Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

o, kaip aš seniai buvau čia...
Pirmiausia, visus su praėjusiomis šventėmis ir atėjusiais Naujaisiais, su euriuku, su naujomis svajonėmis, kurios, būtinai išsipildys smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Mėnulė @ 2015 01 04, 16:29)
Flora7,  help.gif
Vakar sesei tepiau ant plaukų cocochoco keratiną. Kadangi nebuvo įdėta pirštinių ir neakcentuota apie jas, tai viską dariau plikomis rankomis  umn.gif Dabar rankos žiauriai išsausėję, stengiuos kuo mažiau su vandeniu kontaktuot, nes iškart visą likusią drėgmę ištraukia - susiraukšlėja taip, kad net nesuprantu, kad savais pirštais ką liečiu  verysad.gif gal koks receptas yra, ką daryt, kuo tept? Nes atrodo, kuo betepčiau, jausmas vis tiek ne koks... Kiek čia taip bus?  unsure.gif



QUOTE(bum @ 2015 01 09, 00:15)
Sveikos,

Aha, greitai tas laikas eina ax.gif
Parašiau pareiškimą iki 2 m biggrin.gif
Oho, skamba nekaip unsure.gif Kogero teks laukti kol atsinaujins oda.
O šiaip tai rekomenduoju iš savo varpinės Mary Kay kremą riebų, o ir visas Satin Hands rinkinys manau pagelbėtų. Iš jo riebus kremas labai gerai minkština odą, net gydo pažeistą.



Pritariu, ta rankų sistema, man nerealiausia iš visos Mary Kay produkcijos. O tą kremą riebų naudoju viskam smile.gif greitai atstato išsausėjusią odą, o jei db neturi, nusipirk bepanten iš vaistinės ir tepk 3 k. dienoje. turėtų padėti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2015 01 16, 10:00)
Gerai sekas smile.gif Geras tas mano špokiukas  wub.gif Pilvukas pakamuoja, bet man rodos, kad nebaisiai  lotuliukas.gif

Gal žinai ko lauki? bigsmile.gif

Tai jeigu ta atrodo nebaisiai tai reiskiasi nebaisiai lotuliukas.gif jeigu butu baisiai zinotuk
lotuliukas.gif

Atrodo, kad turesim sesute wub.gif Bet dar kazkai as nesu visai tikra, nors du gydytoji lyg ir iziurejo. Nors as ir su A nelabai tikejau iki tol kol ant ranku nenesiojau biggrin.gif

Flora, kaip tu? Kur tu dingusi?
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2015 01 16, 13:42)
Tai jeigu ta atrodo nebaisiai tai reiskiasi nebaisiai  lotuliukas.gif jeigu butu baisiai zinotuk
lotuliukas.gif

Atrodo, kad turesim sesute  wub.gif Bet dar kazkai as nesu visai tikra, nors du gydytoji lyg ir iziurejo. Nors as ir su A nelabai tikejau iki tol kol ant ranku nenesiojau biggrin.gif

Na, bet kokiu atveju, svarbu sveikas vaikiukas wub.gif

Mano špokas jau šypsos wub.gif ir visokius mielus garsiukus skleidžia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2015 01 21, 09:49)
Na, bet kokiu atveju, svarbu sveikas vaikiukas  wub.gif

Mano špokas jau šypsos  wub.gif ir visokius mielus garsiukus skleidžia  wub.gif

drinks_cheers.gif

wub.gif Jau bigsmile.gif Saunuolis wub.gif
Atsakyti
Aš čia, tik kažkaip į SM visai nebeįlendu biggrin.gif
Jau tuoj laikas į darbą bus grįžt...tai va... biggrin.gif minčių daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2015 01 21, 09:49)
Na, bet kokiu atveju, svarbu sveikas vaikiukas  wub.gif

Mano špokas jau šypsos  wub.gif ir visokius mielus garsiukus skleidžia  wub.gif


wub.gif

Kazkaip tave vis prisimindavau, gal sakau prie progos kada susimatom? Pastudysim tavo vezima, papliurpsim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MYG @ 2015 01 29, 09:04)
wub.gif

Kazkaip tave vis prisimindavau, gal sakau prie progos kada susimatom? Pastudysim tavo vezima, papliurpsim biggrin.gif

Galim bigsmile.gif Tik reik,kad mano dukra pasveiktų, nes liulys dar iki kelių doh.gif Tavo tel nr nesikeitė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2015 01 29, 10:10)
Galim  bigsmile.gif Tik reik,kad mano dukra pasveiktų, nes liulys dar iki kelių doh.gif  Tavo tel nr nesikeitė? g.gif


Tai zinoma, man liko dar sesija pasibaigti, liko vienas referatas. Kazkaip reikia sau ispirti kad pagaliau pradeciau rasyti biggrin.gif

Telefonas tas pats. smile.gif Tavojo neturiu, pavasari pavoge mano telefona, tai likau be visu senuju numeriu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(MYG @ 2015 01 29, 10:18)
Tai zinoma, man liko dar sesija pasibaigti, liko vienas referatas. Kazkaip reikia sau ispirti kad pagaliau pradeciau rasyti biggrin.gif

Telefonas tas pats. smile.gif Tavojo neturiu, pavasari pavoge mano telefona, tai likau be visu senuju numeriu sad.gif

PArašiau tau savo nr į AŽ. Aš tikiuos, kad maniškė maximum iki kitos savaitės galo pasveiks smile.gif O tu tada kai apsimėtysi reikalus, duok žinoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2015 01 29, 10:21)
PArašiau tau savo nr į AŽ. Aš tikiuos, kad maniškė maximum iki kitos savaitės galo pasveiks smile.gif O tu tada kai apsimėtysi reikalus, duok žinoti  bigsmile.gif


Ok, tikiuosi per savaitgali ssitvarkysiu viska smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Aš irgi užsuku tik kai netyčia mintis apie SM užšoka blush2.gif

QUOTE(Streamy @ 2015 01 16, 13:42)
Atrodo, kad turesim sesute  wub.gif Bet dar kazkai as nesu visai tikra, nors du gydytoji lyg ir iziurejo. Nors as ir su A nelabai tikejau iki tol kol ant ranku nenesiojau biggrin.gif

Fainiai flirt.gif Kažkaip ir galvojau kad tau tiktų mergytė, nu žėsim, bet manau jei nepamatė ten tarp kojų berniško daikto, tai didelė tikimybė bigsmile.gif

QUOTE(CherryLips @ 2015 01 21, 09:49)
Mano špokas jau šypsos  wub.gif ir visokius mielus garsiukus skleidžia  wub.gif

wub.gif wub.gif

QUOTE(Flora7 @ 2015 01 23, 16:25)
Jau tuoj laikas į darbą bus grįžt...tai va... biggrin.gif minčių daug biggrin.gif

Apie ką mintys? rolleyes.gif

Mano kleckas tai vaikščioti pagaliau mokinasi, jau paeina kelis žingsnius nesilaikydamas, tai man džiaugsmas, nes įgriso už vaikštynę dirbt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif iškrito tema į paviršių, sakau užsuksiu. kažkaip vėl aprimom, negerai smile.gif

QUOTE(bum @ 2015 02 07, 21:21)
Mano kleckas tai vaikščioti pagaliau mokinasi, jau paeina kelis žingsnius nesilaikydamas, tai man džiaugsmas, nes įgriso už vaikštynę dirbt biggrin.gif

oje, jau naujas etapas wub.gif abiems.. Smagu.

Žiūriu papugiuke skaito bigsmile.gif kaip einas, pasicekavinau, jau mergytei 3 mėn? bigsmile.gif
Atsakyti