Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

QUOTE(CherryLips @ 2014 01 14, 08:59)
Flora  4u.gif  už nuotykius ir sveikatas

Žinok tu ne viena tokia išprotėjus  doh.gif  Aš dėl lėlių valdausi tik dėl to, kad turiu kelis darbus siuvinėti ir meškutį pasisiūti, bet kai jau tai bus atlikta, tai kas ten mane žino, gal ir ant lėlių užšoksiu... jau pamokėlių visą krūvą peržiūrėjau doh.gif  lotuliukas.gif


nu va biggrin.gif tikrai gerai, kad ne aš viena tokia biggrin.gif thumbup.gif galėsim pasidalinti patirtimi smile.gif greičiau pradėk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 01 14, 09:07)
nu va biggrin.gif tikrai gerai, kad ne aš viena tokia biggrin.gif  thumbup.gif galėsim pasidalinti patirtimi smile.gif greičiau pradėk smile.gif

ne ne ne, kolkas valdausi... bijau, kad jei užsikabinsiu, teks kitus darbus šonan numesti lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(grange @ 2014 01 12, 21:28)
flora, kaip tavo kukulis? nesusirgo daugiau? kaip kitos, kaip naujagimis laikos?  smile.gif

Gerai naujagimis, miega, valgo ir kakoja biggrin.gif Tik kartais pasinervuoja kakojant. O šiaip tai ramus, dieną miega po 3 val iš eilės bigsmile.gif Su vyresnėliu turiu daugiau problemų, mazgis tai čia žiedeliai, nėr ką veikt su juo biggrin.gif

Pažvengiau ir aš iš tos pasakojimo vietos 'what's this' biggrin.gif
Operacija vilčių suteikia, kad pataisys ir užkibs pagaliau bigsmile.gif

QUOTE(Flora7 @ 2014 01 13, 08:18)
ryt tą operaciją dėl augliuko burnytėj...

Kas per augliukas? unsure.gif

QUOTE(Flora7 @ 2014 01 13, 20:47)
tu čia juokini, tai ir aš pajuokinsiu, bėgdama į autiką, kaip drėbiaus visu savo 180 cm ir vežimą apverčiau  doh.gif gerai, kad sportinukas su diržais gerais, tai vaikas pakabojo viršuj, kol atsistojau...ne gana to, autikas palei nosį nuvažiavo, bet žmonės viduj matę mano ,,pasirodymą" sustabdė vairuotoja, nachalas koks  blink.gif tai dar bėgau iki nuvažiavusio autiko, vos vėl nepaslydau  doh.gif kol visa drebančiom rankom įsikabarojau į vidų  doh.gif snieguota doh.gif  lotuliukas.gif nu spėju vaizdelis neblogas turėjo būti žiūrint iš autiko 

Nu aš iš ,,neturėjimo ką veikt" dar vieną nelaimę išbandyt užsimaniau..lėles iš modelino... doh.gif nusipirkau gaidišką tokį papigiai, tai dabar kažką surezgiau...ryt dažysiu... Bet jau noriu normalų nusipirkti...nu kas su manim negerai???užsiimu visokiais niekais, po to verkiu, kad nusivarau kaip arklys nuo kojų...ir plius aš nesutverta smulkmeniškumui, noriu visko greitai ir dabar...netinka man lėlių gamyba...ir kodėl pradėjau  doh.gif  blink.gif  lotuliukas.gif

Nu čia juokas pro ašaras, gerai kad ne po ratais dar pakritai doh.gif

Man irgi įdomiai atrodo kad žinai kad nepatiks o visviena darai biggrin.gif Galėtum dukrai duot pamodeliuot hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2014 01 14, 15:01)


*Gerai naujagimis, miega, valgo ir kakoja biggrin.gif Tik kartais pasinervuoja kakojant. O šiaip tai ramus, dieną miega po 3 val iš eilės bigsmile.gif Su vyresnėliu turiu daugiau problemų, mazgis tai čia žiedeliai, nėr ką veikt su juo biggrin.gif

**Kas per augliukas? unsure.gif

***Man irgi įdomiai atrodo kad žinai kad nepatiks o visviena darai biggrin.gif Galėtum dukrai duot pamodeliuot hihihi.gif


*smagu skaityti, kad neturit su mažiuku vargo thumbup.gif

**Pastebėjau po liežuviuku gumbiuką kažkur apie lapkritį, gyd. nugąsdino, kad cista... lakstėm per gyd., patekom pas profesionalius chirurgus, net pas plastikus lankėmės, tai nuramino, jog nieko rimto, laukėm iki šiandien, kad jį ,,nugnybt", tokia mini operacija biggrin.gif bet nieko nepavyko, maniškis trijų suaugusių laikomas vėl, nesileido, tai dabar lauksim pusę metų, kol paaugs vaikis, aišku stebėsim ar nėra pakitimų. Yra galimybė, kad pati dings, arba bandysim su didesniu susikalbėti, kad leistųsi prieiti prie tuo ,,spuogo". Šiai dienai dvi galimybės - narkozę daryti arba laukti, kadangi gyd. nusprendė jog dėl tokio menkniekio narkozę daryti vos ne nusikaltimas, tai belieka laukti smile.gif
Papildyta:


***O kas čia įdomaus? Aiškinu: labai labai užsikabinau blush2.gif , bet neturiu čiupinėjimams dideliems kantrybės doh.gif Užtat pati iš savęs juokiuosi, kad žinau, jog čiupinėjimasis nepatinka, ale vistiek imuosi tokio darbo biggrin.gif ir dar svajoju apie geresnį modeliną, kuris nepigus...ir galvoju, ar užteks polėkio viską padaryti iki galo..., nes laiko su mažiuku nėra daug, o ,,pertraukos" smugdo įkvėpimą biggrin.gif Kad dar tiksliau apibūdinčiau, tai visada jei ko imuosi, noriu staigiai pabaigti biggrin.gif o šitoks darbas greitai nepadaromas biggrin.gif Žodžiu naujas pomėgis neatitinka manęs, bet vistiek noriu biggrin.gif čia tas pats, noriu būti kūda, bet valgau biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na, aiškiau??? g.gif lotuliukas.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 01 14, 17:32)
Na, aiškiau???  g.gif  lotuliukas.gif  ax.gif  4u.gif

Aš tai labai labai gerai supratau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 01 14, 18:13)
Aš tai labai labai gerai supratau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


nu vuo biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
ai žinai, tu tai turi kantrybės su tais kryžiukais doh.gif ir tai supranti...nu gal ir kitos dabar supras blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Grange, gerai sakai "niekada nesakyk niekada" biggrin.gif Tai aš taip nesakysiu, bet papult tikrai nenorėčiau schmoll.gif

QUOTE(Flora7 @ 2014 01 13, 20:47)
1. spragėsių tetrūko jiems  lotuliukas.gif  blush2.gif

2. netinka man lėlių gamyba...ir kodėl pradėjau  doh.gif  blink.gif  lotuliukas.gif

1. doh.gif lotuliukas.gif Ir juokas įsivaizduojant, ir siaubas pagalvojus smile.gif
2. O aš manau, kad labai gražią susikurpsi, nes esi meniška mirksiukas.gif 4u.gif Ir po to dar kokias 3 gaminsi, bandysi dar gražesnes padaryt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2014 01 14, 19:01)
Sveikos,

Grange, gerai sakai "niekada nesakyk niekada"  biggrin.gif Tai aš taip nesakysiu, bet papult tikrai nenorėčiau  schmoll.gif
1.  doh.gif  lotuliukas.gif Ir juokas įsivaizduojant, ir siaubas pagalvojus  smile.gif
2. O aš manau, kad labai gražią susikurpsi, nes esi meniška  mirksiukas.gif  4u.gif Ir po to dar kokias 3 gaminsi, bandysi dar gražesnes padaryt  lotuliukas.gif


aš panašiai irgi ,,iš reikalo pas vyrą ginekologą ėjau"...tik truputį nesmagi situacija buvo...., kurios nenoriu prisiminti... doh.gif blush2.gif

ką čia sukurpsi, toks lievas pigus modelinas, bešlifuodama skilo 2-juose vietose sad.gif((( bandysiu klijuoti ir pabaigt iki galo...gaila įdėto darbo... Vyšniuk, pirk iš kart normalų... - pirma taisyklė čia... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 01 14, 19:34)
ką čia sukurpsi, toks lievas pigus modelinas, bešlifuodama skilo 2-juose vietose sad.gif((( bandysiu klijuoti ir pabaigt iki galo...gaila įdėto darbo... Vyšniuk, pirk iš kart normalų... - pirma taisyklė čia...  doh.gif

Į tą temą. Mano sesė kažkada sugalvojo, kad nori tapyt. Nu va taip va tiesiog, imt ir nutapyt ką nors, nors nei lankus ką, nei kokiais rankdarbiais užsiėmus kada doh.gif Prisižiūrėjo internete priemonių, molberto pirmiausia biggrin.gif , primetė biudžetą ir pasiūlė vyrui važiuot į parduotuvę ir finansuot jos šitą norą. O tas, sesė sako, taip nedrąsiai, kad neįžeist pasiūlė, gal pirmiau aš tau pieštukų nupirksiu ir jei ką nors nupieši ir vis dar norėsi tapyt, tada jau žiūrėsim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2014 01 14, 20:32)
Į tą temą. Mano sesė kažkada sugalvojo, kad nori tapyt. Nu va taip va tiesiog, imt ir nutapyt ką nors, nors nei lankus ką, nei kokiais rankdarbiais užsiėmus kada  doh.gif Prisižiūrėjo internete priemonių, molberto pirmiausia  biggrin.gif , primetė biudžetą ir pasiūlė vyrui važiuot į parduotuvę ir finansuot jos šitą norą. O tas, sesė sako, taip nedrąsiai, kad neįžeist pasiūlė, gal pirmiau aš tau pieštukų nupirksiu ir jei ką nors nupieši ir vis dar norėsi tapyt, tada jau žiūrėsim  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif geras atsakymas, užtai aš ir pradėjau nuo pigaus modelino lotuliukas.gif visas kitas priemones turiu...investuoti daugiau nereikia smile.gif Va, tik norisi to gero modelino pačiupinėt, visgi, pasimokysiu, pabaigsiu šitą luženą.... ir po to, jei dar bus noro... nusipirksiu gerą modeliną smile.gif

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 01 14, 19:34)
Vyšniuk, pirk iš kart normalų... - pirma taisyklė čia...  doh.gif

Oi šitą tai žinau. Sakiau gi, kad jau turbūt visą internetą perskaičiau ir youtube išžiūrėjau biggrin.gif Pas mane norai tai neprasti - noriu iš karto pradėti nuo tokios su sąnariukais lotuliukas.gif Nors man to meniškumo tai tikrai trūksta, ne taip kaip tau blush2.gif O kryžiukus pagal schemą dėlioti tai čia kiekvienas gudrus lotuliukas.gif O dėl lipdymo mane dar stabdo tai, kad pasižiūriu į savo tortų figūras lipdytas ir atšoka fantazija biggrin.gif Nes ta torto dengimo masė tai grynai kaip modelinas lotuliukas.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 01 15, 08:14)
Oi šitą tai žinau. Sakiau gi, kad jau turbūt visą internetą perskaičiau ir youtube išžiūrėjau biggrin.gif Pas mane norai tai neprasti - noriu iš karto pradėti nuo tokios su sąnariukais  lotuliukas.gif Nors man to meniškumo tai tikrai trūksta, ne taip kaip tau  blush2.gif  O kryžiukus pagal schemą dėlioti tai čia kiekvienas gudrus lotuliukas.gif O dėl lipdymo mane dar stabdo tai, kad pasižiūriu į savo tortų figūras lipdytas ir atšoka fantazija biggrin.gif Nes ta torto dengimo masė tai grynai kaip modelinas  lotuliukas.gif

Labas rytas 4u.gif


nu va...tu praktiškai profė...ale kokie norai....šarnyriukę iš karto gaminti doh.gif bigsmile.gif Manęs kažkaip jos nelabai traukia smile.gif tai aš rami biggrin.gif
Atsakyti