Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(pukepuke @ 2014 01 04, 15:28)
Jo mes 14 d. skrendam 4u.gif Ir as is kovinuku atsimenu tave 4u.gif

Gales vaikai pazaisti thumbup.gif , nes musu kompanijoj tik leliukai.. vyresneliui liudna bus..
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 01 04, 11:43)
man tai labai keista kad pernai geguzes vidury buvo+16... nes tuo metu kretoje buvo+30..

oi nene, ne si geguze buvo +16,nors tas +16 ne toks vesus atrode

anais metais vaziavome gale geguzes,tai pasaka buvo..tikimes ir siemet taip pat ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

gegužės vidury kartą ilsėjomės Kretoje, tai ore buvo +30, vandeny gal apie +20, sušaldavau besimaudydama biggrin.gif

Turkijoje esu buvus tik rugsėjį, tobulas oras man, vanduo kaip arbatėlė, lauke +40... wub.gif Šįmet trauksiu birželį, dveji metai be atostogų, nenoriu laukti rudens biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fioneta @ 2013 12 28, 16:51)
Taip, Lara,Kundu tikrai arti Antalijos ir oro uosto, gal kokiu 17 km.Ten tikrai visi geri viesbuciai, nei vieno prasto nemaciau, o ir pliazai labai faini, visi smeleti, be jokiu akmenuku, jei vel kada vaziuosiu, tai rinksiuos tik Lara  Kundu!

Aš irgi įsimylėjau Larą wub.gif
Bet buvo klausiama apie Lara family club, nemačiau aš jo realiai, arba nepastebėjau, bet pažiūrėjau tripadvisor, tai jis toks baisokas ir ne šalia jūros...

QUOTE(salamandra_ @ 2014 01 03, 21:41)
Sveiki, šiemet ir mes jungiames prie Turkijos...užsisakėm kelionę iš ecotravel spalio 16d...kaži ar jau nebus perdaug atšalę...ar atostogavot kas tokiu laiku?

2013 m. spalio antroje pusėje lijo, tiksliau buvo audra biggrin.gif 1 dieną iš 10, max 36 karščio, min apie 25, bet aš į baseiną nelipau, vyras ir sūnus neišlipo biggrin.gif, į jūra - taip. Tačiau gidė sakė šiaip jau visko būna, tai gal mums pasisekė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prettiness: 05 sausio 2014 - 00:59
QUOTE(prettiness @ 2014 01 05, 01:58)
Aš irgi įsimylėjau Larą  wub.gif
Bet buvo klausiama apie  Lara family club, nemačiau aš jo realiai, arba nepastebėjau, bet pažiūrėjau tripadvisor, tai jis toks baisokas ir ne šalia jūros...
2013 m. spalio antroje pusėje lijo, tiksliau buvo audra  biggrin.gif  1 dieną iš 10, max 36 karščio, min apie 25, bet aš į baseiną nelipau, vyras ir sūnus neišlipo biggrin.gif, į jūra - taip. Tačiau gidė sakė šiaip jau visko būna, tai gal mums pasisekė  4u.gif

na nusiteiksim blogiausiam, bet tikėsimės geriausio 4u.gif jei visos dienos bus prastos, tai liūdna bus, nes važiuojam tik pležiniam poilsiui... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2014 01 05, 01:58)
Aš irgi įsimylėjau Larą  wub.gif
Bet buvo klausiama apie  Lara family club, nemačiau aš jo realiai, arba nepastebėjau, bet pažiūrėjau tripadvisor, tai jis toks baisokas ir ne šalia jūros...
2013 m. spalio antroje pusėje lijo, tiksliau buvo audra  biggrin.gif  1 dieną iš 10, max 36 karščio, min apie 25, bet aš į baseiną nelipau, vyras ir sūnus neišlipo biggrin.gif, į jūra - taip. Tačiau gidė sakė šiaip jau visko būna, tai gal mums pasisekė  4u.gif

Del Lara family club,tai Novaturas jam skiria 5 zv.nematau as jame nieko baisaus, juolab jis naujas.Tophotels,holidaycheck,booking jis yra vertinamas labai neblogai,netgi geriau uz tokius Kervansaray,WOW Topkapi,WOW Kremlin,kuriu kainos yra 3-4 tukst.didesnes visai kelionei nei i Lara family club,papludimys yra ne ka blogesnis nei tu paciu delfinu,nes jie yra salia,tas pats smelis,ta pati jura,papludimys uz 300 m.bet papludimy yra restoranas ir nenorint gryzti i viesbuti galima pilnai pavalgyti jame,na ziuresime,bet manau kaina ir kokybe tikrai atitiks.
Atsakyti
QUOTE(aurelaite @ 2014 01 05, 13:16)
Del Lara family club,tai Novaturas jam skiria 5 zv.nematau as jame nieko baisaus, juolab jis naujas.Tophotels,holidaycheck,booking jis yra vertinamas labai neblogai,netgi geriau uz tokius Kervansaray,WOW Topkapi,WOW Kremlin,kuriu kainos yra 3-4 tukst.didesnes visai kelionei nei i Lara family club,papludimys yra ne ka blogesnis nei tu paciu delfinu,nes jie yra salia,tas pats smelis,ta pati jura,papludimys uz 300 m.bet papludimy yra restoranas ir nenorint gryzti i viesbuti galima pilnai pavalgyti jame,na ziuresime,bet manau kaina ir kokybe tikrai atitiks.


Na bet sutikim, kad zvaigzdutes dar ne viskas, kartais 3 stiprios zvaigzdes nenusileis kai kuriom 5. Svarbu ivertinti tai, ka konkreciam zmogui (porai/seimai) svarbu, galimybes, ir teisingai pasirinkti smile.gif
As nesirinkciau del to, kad jis praktiskai be teritorijos, tas ir matosi nuotraukose, apie tai raso turistai. Viesbutis nera prie juros, bet dar ir pozemines perejos nera, reikia eiti per gan judria gatve.
Bet priklauso, kokia kaina sumokejot uz ji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 05 sausio 2014 - 13:04
QUOTE(aurelaite @ 2014 01 05, 12:16)
Del Lara family club,tai Novaturas jam skiria 5 zv.nematau as jame nieko baisaus, juolab jis naujas.Tophotels,holidaycheck,booking jis yra vertinamas labai neblogai,netgi geriau uz tokius Kervansaray,WOW Topkapi,WOW Kremlin,kuriu kainos yra 3-4 tukst.didesnes visai kelionei nei i Lara family club,papludimys yra ne ka blogesnis nei tu paciu delfinu,nes jie yra salia,tas pats smelis,ta pati jura,papludimys uz 300 m.bet papludimy yra restoranas ir nenorint gryzti i viesbuti galima pilnai pavalgyti jame,na ziuresime,bet manau kaina ir kokybe tikrai atitiks.

4u.gif
Aš tikrai daug nesigilinau, tik foto pažiūrėjau ir keletą komentarų. Man jo kaina vis tik pakankamai nemaža pasirodė g.gif
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2014 01 05, 13:43)
4u.gif
Aš tikrai daug nesigilinau, tik foto pažiūrėjau ir keletą komentarų. Man jo kaina vis tik pakankamai nemaža pasirodė  g.gif

nemanau,kad per didele kaina-4 zmonems uz 9 naktis,yra 6100,rugsejo men.Papildomai uz nieka moketi nereiks,nuo oro uosto jis yra labai arti,smeletas,nemazas papludimys,maista giria vos ne kiekviename atsiliepime, vaikams yra nemazai ka veikti tie patys vandens kalneliai,zaidimu aiksteles,vaiku klubas,vandens atrakcionai papludimy,pramoginiai renginiai mums kaip ir daugiau nereikia.Svarbu gera nuotaika ir maziau ieskoti trukumu.
Atsakyti
QUOTE(aurelaite @ 2014 01 05, 14:20)
nemanau,kad per didele kaina-4 zmonems uz 9 naktis,yra 6100,rugsejo men.


Normali kaina drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 01 05, 13:38)
Na bet sutikim, kad zvaigzdutes dar ne viskas, kartais 3 stiprios zvaigzdes nenusileis kai kuriom 5. Svarbu ivertinti tai, ka konkreciam zmogui (porai/seimai) svarbu, galimybes, ir teisingai pasirinkti smile.gif
As nesirinkciau del to, kad jis praktiskai be teritorijos, tas ir matosi nuotraukose, apie tai raso turistai.  Viesbutis nera prie juros, bet dar ir pozemines perejos nera, reikia eiti per gan judria gatve.
Bet priklauso, kokia kaina sumokejot uz ji.

Taip,trukumas-nedidele teritorija,bet uz tokia kaina sunku rasti kad viskas butu idealu.Del kelio,i papludimy-vazineja autobusiukas kas 15 min.tai neturetu buti problema.
Atsakyti
QUOTE(aurelaite @ 2014 01 05, 13:20)
nemanau,kad per didele kaina-4 zmonems uz 9 naktis,yra 6100,rugsejo men.Papildomai uz nieka moketi nereiks,nuo oro uosto jis yra labai arti,smeletas,nemazas papludimys,maista giria vos ne kiekviename atsiliepime,  vaikams yra nemazai ka veikti tie patys vandens kalneliai,zaidimu aiksteles,vaiku klubas,vandens atrakcionai papludimy,pramoginiai renginiai mums kaip ir daugiau nereikia.Svarbu gera nuotaika ir maziau ieskoti trukumu.

del kainos net nezinau,nemazai man atrodo uz toki viesbuti.
Atsakyti