Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

QUOTE(CherryLips @ 2014 02 05, 16:06)
Maniškė tai man infarktą norėjo šiandien įvaryti.
Ogi buvo tokia istorija:
Ryte prieina Ugnė prie manęs ir klausiau:
U: O kur ta sena mamytė?
aš: Kokia mamytė?
U: Nu mano sena mamytė. Ji ten buvo (rodo kažkur ranka), o dabar po kitus pasaulius keliauja.
aš: O tai kieno ta mamytė? (galvoju, gal apie ATA promočiutę kalba  g.gif )
U: Nugi mano sena mamytė. O tu tai mano nauja mamytė. (ir apsikabina stipriai)


OMG blink.gif
Papildyta:
QUOTE(CherryLips @ 2014 02 05, 16:27)
Tikiuos, kad šiaip kažikas prisisapnavo  g.gif


Mano dukriukas kai mažiukė buvo tai visada link durų rodydavo ir sakydavo: ,,lialia". Nejauku namie būdavo doh.gif net būti doh.gif
Po to ilgai turėjo kažkokį draugą vyrišku vardu, db nepamenu koks blush2.gif Sakydavo, kad jis žaidžia su ja...ir pan. doh.gif

O kai temp. turėjo aukštos, pabudus naktį klausia, mama, kodėl čia tiek daug žmonių blink.gif aš viena buvau, be SB...nu suprantu, kad kliedi dėl temp., bet kaip baisiai nejauku... blink.gif

Įsivaizduoju...kaip tau ,,smagu", o daugiau nebandei klausinėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 02 05, 09:35)
Pagaliau baigiau savo baidyklą biggrin.gif
Tai prašom, baisėkitės biggrin.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

BAISIAI graži lotuliukas.gif
savotiška, ne barbiška. man patink, o turint omeny, kad čia pirmas bndymas, tai jei toliau tęsi bus tik geryn thumbup.gif

QUOTE(Mėnulė @ 2014 02 05, 10:33)
Aš tai sergu  doh.gif Sloga, gerklė....

uje, nesmagu.. sveik!
aš prieš dvi savaites savaitgalį pragulėjau ir su slogom, prieš tai b, aną savaitgalį leisgyvė beveik apsinuodijus, bijau pagalot kas bus šį jei taip toliau doh.gif

QUOTE(CherryLips @ 2014 02 05, 15:06)
Maniškė tai man infarktą norėjo šiandien įvaryti.

nu joo unsure.gif nemalonus, įsivaizduoju, jausmas. bet gi sako, kad vaikai "mato" daugiau, nei mato suaugę.. gal jai kas nors rodos, na kai būna įsivaizduojami draugai mato, tai ir čia ką, bet kodėl mamytė unsure.gif
jei dagiau nekalbės,tai pasimirš, bet jei daugiau kada kalbės, tai paklausk daugiau,gal pasakys.
brrr net man dabar nupurtė, viena namie unsure.gif
Atsakyti
Prisiminiau, Aleksas vardas buvo to draugo įsivaizduojamo, sakė dėdė Aleksas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 02 05, 16:36)
OMG  blink.gif
Papildyta:
Mano dukriukas kai mažiukė buvo tai visada link durų rodydavo ir sakydavo: ,,lialia". Nejauku namie būdavo  doh.gif net būti  doh.gif
Po to ilgai turėjo kažkokį draugą vyrišku vardu, db nepamenu koks blush2.gif Sakydavo, kad jis žaidžia su ja...ir pan.  doh.gif

O kai temp. turėjo aukštos, pabudus naktį klausia, mama, kodėl čia tiek daug žmonių  blink.gif aš viena buvau, be SB...nu suprantu, kad kliedi dėl temp., bet kaip baisiai nejauku...  blink.gif

Įsivaizduoju...kaip tau ,,smagu", o daugiau nebandei klausinėti?  g.gif

Ujjj, irgi nelabai malonu.

Šiaip vakar kai ėjau pasiimti iš daržo, tai auklėtoja sakė, kad Ugnė savo baisų sapną pasakojo apie tą mamytę dingusią. Nu tai "daleiskim" prisisapnavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 02 05, 15:23)
MB sakė, kad ant jo spintelės nedėti, nes bijo, jei prabus naktį ir pamatys ją - išsigąs biggrin.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  (nu dar buvo be plaukų ji ir be rūbų)  lotuliukas.gif Bet, kažin, ar nuomonę pakeitė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Priminė "Draugų" epizodą, kur Fibė sukurtą "paveikslas" (iš rėmo išlendanti baisuokliška lėlė) padovanojo Monikai, o po to jie ten gąsdindavosi tuo paveikslu vieni kitus biggrin.gif

QUOTE(CherryLips @ 2014 02 05, 16:06)
Maniškė tai man infarktą norėjo šiandien įvaryti.



QUOTE(Flora7 @ 2014 02 05, 19:47)
Prisiminiau, Aleksas vardas buvo to draugo įsivaizduojamo, sakė dėdė Aleksas doh.gif

doh.gif Eikit sau... tikrai nejauku ir man būtų išgirdus wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2014 02 06, 12:35)
Priminė "Draugų" epizodą, kur Fibė sukurtą "paveikslas" (iš rėmo išlendanti baisuokliška lėlė) padovanojo Monikai, o po to jie ten gąsdindavosi tuo paveikslu vieni kitus  biggrin.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aga, kažkas panašaus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
oi gi tikrai, ta moteris iš paveikslo drauguose labai panaši lotuliukas.gif gerą įžvalgą turi, mėnule.

flora, ką sekančią darysi?

o cherry, tu jau padarei ką? g.gif
Atsakyti
OI, aš tai dar negreit darysiu, jei iš viso kada darysiu. Eilė visokių darbų laukia, o šiuo metu tai iš viso krizė - nieko nenoriu daryti... net tortą sunkiai beprisiverčiu sumeistrauti verysad.gif
Atsakyti
Cherry, muza pabego unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2014 02 09, 11:24)
Cherry, muza pabego unsure.gif

aha, greičiausiai
Atsakyti
Na tai reikia ja kazkaip sugauti g.gif
Atsakyti
gaudau gaudau, o jin vis bėga bėga doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti