Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(pukepuke @ 2014 01 06, 21:15)
Dar karta pasikartosiu, man cia nelabai rupi visa sita situacija. Niekom nesinaudoju, gaunu savo vietas per tezus. Zinau kur gyvenu, ir jei ateiciai ir skrisiu kada su "troleibuso" komfortu, tai nepagailesiu tu 120lt biggrin.gif Bet, jei skrysciau su MB, tikrai uzleisciau vieta seimai, kuri galbut, neuzsake sios pslaugos, kaip ir mes dviese skrendant jos neuzsakytume. Ir negalia man butu kad jie sutaupe biggrin.gif

Pataisėt postą, į patrauklesnį biggrin.gif juokauju žinoma, nes temoje, kažkaip aštriai viskas pateikiama. O realiai visi esam suaugę ir suvokiam savo veiksmų pasekmes.
Atsakyti
Padekit issirinkti doh.gif

Saphyre resort
Nashira resort
Mukarnas

Skrisim geguzes gale su trim vaikais ( 1,5. 8 ir 11)
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2014 01 06, 23:29)
Pataisėt postą, į patrauklesnį  biggrin.gif juokauju žinoma, nes temoje, kažkaip aštriai viskas pateikiama. O realiai visi esam suaugę ir suvokiam savo veiksmų pasekmes.

Pasekmes priklauso ir nuo visuomenes (sio atveju keleiviu), jei veiktu zmogiskumas nereiketu nei ilapinimo mokescio biggrin.gif Todel as uz tai kad seima sumoketu 120Lt ir turetu ramius nervus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ciquita @ 2014 01 06, 23:31)
Padekit issirinkti  doh.gif

Saphyre resort
Nashira resort
Mukarnas

Skrisim geguzes gale su trim vaikais ( 1,5. 8 ir 11)


Siu triju nelyginau, Mukarno atsisakem (buvom jau pasirase sutarti, bet pakeitem) del mazos teritorijos ir ne idealaus maisto (daug nuomoniu apie silpna maitinima)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 06 sausio 2014 - 22:34
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 06, 23:36)
Pasekmes priklauso ir nuo visuomenes (sio atveju keleiviu), jei veiktu zmogiskumas nereiketu nei ilapinimo mokescio biggrin.gif Todel as uz tai kad seima sumoketu 120Lt ir turetu ramius nervus biggrin.gif
Papildyta:
Siu triju nelyginau, Mukarno atsisakem (buvom jau pasirase sutarti, bet pakeitem) del mazos teritorijos ir ne idealaus maisto (daug nuomoniu apie silpna maitinima)


I ka pakeitet ?
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2014 01 06, 23:42)
I ka pakeitet ?

I Amara club marine
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2014 01 06, 22:31)
Padekit issirinkti  doh.gif

Saphyre resort
Nashira resort
Mukarnas

Skrisim geguzes gale su trim vaikais ( 1,5. 8 ir 11)

Mukarnas is siu visu.

drauge buvo Saphyre ir Mukarne, o ana vasara su manim Botanike


tai saphiras prasciausias pasirode, Mukarne maisto pakankamai daug ir skanu mirksiukas.gif visiskai nesiskunde, o viesbuciu macius daug.

man is vis tie komentarai apie maista doh.gif ydomu ka tie komentatoriai namie valgo g.gif o gal as cia maistui tokia neisraki.

Bet sake Mukarne visko pakako, ir vaikiskas meniu buvo.

Mes jauciu siemet Mukarna imsime biggrin.gif Botanike is balkono jis mum taip gerai matesi,man ten atmosfera superine thumbup.gif tikrai linksmas viesbutis. Tuo labiau kad du vaikuciai jau dydeli wub.gif Saphyras liudnokas,kaip ir amara..nors man ir Botanikas toks ,kaip pensionas biggrin.gif bet cia gal,kaip kam ko reikia drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 06 sausio 2014 - 22:59
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 06, 21:36)
Pasekmes priklauso ir nuo visuomenes (sio atveju keleiviu), jei veiktu zmogiskumas nereiketu nei ilapinimo mokescio biggrin.gif Todel as uz tai kad seima sumoketu 120Lt ir turetu ramius nervus biggrin.gif

tai apie ką ir rašiau g.gif biggrin.gif nori užtikrinimo moki, nenori, loši biggrin.gif ir nereikia kaltinti tada kitų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ar yra buvusiu Nashira resort viesbuty. Parasykit kas ten kaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 06, 23:57)
man is vis tie komentarai apie maista  doh.gif ydomu ka tie komentatoriai namie valgo  g.gif o gal as cia maistui tokia neisraki.

nors man ir Botanikas toks ,kaip pensionas biggrin.gif bet cia gal,kaip kam ko reikia  drinks_cheers.gif

Aš, rodos, nesu labai išranki maistui, bet man Fantasia de luxe maistas nepatiko - pirmas įspūdis, kad visko daug, maistas įvairus ir skanus, o po kelių dienų ėmė nusibosti visiškai toks pat maistas su tokiais pat prieskoniais. Į atostogų pabaigą jau nesinorėjo restorano maisto visiškai.

O kodėl jums Botanikas asociojuojasi su pensionu? Senyvų žmonių daug? Mus patikino, kad jis idealiai tinka poilsiui su vaikais g.gif
Atsakyti
Man iskilo klausimu del skrydzio. Jeigu registruotis internetu pasirenkant vietas ir eiti tiesiai i patikrinima butu patogiausias variantas, bet ten raso dar "Jei turėsite registruojamo bagažo, užregistruokite ir palikite jį oro uoste specialioje bagažo registracijos vietoje." tai kaip cia yra jeigu as registruojuosi internetu vis tiek turesiu eileje stoveti priduoti bagaza? g.gif ar tai skirsis mano bagazo registracija jeigu busiu internetu uzsiregistravus ir jeigu busiu neuzsiregistravus?

Ir kiek teko skaityti registruotas bagazas likus valandai iki skrydzio nebepriimamas. Tai jeigu as uzsiregistruoju internetu vis tiek bagaza turiu atvykti registruoti likus kokiom 2 val?
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2014 01 07, 14:13)
Man iskilo klausimu del skrydzio. Jeigu registruotis internetu pasirenkant vietas ir eiti tiesiai i patikrinima butu patogiausias variantas, bet ten raso dar "Jei turėsite registruojamo bagažo, užregistruokite ir palikite jį oro uoste specialioje bagažo registracijos vietoje." tai kaip cia yra jeigu as registruojuosi internetu vis tiek turesiu eileje stoveti priduoti bagaza?  g.gif ar tai skirsis mano bagazo registracija jeigu busiu internetu uzsiregistravus ir jeigu busiu neuzsiregistravus?

Ir kiek teko skaityti registruotas bagazas likus valandai iki skrydzio nebepriimamas. Tai jeigu as uzsiregistruoju internetu vis tiek bagaza turiu atvykti registruoti likus kokiom 2 val?


Buna atskira eile, priduodantiems tik bagaza ir atskira neuzsiregistravusiems 4u.gif Nes lagamina vistiek kazkur turite atiduoti , kaip jus eisite i patikrinima su lagaminu ? g.gif
O kam vaziuoti pries 2 va, jei pilnai uztenka 1 val?

Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 01 07, 13:38)
Buna atskira eile, priduodantiems tik bagaza ir atskira neuzsiregistravusiems 4u.gif  Nes lagamina vistiek kazkur turite atiduoti , kaip jus eisite i patikrinima su lagaminu ? g.gif 
O kam vaziuoti pries 2 va, jei pilnai uztenka 1 val?



aisku...... na mums iki oro uosto "atsigabenti" gaunasi 370 km (darome lanka, nes augintini dar reikia uzvezti palikti savaitei)...... tai visada kokia valanda ar pusantros turime rezerva, maza kas kelyje atsitiks, iki siol neatsitiko nieko (tfu, tfu, tfu) tai ir trinames anksciausiai atvaziave, bet jeigu rezervo nepasiliksi ziurek ir suveiks kiaules desnis biggrin.gif
Atsakyti