Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko trunka migdymo procesas?

Musu mazas tai jau zino rituala: prausiames, pavalgom (sita ritualo dali pats isivede), tada issivalom dantukus, apsirengiam pizama ir tapu tapu i lova knygeles skaityti. Paskaitom kazkiek, pats issirenka kuria skaityti, kartais tris keturias net tenka paskaityti. Kai man jau atsibosta, sakau, kad dabar jau bus paskutine knygele. Mes ja paskaitom, padedam i sona ir gulames miegot. Kaip pavarges buna - uzmigimui 15-30min uztrunkam.
Viska darom plius minus tuo paciu laiku. T.y. apie astunta einam praustis, veliausiai desimta jau miegam.
As kartu miegu. Cia ne mano pasirinkimas, tiesiog taip pavargstu per diena, kad buna pirma jo uzmiegu blush2.gif

cia kazkas klause, ka daryti, kai apie puse desimt aktyvumo faze prasideda. As darau du dalykus. Pirma, mes eina i lova ne siaip sau, o knygeliu skaityti. T.y. jis zino ka veikti lovoje, dukimui kitas laikas buna.
antra, jei labai duksta, sukuosi ant sono ir ramiai miegu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumasha: 12 lapkričio 2014 - 09:40
Maniškei 2,5m. miegot einam pusė vienuoliktos, keliamės pusė devynių ryte. plius pietų miegelis pusantros valandos. nė nebandau keisti vaiko režimo, pati prie jo prisiderinu. visi bandymai keisti režimus baigdavosi begaliniu mano susierzinimu ir nuliniais rezultatais smile.gif tai nebesivarginu. gamta pati pakoreguoja - vasara ankstyvesnis ritmas, žiemą vėlyvesnis smile.gif
Dieną mano pagadintas vaikas užmiega tik mane apsikabinus... normaliai per kokį pusvalandį. iš pradžių lyg erzino tas buvimas kaip pririštai, o dabar mėgaujuos - juk tai laikas su vaiku smile.gif
vakare turim savo ritualus - filmukai, dantukų valymas, pasakėlė ir tada miegot. ne visada nori iš kart ramiai miegot, pabruzda dar dešimt minučių šviesą išjungus, pabando mane kalbint, bet aš atsakinėju tik "mhm", tai greit nurimsta ir užmiega.
mano galva, svarbu, kad vaikas pakankamai pavargtų per dieną, ypač laukas tam tinka - tada ir miega gerai smile.gif

mano brolis vaikystėje kažkuriuo etapu labai mėgdavo padūkti prieš miegą. tai mama truputį paankstino tą dūkimą - valandą prieš miegą specialiai jį išdūkindavo, o pas kui jis nuvargęs jau ir pats miegot užsimanydavo smile.gif (tik reik kokio pereinamo etapo nepamiršt, kad ne iš kart guldyt po dūkimo, o kokia pasaką dar pasekt ar pan.)
Atsakyti
QUOTE(agabie @ 2014 11 12, 00:46)
Pas mus taip pat problema su naktiniu uzmigimu. Jai 2,3 metukai. Nueina miegot tik puse 12 nakties, duodasi, lipa, is pasakas sakau ir vezimelyje supu, o ji kiek pasedi ir lipa. jei lovyteje, tai pradeda mane visaip mucit unsure.gif uzklok, nenoriu uzsiklot,mama gulk,pagalve ismeta, tada vel usklok. Nu sakes. O ryte ilgokai pamiega ir pietu nori miegot, miega 1,5- 2 val. jei sutrumpinu pietu miega, tas negelbsti uzmingant vakare. Puse 10 jai dar tik prasideda aktyvumo faze - laksto, zaidzia, juokiasi ir t.t Gal zinot kokiu geru patarimu ka daryt? O gal tai praeis?

mano mazas panasaus amziaus,bet yra vyresnis brolis,tad jau 10 dienu abu patys pasirenka kada eis miegot,dazniausiai 18:30 issivalo dantis ir eina i savo kambari tyliai zaist,kai iseina kazkuris is kambario (neskaitant wc) ateinu paskaitau pasaka ir uzgesinu sviesa,po 10min abu miega. Limitas iki kada gali zaist 19:30 wink.gif
guldyk anksciau,ne veliau kaip 20val geriau net 19 wink.gif jei nakti (vakare) nubudineja,stebek kokiu laiku nubunda,tada likus kokiom 5min iki nubudimo,svelniai "sujauk" miega,kad nepabustu,bet persisuktu ant kito sono smile.gif tai yra normalu tokio amziaus vaikams wink.gif
pvz nubunda pilnai pakrautom "batareikom" 21:30 (miegot eina 19val uzmiega 20val) tai 21:25 buckis,taip sujauktum miega nepazadindama
siaip labai daug vaiku mano manymu,eina per velai miegot,del to ir migdymas trunka 2-3val
Atsakyti
QUOTE(Boru @ 2014 01 21, 23:32)
Sveikutes! Pas jus dar ne blogiausias variantas…. Mes savo 2 metu dukryte migdom nuo 1 iki 2,5 val. …. Atvirai, tai jau stogas vaziuoja ir nebezinom ka daryti nei as, nei vyras. Ji pati judrus vaikas, niekaip negali nurimti. Vakare stengiames nei judriu zaidimu nezaisti, nesiusti, kad jos neiaudrinti. Ir atrodo ji pavargus, tirina akeles, markstosi, bet kad ir kokia nuvargus butu, judina, kiloja kojas ir niekaip nenusiramina, kad uzmigtu. Arba dar blogiau - sokineja, siunta, dainuoja lovelej. Kai pagalvoji, gal ir naturalu, kad neuzmiga - kas gali uzmigti sokinedamas? Idomu, ar kazkas susidure su panasia problema? gal kokiu patarimu kas nors turetu?… Namie dar turime ir maza 3 men. broliuka, kuris keliasi valgyti 2 kart per nakti… Su tokiais miegojimais, kai didzioji uzmiega apie vidurnakti ir dar 2 kart keltis reikia, jau nebezinau kiek temsiu….  schmoll.gif

Pas mus tas pats. 2,6 m. I lova eina pavargusi, lovoje prasideda, sokineja, dainuoja, kalba visokius dlaykus, kuriu mokinau. Ir migdom 1-2 val., o buna ir daugiau. Bandziau neleisti miegoti pietu, tada dar blogiau buvo, vaikas isvarges, naktimis prabusdavo, o ir uzmigdyt negalejau.
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2014 12 08, 19:59)
Pas mus tas pats. 2,6 m. I lova eina pavargusi, lovoje prasideda, sokineja, dainuoja, kalba visokius dlaykus, kuriu mokinau. Ir migdom 1-2 val., o buna ir daugiau. Bandziau neleisti miegoti pietu, tada dar blogiau buvo, vaikas isvarges, naktimis prabusdavo, o ir uzmigdyt negalejau.


O kelintą val jūs pradedat migdyti? Gal per vėlai ir vaikas jau pervargęs būna, todėl ir blūdija smile.gif pabandykit po truputį vis paankstinti migdymo ritualą. Leiskit miegoti pietų dieną, nes tai garantuos geresnį nakties miegą. Tai pat tegul išsidūksta rpeiš miegą, nieko blogo tame nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2014 12 09, 00:59)
O kelintą val jūs pradedat migdyti? Gal per vėlai ir vaikas jau pervargęs būna, todėl ir blūdija smile.gif pabandykit po truputį vis paankstinti migdymo ritualą. Leiskit miegoti pietų dieną, nes tai garantuos geresnį nakties miegą. Tai pat tegul išsidūksta rpeiš miegą, nieko blogo tame nėra smile.gif

Mano dukrytė eina miegoti tik apie 10.30 val., anksčiau tikrai neįmanoma užmigdyti, jos toks yra biologinis ritmas. Dienos metu dar miega pietų miego apie 3-3,5 val. ir nematau reikalo per prievartą žadinti vaiką, kad man būtų patogiau, jog eitų anksčiau miegoti.
Tikrai nemanau, kad visi vėliau einantys miegoti vaikai yra pervargę, todėl ilgai neužmiega. Priešingai migdant 9-10 val. migdymo procesas tampa labai ilgas ir kartais užtrukdavo iki 12 val. Išmiega visą naktį puikiai, be prabudimų.
Atsakyti
QUOTE(Muzika mano siela @ 2014 12 09, 17:46)
Mano dukrytė eina miegoti tik apie 10.30 val., anksčiau tikrai neįmanoma užmigdyti, jos toks yra biologinis ritmas. Dienos metu dar miega pietų miego apie 3-3,5 val. ir nematau reikalo per prievartą žadinti vaiką, kad man būtų patogiau, jog eitų anksčiau miegoti.
Tikrai nemanau, kad visi vėliau einantys miegoti vaikai yra pervargę, todėl ilgai neužmiega. Priešingai migdant 9-10 val. migdymo procesas tampa labai ilgas ir kartais užtrukdavo iki 12 val. Išmiega visą naktį puikiai, be prabudimų.


Jūs laiminga, vaikas laimingas, tai ir gerai, niekas jums ir nesiūlo kąnors keisti, tuo labiau neleisti pietų miego miegoti....išvis nesuprantu, kodėl jūs man atsakėte, jeigu mano patarimas buvo duotas kitai mamai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2014 12 09, 17:53)
Jūs laiminga, vaikas laimingas, tai ir gerai, niekas jums ir nesiūlo kąnors keisti, tuo labiau neleisti pietų miego miegoti....išvis nesuprantu, kodėl jūs man atsakėte, jeigu mano patarimas buvo duotas kitai mamai  4u.gif

aš tikrai neskyriau jums savo atsakymo, jūsų buvo paskutinysis iš tų, kurių anksčiau miegoti eina, tik todėl 4u.gif
parašiau bendrai savo nuomonę apie vėliau einančiuosius ir tiek
Atsakyti
Mes irgi turime sia problema su miegu. Dukrytei pusantru metu, bet vakare - cirkai. Dukimas sokinejimas juokas ir pan. Daznai prarandam kantrybe su vyru, buna pakeliam balsa, tada sazine grauzia. Bet nieks nepadeda... Gal sakau kokius homeopatinius lasiukus esat megine? Gal padetu? Gal valerijono kokio? Bet nedrasu duoti- vaikelis dar toks mazas..
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2014 12 08, 17:59)
Pas mus tas pats. 2,6 m. I lova eina pavargusi, lovoje prasideda, sokineja, dainuoja, kalba visokius dlaykus, kuriu mokinau. Ir migdom 1-2 val., o buna ir daugiau. Bandziau neleisti miegoti pietu, tada dar blogiau buvo, vaikas isvarges, naktimis prabusdavo, o ir uzmigdyt negalejau.

ką reiškia migdom? g.gif
Įkeliat į lovytę ir ten ji nerimsta? ir tegu. Nesedėčiau šalia, palikčiau duris atidaras ir laukčiau, kol užmigs. Nebent šauktų vienas paliktas.

Atsakyti
Mes dukrelės savo nemigdom nuo pirmo mėn... Keista galbūt, bet taip.
Kai matau, kad jau pikta, plius minus žinau kada pietukai, ar nakties miegas (apie 9 val. vakaro), tada nusiprausiam, pasiimam pienuko ir į lovą, išgeria pieną, pašaukia mamą, ka butelį paimtų, ir tada atsibučiuojam, šviesa off ir vaikas užmiega pats 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neriliene @ 2014 12 21, 16:45)
Mes dukrelės savo nemigdom nuo pirmo mėn... Keista galbūt, bet taip.
Kai matau, kad jau pikta, plius minus žinau kada pietukai, ar nakties miegas (apie 9 val. vakaro), tada nusiprausiam, pasiimam pienuko ir į lovą, išgeria pieną, pašaukia mamą, ka butelį paimtų, ir tada atsibučiuojam, šviesa off ir vaikas užmiega pats  4u.gif  wub.gif


Pavydžiu jums smile.gif Mano vaikus iki šiol reikia migdyti - būti šalia, kol užmiega. Visi ritualai baigiasi, o tada vis tiek graudu, jeigu mama išeina. Dukrytė dar kartais užmiega, belaukdama, kol ateisiu po dušo, o sūnelis laukia ilgai ilgai... neužmiega, kol vis tiek ateinu.
Atsakyti