Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Sveikos, ruosiames i Turkija balandzio 19d., kazkaip neramu del oro- gal kas buvote tuo metu- kaip ten? dekui is anksto atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinne @ 2013 12 27, 15:26)
Sveikos, ruosiames i Turkija balandzio 19d., kazkaip neramu del oro- gal kas buvote tuo metu- kaip ten? dekui is anksto atsakiusioms 4u.gif


I Turkija esu vykusi daug kartu ir ivairiais menesiais- geguzes, birzelio, liepos, rugpjucio... Dabar kelione ziuriu tik rugpjucio menesi:)
Siaip kada vykti priklauso nuo to kas patinka ax.gif Vienais metais vykau geguzes 10 d. Galiu pasakyti, kad man gaila pinigu uz atostogas Turkijoje su lietuvisku oru. Tuomet temperatura oro buvo +24, vandens apie 21. O viena diena net palinojo. Jau geriau dadeti babkiu, bet pasilepinti jura, kai temperatura 27 ir daugiau smile.gif Taciau tikrai zinau mamyciu, kurios vyksta pavasari ir tuo dziaugiasi
Atsakyti
O as tik uz 05-25 iki 06-15 ax.gif man tuo metu oro temperatura pati geriausia wub.gif
buvome praitais metais nuo geguzes 25, oras buvo 28-34laips. Daugiau nei nenoreciau schmoll.gif o juros nemegeja,bet jai jos temperatura butu kaip sysiuku,tai nenene doh.gif jura reikalinga atsigaivinti.
Geguzes vakarai pasakiski, nusiprausus vakarieniauti uzsidejus suknele jautiesi gaiviai wub.gif

teko vaziuoti rugpjucio gale-rugsejo pradzioi doh.gif labai sunku , karsta baisiausiai unsure.gif vakarais tik nusiprausi ir vel visas lipnus,fe...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 27 gruodžio 2013 - 17:18
g.gif Klausiau del Lara family club,bet taip ir niekas neatsake,gal per daug nekantri,norisi greiciau apsispresti,kiek skaiciau pats Lara-Kundu yra geri miesteliukai arti oro uost,smelio papludimiai...
Atsakyti
QUOTE(Monet @ 2013 12 27, 14:48)
I Turkija esu vykusi daug kartu ir ivairiais menesiais- geguzes, birzelio, liepos, rugpjucio... Dabar kelione ziuriu tik rugpjucio menesi:)
Siaip kada vykti priklauso nuo to kas patinka ax.gif  Vienais metais vykau geguzes 10 d. Galiu pasakyti, kad man gaila pinigu uz atostogas Turkijoje su lietuvisku oru. Tuomet temperatura oro buvo +24, vandens apie 21. O viena diena net palinojo. Jau geriau dadeti babkiu, bet pasilepinti jura, kai temperatura 27 ir daugiau smile.gif Taciau tikrai zinau mamyciu, kurios vyksta pavasari ir tuo dziaugiasi

Buvome gegužę, rugsėjį, spalį.Aš už rugsėjį ir spalio pradžią.Jūra tuo metu šiltutėlė, oras ne varginančiai karštas, kaip vasaros gale, galėjome ir parelaksuoti ir pakeliauti. O jau rudens vaisių pasirinkimas....raškyti ir čia pat valgyti skanutėlius granatus, mėgautis iš turkų kiemo skintomis saldžiausiomis vynuogėmis, o dar .... ARBŪZAI smile.gifsmile.gifsmile.gif Gegužę asmeniškai, net jūroje nesimaudžiau, bet....tikrai nesigailėjome "išleistais pinigėliais" smile.gif pirkome paskutinės minutės pasiūlymą..smagiai pakeliavome, prisivalgėme braaaaškių, prisimaudėme su dukra baseine, prisičiuožinėjome vandens kalneliais.Visais atvėjais puiku, tik reikia įvertinti kainos ir kokybės bei aplinkybių santykį ir kas patogiausia priimtiniausia šeimai, kokie poreikiais ir norai atostogoms.
Atsakyti
Merginos, noriu paklausti del dvieju gan populiariu visbuciu: Simena sun club ir Amare club marine, gal yra buvusiu ir ten ir ten? Planuojame keisti Murarna gal blush2.gif
QUOTE(aurelaite @ 2013 12 27, 18:57)
g.gif Klausiau del Lara family club,bet taip ir niekas neatsake,gal per daug nekantri,norisi greiciau apsispresti,kiek skaiciau pats Lara-Kundu yra geri miesteliukai arti oro uost,smelio papludimiai...

Bandykite gal ieskotis intrnete info
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2013 12 27, 21:20)
Merginos, noriu paklausti del dvieju gan populiariu visbuciu: Simena sun club ir Amare club marine, gal yra buvusiu ir ten ir ten? Planuojame keisti Murarna gal blush2.gif

Bandykite gal ieskotis intrnete info



pukepuke anos temos pabaigoje rasiau apie Amara Club Marine mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2013 12 27, 21:30)
pukepuke anos temos pabaigoje rasiau apie Amara Club Marine mirksiukas.gif

Aciu drinks_cheers.gif 4u.gif O kazi nere tokiu kurie ir Amaroj ir Simenoj buve, viesbuciai kaip ir labai panasus is esmes?
Atsakyti
gal kas siame buvo wub.gif
http://www.novaturas...TRAALVADON/apie
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2013 12 27, 20:20)
Merginos, noriu paklausti del dvieju gan populiariu visbuciu: Simena sun club ir Amare club marine, gal yra buvusiu ir ten ir ten? Planuojame keisti Murarna gal blush2.gif

Mes pernai buvom Simenoje, siemet irgi tik ten ruosemes, bet.....pazystama agenturos darbuotoja primygtinai isiule Amara club marine. Simenoje laaabai patiko, bet ji uzgarantavo, kad Amaroj dar labiau patiks. Matysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 12 27, 21:56)
Mes pernai buvom Simenoje, siemet irgi tik ten ruosemes, bet.....pazystama agenturos darbuotoja primygtinai isiule Amara club marine. Simenoje laaabai patiko, bet ji uzgarantavo, kad Amaroj dar labiau patiks. Matysim  smile.gif

Man irgi kolkas rekomendavo Amara labiau. Tik imtume standartini kambari, jau daugiau moketi tikrai negaletume, o jis nedidelis...Simenoj uz ta pacia kaina beveik duoda semynini. O kada jus skrendat?
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2013 12 27, 21:01)
Man irgi kolkas rekomendavo Amara labiau. Tik imtume standartini kambari, jau daugiau moketi tikrai negaletume, o jis nedidelis...Simenoj uz ta pacia kaina beveik duoda semynini. O kada jus skrendat?

Liepos pirmom dienom smile.gif su vienu vaiku mes. O del Simenos seimyninio......tai jis toooks maziukas, kad as stebejausi pamacius. doh.gif Bet musu kompanija pernai buvo didesne, tai emem du standartinius, o gavom dvieju kambariu apartamentus Annex korpuse.
Atsakyti