isteis tikiu, kad spjaudesi unsure.gif O uz jusu kaina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 08, 20:33)
As irgi Botanice buvau, o ko tais net nezinojau apie tai kad galima i Deliuxa nueiti, uzteko man Botanico teritorijos. Superinis man viesbutis buvo wub.gif

Ir teisingai, nera ko blaskytis po kitus viesbucius smile.gif Mes nuejom is smalsumo. Bet tik tiek. Na teritorija kitokia (man, asmeniskai, Botaniko labiau patiko), uzkandziai dienos metu panasus, o personalas ismustrintas vienodai:) Delfinai net animatorius rotuoja per visus viesbucius. Yra skirtumu tarp Delfinu, jei lyginti juos visus, nesiginciju, bet su Botaniku viskas ok. Bent buvo iki siu metu, kol salia nebuvo naujojo delfino smile.gif Ir kas ten vyks ilsetis siemet nepamirskite, kad i Side ir Alanija viesbucio autobusai veza nemokamai. Detales, kas ir kaip patikslinkite receptione wink.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaL @ 2014 01 08, 20:46)
Ir teisingai, nera ko blaskytis po kitus viesbucius smile.gif Mes nuejom is smalsumo. Bet tik tiek. Na teritorija kitokia (man, asmeniskai, Botaniko labiau patiko), uzkandziai dienos metu panasus, o personalas ismustrintas vienodai:) Delfinai net animatorius rotuoja per visus viesbucius. Yra skirtumu tarp Delfinu, jei lyginti juos visus, nesiginciju, bet su Botaniku viskas ok. Bent buvo iki siu metu, kol salia nebuvo naujojo delfino smile.gif Ir kas ten vyks ilsetis siemet nepamirskite, kad i Side ir Alanija viesbucio autobusai veza nemokamai. Detales, kas ir kaip patikslinkite receptione wink.gif

tai va platinum ir man nepatinka, ydomu kaip ten bus.O gal viskas bus oki drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki, planuojam atostogas birzelio vidury-gale. Noriu paklausti, kada geriausia pirkti bilietus: dabar ar laukti paskutines minutes?
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2014 01 08, 23:12)
Sveiki,  planuojam atostogas birzelio vidury-gale. Noriu paklausti,  kada geriausia pirkti bilietus: dabar ar laukti paskutines minutes?


Mano nuomone - jei imanoma planuotis, tai tik dabar.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 08, 22:13)
Mano nuomone - jei imanoma planuotis, tai tik dabar.

as irgi taip manau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaL @ 2014 01 08, 14:16)
Majesty park atmesciau del maisto.
Kokiuose viesbuciuose esate buve anksciau? Jei agente siulo, vadinasi ji zino, ka Jums rekomenduoti ir viskas cia ok. O atsiliepimu visada buvo ir bus ivairiu. Net ir apie chic viesbucius smile.gif Susideliokite savo prioritetus, kas Jums aktualu, o i ka nekreipsite demesio wink.gif Mes taip renkames visada - atmetimo budu smile.gif


Apsistojom tie šiuo http://www.tez-tour....html?id=9002751

Pirmi metai kai vyksim su vaikais, tai ir prioritetai jau kiti....
Dar dave 6 proc nuolaidos
Atsakyti
Sveiki,

Kadangi su kelioniu agentura esam keliave viena vieninteli karta pries kokius 6 metus, tai vis klausimu iskyla, nes vis tiek viskas jau pasikeite...... Anksciau buvo kad atvykom i oro usota ir lauke mergaite tokia su staliuku kampe prie kurios turejom registruotis. dabar pasikete ar ne? eini registruotis kaip i normalu skrydi ar vel mergaite stovi su staliuku ir firmos pavadinimu?

Ir islipus ko reikia ieskoti jeigu vaziuojame su teztour?
Atsakyti