Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

Labukas, tylenės biggrin.gif Taip ir tylėsim iki Kalėdų, kol sveikinimai prasidės g.gif
Greit pasakokit, ką su vaikais (~1,5-2 m.) namuose veikti, kuo užimti. Kartais man atrodo, kad jai su manim per visą dieną nuobodu unsure.gif Nu negaliu visą dieną šokti ir dainuoti, kad ir kaip norėčiau, tiksliau, kad ir kaip ji to norėtų biggrin.gif Einam į baseiną ir muzikos mokyklėlę, tai papramogauja kažkiek, bet namuose vistiek tas pats per tą patį...
Atsakyti
QUOTE(raskilele @ 2014 11 20, 14:07)
Labukas, tylenės  biggrin.gif Taip ir tylėsim iki Kalėdų, kol sveikinimai prasidės  g.gif
Greit pasakokit, ką su vaikais (~1,5-2 m.) namuose veikti, kuo užimti. Kartais man atrodo, kad jai su manim per visą dieną nuobodu  unsure.gif Nu negaliu visą dieną šokti ir dainuoti, kad ir kaip norėčiau, tiksliau, kad ir kaip ji to norėtų  biggrin.gif Einam į baseiną ir muzikos mokyklėlę, tai papramogauja kažkiek, bet namuose vistiek tas pats per tą patį...

Hmmmm, blyn kaip jau neprisimenu g.gif Šukuosenas darydavomės, knygutes skaitydavom, lego duplo labai į trasą eidavo g.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif Ale tikrai, kad ismire temute,bet anksciau ar veliau turejo tas ivykti doh.gif

Raskilele, piesimas piesukais, kreidutem, dazais, lipdymas, Lego duplo, puzzles., lipdymas lipduku, va cia bet kada ir bet kur, tik duok. Maniskei tai labai tvarkytis su manim patinka, tai mes ir langus kartu valom ir siurbiam, ir valgyt kartu darom ir skalbiames biggrin.gif

Cheriuke, kaip tu? Kaip tavo pilvuzas? Jau gi finiso tiesioji visai, kelios savaiteles beliko ane? Speju, kad bet kada ir gimdyti gali jau thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2014 11 20, 20:30)
Cheriuke, kaip tu? Kaip tavo pilvuzas? Jau gi finiso tiesioji visai, kelios savaiteles beliko ane? Speju, kad bet kada ir gimdyti gali jau thumbup.gif:

Uff, gerai aš biggrin.gif Pūkšiu vis dar hihihi.gif Šią savaitę tik sloga atkankino, bet dabar jau lyg ir geriau ax.gif
Oficialiai jau nuo šiandien galiu ir gimdyti, bet dar noriu gruodžio sulaukti ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kalėdom susiruošę? Kokios dovanų idėjos šiemet? smile.gif

Rodausi namų darbus smile.gif
user posted image
Atsakyti
Super namu darbai thumbup.gif:
Atsakyti
Mėnule, labai gražu wub.gif thumbup.gif

Streamy, kaip savijautos? ax.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif O idėjų dovanoms nebus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2014 12 08, 16:32)
Ačiū  4u.gif  O idėjų dovanoms nebus?  biggrin.gif

Aš šiemet tik MB pižamą ir dukrai lėlę dovanosiu. Viskas. Daugiau neturiu nei jėgų, nei fantazijos kažką galvoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Cherry, as jau puskuoju, *****, pilvas lipa p[er virus ir virsija visas normalias ir protu suvokiamas ribas doh.gif lotuliukas.gif kazkaip labia naksti ir labia staigiai. Na bet ko noret, trecias gi doh.gif

O pati kaip? jau ant dienu bigsmile.gif

Menule, dukriukui lego, vyresneliui skutimosi rinkini lotuliukas.gif vyrui nieko, nebent rasiu kur pakeliui kokius kvepalus. O toliau dar nezinau, nesigalvoja man siemet...
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2014 12 08, 17:59)
Cherry, as jau puskuoju, *****, pilvas lipa p[er virus ir virsija visas normalias ir protu suvokiamas ribas doh.gif lotuliukas.gif kazkaip labia naksti ir labia staigiai. Na bet ko noret, trecias gi doh.gif

O pati kaip? jau ant dienu bigsmile.gif

Nu jo, anksti dar tau pūškuoti g.gif

Aš tai sėdžiu ir tiksiu. Kas belieka doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2014 12 08, 17:59)


Menule, dukriukui lego, vyresneliui skutimosi rinkini lotuliukas.gif vyrui nieko, nebent rasiu kur pakeliui kokius kvepalus. O toliau dar nezinau, nesigalvoja man siemet...

blink.gif jau toks didelis doh.gif nu ir kada spėjo biggrin.gif

QUOTE(CherryLips @ 2014 12 08, 18:43)
Aš tai sėdžiu ir tiksiu. Kas belieka doh.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif
Atsakyti