Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

QUOTE(MYG @ 2015 01 15, 21:16)
Kas mane pamena, kas ne, as ta kur megstu laaabai daznai keisti kailiuka biggrin.gif
Kazkaip netycia akis uzkliuvo uz temos, dziugu kad dar visos draugiskai bendraujate, naujienu geru turite  wub.gif

nepamenu unsure.gif 4u.gif

nors iš vaiko vardo kažką miglotai atsekčiau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Li: 15 sausio 2015 - 21:21
QUOTE(MYG @ 2015 01 15, 20:16)
Grangei linkejimai sulaukti savojo stebuklo. Tikiu kad jis laukia kazkur salia wub.gif
Kas mane pamena, kas ne, as ta kur megstu laaabai daznai keisti kailiuka biggrin.gif
Kazkaip netycia akis uzkliuvo uz temos, dziugu kad dar visos draugiskai bendraujate, naujienu geru turite  wub.gif


ačiū ačiū wub.gif

žiūriu tave reikia sveikint ir wub.gif nestuke.gif bet kad neatgaminu kas tu, mintys kelios kyla g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2015 01 15, 21:29)
neatgaminu kas tu, mintys kelios kyla  g.gif

123 jos niko gale kažkada buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2015 01 15, 21:29)
ačiū ačiū  wub.gif

žiūriu tave reikia sveikint ir  wub.gif  nestuke.gif  bet kad neatgaminu kas tu, mintys kelios kyla  g.gif


Nefritas -> Smuikas->Shokoladas123 ir t.t. biggrin.gif

Aciu, cia neitiketinas stebuklas Kaledu proga nutikes mums wub.gif
Kaip uzmatei? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MYG: 15 sausio 2015 - 21:35
QUOTE(MYG @ 2015 01 15, 21:34)
Shokoladas123 ir t.t. biggrin.gif

sakau kad mirksiukas.gif

Sveikinu ir aš, ir dabar sesės palinkėsiu
Atsakyti
QUOTE(MYG @ 2015 01 15, 20:34)
Nefritas -> Smuikas->Shokoladas123 ir t.t. biggrin.gif

Aciu, cia neitiketinas stebuklas Kaledu proga nutikes mums  wub.gif
Kaip uzmatei? biggrin.gif

ooo geras! viena iš galimybių buvai tu biggrin.gif kaip užmačiau, kai Li pasakė iš vaiko vardo atskirčiau, tai ėjau žiūrėt koks vaiko vardas, bet žiūriu nėra paraše, bet yra liniuotė biggrin.gif daugiau jau ir supratau, na iš vardo, parduotuvės.. biggrin.gif nepasislėpsi daug biggrin.gif
bet šitą niką šiaip vizualiai pamenu iš kitos temos, slapta skaitinėjau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 15 sausio 2015 - 21:47
QUOTE(grange @ 2015 01 15, 21:46)
ooo geras! viena iš galimybių buvai tu  biggrin.gif  kaip užmačiau, kai Li pasakė iš vaiko vardo atskirčiau, tai ėjau žiūrėt koks vaiko vardas, bet žiūriu nėra paraše, bet yra liniuotė  biggrin.gif daugiau jau ir supratau, na iš vardo, parduotuvės..  biggrin.gif  nepasislėpsi daug  biggrin.gif
bet šitą niką šiaip vizualiai pamenu iš kitos temos, slapta skaitinėjau  doh.gif


Turkijos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MYG @ 2015 01 15, 20:51)
Turkijos?  blush2.gif

smile.gif smile.gif
Atsakyti
Ohoho kokie zmones parsirado biggrin.gif Sveikinimai, jeigu gerai suprantu, tai turesit rugjutinuka wub.gif maniskei rugpjuti jau 3 bus bigsmile.gif

Visai geri vaikai tie liutai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2015 01 15, 23:42)
Ohoho kokie zmones parsirado biggrin.gif Sveikinimai, jeigu gerai suprantu, tai turesit rugjutinuka wub.gif maniskei rugpjuti jau 3 bus bigsmile.gif

Visai geri vaikai tie liutai biggrin.gif

Mano rugpjūtinukei jau bus 6 wub.gif
drinks_cheers.gif geri tie liūtai, kol už ūsų nepatampai lotuliukas.gif


MYG - smagu, kad užsukai ir ačiū už sveikinimus blush2.gif Kažkaip net nepagalvojau, kad ir tavo kukulis tokiu vardu rolleyes.gif Tik mums su MB tokia sunki užduotis buvo išrinkti berniukišką vardą doh.gif O šis buvo vienintelis variantas, kuris MB patiko ir dukra palaimino lotuliukas.gif
Beja, sveikinu su siurpriziuku wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vysniuke, kaip tau sekasi? Kaip mazulis? Kaip pilvukas?

Del vardu as zaliuoju, ka pasiulau vyrui ja viskas tinka... sakau nu nors bent viena isbrokitum, o jisai gerai, gerai gerai doh.gif rrrr...
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2015 01 16, 09:52)
Vysniuke, kaip tau sekasi? Kaip mazulis? Kaip pilvukas?

Del vardu as zaliuoju, ka pasiulau vyrui ja viskas tinka... sakau nu nors bent viena isbrokitum, o jisai gerai, gerai gerai doh.gif rrrr...

Gerai sekas smile.gif Geras tas mano špokiukas wub.gif Pilvukas pakamuoja, bet man rodos, kad nebaisiai lotuliukas.gif

Gal žinai ko lauki? bigsmile.gif
Atsakyti