Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 05, 15:17)
del kainos net nezinau,nemazai man atrodo uz toki viesbuti.

pasiulykit geriau,tik netoli nuo oro uosto.
Atsakyti
QUOTE(aurelaite @ 2014 01 05, 14:26)
pasiulykit geriau,tik netoli nuo oro uosto.

as ne agente,tad nieko nepasiulysiu .
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 05, 15:26)
as ne agente,tad nieko nepasiulysiu .

beje,Lara family club,nera ekonominis viesbutis,ir geriau deja nera,idomu kuo jis jums nepatinka?
Atsakyti
QUOTE(aurelaite @ 2014 01 05, 14:58)
beje,Lara family club,nera ekonominis viesbutis,ir geriau deja nera,idomu kuo jis jums nepatinka?

man patinka kiti 4u.gif kiekvienam pagal poreikius 4u.gif
man jo teritorija kaip max 4*,ne del dydzio,siaip is foto

Lauksime ispudziu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 05 sausio 2014 - 15:01
QUOTE(populi @ 2014 01 04, 19:28)
Gales vaikai pazaisti  thumbup.gif , nes musu kompanijoj tik leliukai.. vyresneliui liudna bus..

Mes su draugais, mergaitei ju bus nepilnai 3 metukai. Mini klube tikrai manau susitiksim thumbup.gif drinks_cheers.gif Jau bandau lauzyt vaikus rusu kalbos, nes ten animacija rusiskai bus stipri kaip suprantu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelaite @ 2014 01 05, 15:26)
pasiulykit geriau,tik netoli nuo oro uosto.

Nieko neturiu pries si viesbuti, nes sutinku kad uz sia kaina sunku rasti idealu (mes irgi neradom, todel mokejom daugiau), bet kas jau tas atstumas iki oro uosto? Nejau cia taip svarbu? Na, jei butu toliau, prarastumet valanda, bet ar cia jau toks didelis trukumas...
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 05, 17:52)
Nieko neturiu pries si viesbuti, nes sutinku kad uz sia kaina sunku rasti idealu (mes irgi neradom, todel mokejom daugiau), bet kas jau tas atstumas iki oro uosto? Nejau cia taip svarbu? Na, jei butu toliau, prarastumet valanda, bet ar cia jau toks didelis trukumas...

as irgi nelabaisuprantu atstumo nuo orouosto

Delfinas buvo gan toli,bet numygome ta valandele..greit prabego laikas

Geriau valanda pakenteti,bet savaite geresniam viesbuti buti.Nebutinai siam viesbuciui taikau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 05, 17:56)
as irgi  nelabaisuprantu atstumo nuo orouosto

Delfinas buvo gan toli,bet numygome ta valandele..greit prabego laikas

Geriau valanda pakenteti,bet savaite geresniam viesbuti buti.Nebutinai siam viesbuciui taikau mirksiukas.gif


Nzn - man labai svarbu atstumas - nes mes gyvenom 50 km nuo oro uosto - kol nuvykom, dukra dukart veme, jautes tragiskai, nes isvis netoleruoja vaziavimo autiku, jis vis zyze, prases lipt lauk - ogi neislipsi doh.gif Gryztant tas pats scenarijus ir ji zinant labai apkartina keliones laukima ir kelia nerima, baime...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 01 05, 18:29)
Nzn - man labai svarbu atstumas - nes mes gyvenom 50 km nuo oro uosto - kol nuvykom, dukra dukart veme, jautes tragiskai, nes isvis netoleruoja vaziavimo  autiku, jis vis zyze, prases lipt lauk - ogi neislipsi doh.gif  Gryztant tas pats scenarijus ir ji zinant labai apkartina keliones laukima ir kelia nerima, baime...

tai kai su vaiku negerai,cia kitas reikalas..turiu drauge,kuri autobusais vazineti irgi negali.

Bet maniskiam viskas gerai, tiek vaziuoti gali,plaukti ir t.t. autobusas buvo pilnas, mazu vaiku daug..bet nei vienas nezyze,visi miegojo..mumu viesbutis daug toliau buvo,bet greit atvaziavome thumbup.gif dar vienoi vietoi sustojome, karstu kukuruzu suvalgem su sviestuku rolleyes.gif man 150km atsumas yra jau maximum.

Nors pamenu Kemere atostogavome ,tai vaziavome valanda..o iki Delfino 1.30h.ner cia daug
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 05 sausio 2014 - 18:40
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 01 05, 18:39)
tai kai su vaiku negerai,cia kitas reikalas..turiu drauge,kuri autobusais vazineti irgi negali.

Bet maniskiam viskas gerai, tiek vaziuoti gali,plaukti ir t.t. autobusas buvo pilnas, mazu vaiku daug..bet nei vienas nezyze,visi miegojo..mumu viesbutis  daug toliau buvo,bet greit atvaziavome thumbup.gif dar vienoi vietoi sustojome, karstu kukuruzu suvalgem su sviestuku  rolleyes.gif man 150km atsumas yra jau maximum.

Nors pamenu Kemere atostogavome ,tai vaziavome valanda..o iki Delfino 1.30h.ner cia daug


tai va, maniskiai abu blogai jauciasi autike, tik dickis kazkaip susivaldo, bet matyti kaip jis kankinas irgi nera smagu, o aplink maze as sokt turiu, nes ana saukia kad nebloga - o kai jau nebegali susivaldyt - gali vemt kur papuole doh.gif tai keliavimas daug streso... Ir ekskursijas labai riboti turejom, tik kur netoli unsure.gif Tai man ta kankyne 1,5 val - jau ziauriai skamba, valanda kur kas geriau, o jei pusvalandis - isvis nuostabu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 01 05, 19:54)
tai va, maniskiai abu blogai jauciasi autike, tik dickis kazkaip susivaldo, bet matyti kaip jis kankinas irgi nera smagu, o aplink maze as sokt turiu, nes ana saukia kad nebloga - o kai jau nebegali susivaldyt - gali vemt kur papuole doh.gif  tai keliavimas daug streso... Ir ekskursijas labai riboti turejom, tik kur netoli unsure.gif Tai man ta kankyne 1,5 val - jau ziauriai skamba, valanda kur kas geriau, o jei pusvalandis - isvis nuostabu lotuliukas.gif

O lektuve, nieko? As tai net nepamenu tu kelioniu autike. Lengvai praejo, ir kai buvo 1.5 metu, ir kai 2.5 metu. Tai man ta valanda +/-, joks didelis rukumas/privalumas. I ekskursijas ir siemet, 5 metu, nevaziuosime, sedesim ir megausimes viesbucio privalumais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 05, 19:00)
O lektuve, nieko? As tai net nepamenu tu kelioniu autike. Lengvai praejo, ir kai buvo 1.5 metu, ir kai 2.5 metu. Tai man ta valanda +/-, joks didelis rukumas/privalumas. I ekskursijas ir siemet, 5 metu, nevaziuosime, sedesim ir megausimes viesbucio privalumais biggrin.gif

nea, lektuve nieko (tik leidziantis ausytes mazei skauda) ir traukiny nieko, ir su kai kuriais automobiliais nieko (pvz kai as vairuoju ar MB, dar senelis)... Dickis jau baigia ta isaugti, siemet 15 metu - tai pirma karta vyko su klase i ekskursija... blush2.gif
Atsakyti