Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Kriiste @ 2014 01 05, 22:59)
kad kai as rinkaus - tai man rode visa lektuvo plana, ir daugiau kaip puse jo buvo raudona - tipo rezervuota... Rinktis galejau pati - kur tik noriu (aisku kur laisva) ax.gif

Įdomu net, jokio plano nemačiau schmoll.gif rezervavausi per teztouro puslapyje buvusią nuorodą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 01 05, 23:59)
kad kai as rinkaus - tai man rode visa lektuvo plana, ir daugiau kaip puse jo buvo raudona - tipo rezervuota... Rinktis galejau pati - kur tik noriu (aisku kur laisva) ax.gif

Na ir man lygiai tas pats, o vietoje is tu raudonu ir dave smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2014 01 05, 23:01)
Įdomu net, jokio plano nemačiau  schmoll.gif  rezervavausi per teztouro puslapyje buvusią nuorodą  g.gif


as per novaturo blush2.gif patirties tik ta viena karta teturiu, nes atostogu apskritai skridom antra karta, pirmas buvo pries 6 metus i Egipta, tai jau bilietai buvo su vietomis iskart ir lektuve valgyt dave 3 kartus lotuliukas.gif Visi kiti paskaridymai - su Rynair - tai suvarydavo visus kaip avinu banda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2014 01 05, 23:43)
Pernai registravausi internetu ir sėdėjom 5 eilėje. Pirmą kartą buvo išmetę 4 eilę. Bet pradėjau registraciją tik jai startavus, na gal po kokių 10 minučių.  smile.gif


registravausi pernai balandi 15:55 jau jungiausi ir rinkausi vietas, nuo pirmos iki avarinio buvo raudonos vietos ir galine eile unsure.gif

QUOTE(Kriiste @ 2014 01 05, 23:59)
kad kai as rinkaus - tai man rode visa lektuvo plana, ir daugiau kaip puse jo buvo raudona - tipo rezervuota... Rinktis galejau pati - kur tik noriu (aisku kur laisva) ax.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2014 01 05, 23:01)
Įdomu net, jokio plano nemačiau  schmoll.gif  rezervavausi per teztouro puslapyje buvusią nuorodą  g.gif

o gal puse lektuvo tezams priklauso, o kita - novaturui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 01 06, 00:11)
o gal puse lektuvo tezams priklauso, o kita - novaturui? g.gif


bent musu skrydis buvo jungtinis g.gif
Atsakyti
Nežinau net ką pasakyti,tiesiog agentė atsiuntė nuorodą elektroniniu paštu ir ją paspaudus užregistravau visus. biggrin.gif ten buvo tezo puslapis g.gif jokio plano namčiau
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 01 05, 23:04)
as per novaturo blush2.gif patirties tik ta viena karta teturiu, nes atostogu apskritai skridom antra karta, pirmas buvo pries 6 metus i Egipta, tai jau bilietai buvo su vietomis iskart ir lektuve valgyt dave 3 kartus lotuliukas.gif Visi kiti paskaridymai - su Rynair - tai suvarydavo visus kaip avinu banda lotuliukas.gif

man siemet mintis yra skristi su Turku avialinijom,sake ir lektuvai padorus ir valgyt duoda. Nors skrydis trumpas,tai mes bent jau neisalkome ax.gif


Del tu vietu tai man juokinga, mes is anksto nesiregistravome.. Orouoste jau vietas paskyre, tai sedejome priekyje , atgal vaziuojant vietas gavome paciam gale ..Bet kaip fainai buvo thumbup.gif su jaunimu sedejome, ir kaip ramu gale thumbup.gif visi su maziukais vaikais i prieki verziasi,tai ten tokie koncertai doh.gif o gale daug ramiau,as dabar tik uz gala thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 06, 00:11)
Vietas duoda registruojantis. Ir jokiu bedu del to mes neturejome, kaip jau minejau. Is anksto registruotis (internetu)nematau prasmes, nes isankstinei registracijai neduoda pasirinktinai viso lektuvo vietu. Bent mes geresnes gaunam vietoje, o ne per isankstine registracija.
Per eco travel kaip suprantu vietas gauni tik tuomet kai patenki i lektuva, uztai ir lygina merginos su troleibusu.

norejau pasitikslinti dewl registravimosi tvarkos, kiek zinau su mazameciais vaikais registracija vyksta be eiles, bent jau raynair... su uzsakomaisiais reisais kitaip?
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 01 05, 22:39)
as asmeniskai ir imu isankstini ilaipinima, tas 15 lt zmogui man atrodo juokingas  mirksiukas.gif  bet kur garantas, kad visi nebus susipirke  g.gif
pirma karta skrisiu su ecotravel, ziuresim kaip gausis  ax.gif

Gal kam aktualu - privalumai turintiems Daily Card kortele, bet kaip ten tiksliai suteikiamos tos nuolaidos, turbut Ecotravel reikia klaust g.gif
http://dailycard.lt/...-organizatorius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 06 sausio 2014 - 09:57
QUOTE(mamullia @ 2014 01 06, 09:46)
norejau pasitikslinti dewl registravimosi tvarkos, kiek zinau su mazameciais vaikais registracija vyksta be eiles, bent jau raynair... su uzsakomaisiais reisais kitaip?

i Turkija daugiau nei puse su mazameciais doh.gif tad eile tapati bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 06, 11:59)
i Turkija daugiau nei puse su mazameciais  doh.gif  tad eile tapati bus biggrin.gif

tas tiesa, galva suku kaip daryt su isvykimu, galvojau registruotis internetu ir vaziuot pagal galimybe kuo veliau i oro uosta, nes keltis reiktu nezinia kelinta.. kol iki oro uosto nuvaziuotume is balsiu. vaika zadint ar bandyt taip mieganti kelti automobili, o oro uoste i vezima... vis dar tikiuosi stebuklo, kad bus pavelintas skrydis...
Atsakyti