Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

Sveikos, kaip gyvuojat? "Žiema" baiginėjasi thumbup.gif
Mano paskutinio mėnesio užsiėmimas (turbūt labai didelė nuotrauka įsikels... neleidžia photobucket sumažint)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėnulė: 20 vasario 2015 - 19:23
Mėnule, gražu, darbelio nemažai įdėta good.gif

Su mūsų diena - su kovo 8-ąja oro_buckis.gif
Atsakyti
Labas damos,

vel apmire temute..
menule, geras ior grazus uzsiemimas, buvau kazkada uzsibizinus ir megzt,bet gi ka nemoku lotuliukas.gif

mano fronte nieko gudro, namai ,darbai, namai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Na ką ir vėl reikės laikrodį sukti doh.gif
Mes po velykų dar į sanatoriją ruošiamės, gal bus lengviau adaptuotis laike, kai nereikės 6 val keltis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2015 03 23, 13:12)
Sveikos,

Na ką ir vėl reikės laikrodį sukti  doh.gif
Mes po velykų dar į sanatoriją ruošiamės, gal bus lengviau adaptuotis laike, kai nereikės 6 val keltis  biggrin.gif

Sveikos.
mano vaikas savaitgaliais miega iki 7:00. Tikiuosi laikui pasikeitus kelsis 8:00 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2015 03 23, 12:12)
Sveikos,

Na ką ir vėl reikės laikrodį sukti  doh.gif
Mes po velykų dar į sanatoriją ruošiamės, gal bus lengviau adaptuotis laike, kai nereikės 6 val keltis  biggrin.gif

aha buvau jau pamirsus. bet manes tai neitakoja kazkaip..
vaikui sanatorija ar tau?
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2015 03 23, 13:28)
Sveikos.
mano vaikas savaitgaliais miega iki 7:00. Tikiuosi laikui pasikeitus kelsis 8:00  g.gif


Tikėtis visada galima biggrin.gif Gal taip ir bus, niekad nežinai, kaip su tais vaikais gausis smile.gif

QUOTE(grange @ 2015 03 23, 13:40)
aha buvau jau pamirsus. bet manes tai neitakoja kazkaip..
vaikui sanatorija ar tau?

Mums (man ir R) tai labai skirtumas yra. Kai mes pelėdos, tai jau tas ankstyvas kėlimasis brrr...
Vaikui. Bet iki 7 metų gali važiuoti ir kartu būti lydintis asmuo, tai ir važiuoju kartu.
Atsakyti
Sveikos,

Menule o kas Jums yra,kad i sanatorija vaziuojat?g.gif praleidau,sorriukas 4u.gif
Atsakyti
niu kaip baltos ir pūkuotos ciocės laikos biggrin.gif bigsmile.gif
nebeįdomu, kad tema aprimus, grįžkit namučio bigsmile.gif
kaži kaip streamy, ar dar nepabyrėjo, gi kažkada turi turėt gegužę.. bigsmile.gif
Atsakyti
Labas dienas damos cool.gif

Pabirejo pabirejo. Jau pries savaite. Tik va grizau namo tik pries kelias dienas. Siaip viskas gerai. AUga mergina, valgo miega ir kakoja biggrin.gif

Kas pas kitas naujo?
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2015 05 13, 08:44)
Labas dienas damos cool.gif

Pabirejo pabirejo. Jau pries savaite. Tik va grizau namo tik pries kelias dienas. Siaip viskas gerai. AUga mergina, valgo miega ir kakoja biggrin.gif

Kas pas kitas naujo?

Kaip smagu, sveikinimai. Kokios reakcijos kitų šeimos narių? Vardą jau išrinkote?

Pas mus pasiruošimas darželio išleistuvėms doh.gif Mokyklinės uniformos siuvimas, užsirašymai pas gydytojus pažymai suorganizuot... sunku patikėt, jau į pirmą klasę...
Atsimenu, kaip Flora saviškę leido smile.gif Ir dabar pačiai tos pačios baimės, nerimas, kaip ten kas bus, kaip jis ten išgyvens biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2015 05 13, 08:44)
Pabirejo pabirejo. Jau pries savaite. Tik va grizau namo tik pries kelias dienas. Siaip viskas gerai. AUga mergina, valgo miega ir kakoja biggrin.gif

Kas pas kitas naujo?

Oo, sveikinimai biggrin.gif (čia iš tos serijos, kad kol pasveikini jau žėk ir dantys dygsta lotuliukas.gif )

Pas mus nieko naujo, po truputį augam ir tiek ax.gif Prasirgom visi kosuliais baisiais, pati net antibiotikus gėriau, dabar jau tik mažasis pakosėja
Atsakyti