Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

QUOTE(bum @ 2015 05 21, 23:35)
Oo, sveikinimai biggrin.gif (čia iš tos serijos, kad kol pasveikini jau žėk ir dantys dygsta  lotuliukas.gif )

Pas mus nieko naujo, po truputį augam ir tiek ax.gif Prasirgom visi kosuliais baisiais, pati net antibiotikus gėriau, dabar jau tik mažasis pakosėja

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif doh.gif a6 ir pati paklausiau, o daugiau neskaičiau ..

Sveikinimai streamy!
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2015 06 10, 15:59)
Aciu merginos 4u.gif

bet žiūriu tikrai į mėn. po žinutę, jau va merginai ir mėnuo bigsmile.gif

aūū reikia atgaivinti temą, lįskit iš pigrindžio.

Cherry,
kaip tavo cheriukas, gražus vyrukas auga tai mačiau fb, kaip einas šiaip?

bum, kaip tavieji abu, draugiškai ar pasipeša?

mėnule, kaip darželio išleistuvės praėjo, tai jau į mklą vaikis žygiuos eina sau kaip greit doh.gif

flora, jau grįžai į darbą, ar dar ne?

ing kaip tavieji?

kas čia dar pas mus buvo.. g.gif triksė 100 metų nebebuvus, sandriukas , oksi irgi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 12 birželio 2015 - 18:50
QUOTE(grange @ 2015 06 12, 18:45)

mėnule, kaip darželio išleistuvės praėjo, tai jau į mklą vaikis žygiuos eina sau kaip greit  doh.gif


Sveikos,

Man tai patiko išleistuvės. Nebuvo graudžios smile.gif Aišku, norint tai buvo galima susigraudinti, buvo ir man pora tokių momentų, bet kažkaip susikoncentravau į dabartinį momentą, o ne į mintis, kad čia jau paskutinis pasirodymas darželyje ir pan., ir viskas labai smagiai praėjo. Vaikams gal tik keista, nes dauguma ir toliau gi eina į darželį per vasarą. R manęs ir klausė, iš kur čia mus išleis per išleistuves biggrin.gif

Uniformą jau nusipirkom, kaina blink.gif doh.gif Gerai, kad berniukas, tai bent kelnes, marškinius galėsiu parsisiųsti ir UK dvigubai, trigubai pigiau doh.gif Megztinio tik tokio pat nėra UK, o visa kita drąsiai galėsiu siųstis.
Atsakyti
Gerai mes ax.gif Augam ir tiek. Užsikuitę su remontais dar ax.gif

Streamy, sveikinimai 4u.gif Nesvarbu, kad tik po mėnesio, bet vistiek sveikinu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Streamy, sveikinimai po daugiau nei 3 men biggrin.gif
Uzsivertus tai net neilendu i SM visai doh.gif
nuo pirmad darban, po 2 sav atostogu,nu nenoriu visiskai:(
mano bernuziukai auga, protingeja kas diena,mazasis kalba istisai, ir net sklandziau nei vyresnelis...na bettikiuosi, kad ir vyresneliui pavyks prasilauzti kazkaip iki mokyklos...
tik kas man nepatinka tai musasi be proto :(nebeisivaziduoju kaip pazaboti sitas mustynes...nepadeda nei geruoju, nei piktuoju sad.gif nebegali praeiti vienas pro kito sona neuzdave ranka, neispyre ir pan sad.gif labai skaudu, bet nezinau kaip su situo kovoti sad.gif
Gal kas turit patarimu kokiu g.gif
Atsakyti
Ciocės, kūkū lens.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2015 09 24, 18:14)
Ciocės, kūkū lens.gif

Kukū kukū biggrin.gif

Kas naujo?

Mes į mokyklą einam doh.gif Oi kaip sunku po darželio, man ten toks bardakas atrodo schmoll.gif Nu gal kaip nors, priprasiu biggrin.gif R tai viskas gerai ten ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2015 09 24, 20:43)
Mes į mokyklą einam  doh.gif Oi kaip sunku po darželio, man ten toks bardakas atrodo  schmoll.gif Nu gal kaip nors, priprasiu  biggrin.gif R tai viskas gerai ten  ax.gif

mūsų kitamet tas laukia. mama mia doh.gif

kas dar naujo. aš gi dirbu jau wub.gif
Atsakyti
Labas labas smile.gif koks čia sujudimas thumbup.gif
Ką tik aptikau info, kad fotki greit bus mokamas, tai ištryniau visas savo foto, nepagalvokit, kad išeinu iš temos su trenksmu ir foto ištrynimais, kaip kartais būna mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kas nors gali pasakyti slaptazodi fotki biggrin.gif Nepomniu biggrin.gif Arba istrinkit fotkes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raskilele @ 2015 09 25, 00:34)
Labas labas  smile.gif koks čia sujudimas  thumbup.gif 
Ką tik aptikau info, kad fotki greit bus mokamas,  tai ištryniau visas savo foto,  nepagalvokit, kad išeinu iš temos su trenksmu ir foto ištrynimais, kaip kartais būna  mirksiukas.gif

tikrai kad sujudimas, i pusmetį po žinutę biggrin.gif
gerai,kad pasakei, išsitryniau savo asmeninį albumą, daug albumų buvo, daugiau kad nepriverstų mokėt jei foto yra doh.gif su jais čia nežinosi..

QUOTE(Streamy @ 2015 10 17, 14:10)
O gal kas nors gali pasakyti slaptazodi fotki biggrin.gif Nepomniu biggrin.gif Arba istrinkit fotkes ax.gif

pas mane vis dar išsaugota automatiškai, nežinau slapt. bet ištryniau visus albumus, nes kitos jau ir nebeateina belekiek metų, o ypač, jei dabar padarys mokamą, nebereikia ten laikyti nieko.
tik va visą accountą panaikint prašo slapt. kaži kaip atkapsyt kas kūrė g.gif
Atsakyti