Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

QUOTE(grange @ 2015 10 17, 20:06)
tikrai kad sujudimas, i pusmetį po žinutę  biggrin.gif
gerai,kad pasakei, išsitryniau savo asmeninį albumą, daug albumų buvo, daugiau kad nepriverstų mokėt jei foto yra  doh.gif su jais čia nežinosi..
pas mane vis dar išsaugota automatiškai, nežinau slapt. bet ištryniau visus albumus, nes kitos jau ir nebeateina belekiek metų, o ypač, jei dabar padarys mokamą, nebereikia ten laikyti nieko.
tik va visą accountą panaikint prašo slapt. kaži kaip atkapsyt kas kūrė g.gif

Laba, parašysiu slaptažodį AŽ.
Atsakyti
QUOTE(raskilele @ 2015 10 18, 22:08)
Laba,  parašysiu slaptažodį AŽ.

Ačiū,
ištryniau visas foto ir albumą tai nebebus prie ko prikibt. iki spalio pabaigos pasirodo o paskiau mokamas.
Atsakyti
Sveikos merginos,
kai gyvuojat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2016 03 25, 11:58)
Sveikos merginos,
kai gyvuojat?  g.gif

Labas,
Visai nieko. Sanatorinamės vėl. Derinau prie mokyklinių atostogų, kad kuo mažiau pamokų praleist. Nors mokykla yra ir sanatorijoj, bet jam kažkoks stresas su įvairiais naujais kolektyvais. Bandysiu gal ir sanatorijoj nuo mokyklos atleidimą gauti, nes vis tik kažkiek dienų teks būti ten ir po atostogų.

Atsakyti
Galvojau kad vaidenas kai pamaciau tema virsuj smile.gif ne kart pagalvojau bet sakau matyt jau ne viena nebeuzsuka...
As tai normaliai, paskutiniu dienu ivykiai ismuse is veziu, aisku, nu bet ka reikia eiti toliau...
daugiau tai darbai , namai. Su tuo paciu ir ten pat gyvenu tongue.gif


Cherry,kaip jus? Vaikinukas jau visas vyrukas turbt jetus kaip seniai viskas atrodo.

Menule, o jus i sanatorijas po ligu ?
Atsakyti
Auu! Ar yra gyvu?
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2016 10 15, 09:41)
Auu! Ar yra gyvu?

Ū-ū, yra!
Atsakyti
Yra tikrai yra biggrin.gif

Priminkit man, kuri pas mus buvo ten super duper sodininke ax.gif
Reikia pagalbos su rozem... Lyg ir Streamy, bet bijau suklyst... retokai ji cia beuzsuka....
Atsakyti
Tai, kad visos retokai beuzsuka😃
Atsakyti
betrindama temas is favoritu, uzmaciau sita..
idomu ar dar kuri yra SM kas laiko sita tema ? biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aš esu biggrin.gif
Atsakyti
Oooo net nustebau kad kazkas parase! smile.gif kaip begyveni?
Atsakyti