Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

QUOTE(bum @ 2014 10 08, 23:54)
Cherry, kada tavo data numatyta? rolleyes.gif


hi.gif

Jeigu gerai pamenu tai kazkada gruodi pas ja terminas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2014 10 07, 07:43)
bigsmile.gif 40  blink.gif blyn, nerealiai  cool.gif  Cia su diatologes pagalba? As siaip ne taip, vargais negalais tik tik numeciau ka buvau su dukriuku priaugusi, bet jau kaip sunkiai  doh.gif
aha pradzioj su daugiau nebejau nes google padejo daugiau.ir nemokamai :-D
nrlengva dabar pradzioj buvo daaaug lengviau nimest schmoll.gif


QUOTE(bum @ 2014 10 08, 22:54)

Oj, grange, užjaučiu, žiauriai čia tau console.gif
Tik tiek guodžia, kad dabar žinai jog viskas įmanoma, pamenu mane tai labai guodė 4u.gif

Kad nezinau ar guodzia..dabar jauciuos daug blogiau nei pries tai...nes db zinau kad mano organizmas nenori priimt..nu aisku daug kas itakoja bet...guodzia bent tai kad maniskio turtas pagerejo.tai gal kaip nors.reik tik islaukt..
Atsakyti
Laba 4u.gif

Teoriškai gruodžio 11 ax.gif
Papildyta:
QUOTE(grange @ 2014 10 10, 08:45)
Kad nezinau ar guodzia..dabar jauciuos daug blogiau nei pries tai...nes db zinau kad mano organizmas nenori priimt..nu aisku daug kas itakoja bet...guodzia bent tai kad maniskio turtas pagerejo.tai gal kaip nors.reik tik islaukt..

Tik nereik taip nusistatyti console.gif
Mano draugė 2 kartus iš eilės persileido, o dabar vat džiaugiasi sūneliu ax.gif Ir neaišku dėl ko buvo persileidimai (vienas 7 sav nustojo vystytis, kitas jau apie 11-12 sav ir jau grėsė abrazija).
Gal ir žiauriai nuskambės, bet niekas nevyksta be priežasties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 10 10, 08:07)

Gal ir žiauriai nuskambės, bet niekas nevyksta be priežasties 4u.gif

ne ziauriai, tiesa.. kazkas kazkur turi savo priezasti, tikiu as tuo.
ir kai pagalvojam geriau jau buvo dabar,nei po keliu menesiu pvz.
viskas bus gerai smile.gif

o tau jau kiek nebedaug liko, smagu. Viska jau tur? nes sakei kad nuo dukrytes atsikratei visko,tai dabar reikejo is naujo viska susipirkt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2014 10 10, 09:44)
ne ziauriai, tiesa.. kazkas kazkur turi savo priezasti, tikiu as tuo.
ir kai pagalvojam geriau jau buvo dabar,nei po keliu menesiu pvz.
viskas bus gerai  smile.gif

o tau jau kiek nebedaug liko, smagu. Viska jau tur? nes sakei kad nuo dukrytes atsikratei visko,tai dabar reikejo is naujo viska susipirkt  bigsmile.gif

Žinoma, kad viskas bus gerai friends.gif

Na jau lyg ir viską turiu g.gif Šį kartą beveik viską dėvėtą susipirkau blush2.gif Rūbeliš draugės daug atidavė, tai bent jau pradžiai tikrai užteks. O paskui bus matyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 10 10, 08:48)
Žinoma, kad viskas bus gerai friends.gif

Na jau lyg ir viską turiu  g.gif Šį kartą beveik viską dėvėtą susipirkau  blush2.gif Rūbeliš draugės daug atidavė, tai bent jau pradžiai tikrai užteks. O paskui bus matyt  ax.gif



Antrą kartą - mes protingesnės 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 10 22, 23:31)
Antrą kartą - mes protingesnės  4u.gif  4u.gif  mirksiukas.gif

Tikrai taip drinks_cheers.gif hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(CherryLips @ 2014 10 10, 08:48)
Na jau lyg ir viską turiu  g.gif Šį kartą beveik viską dėvėtą susipirkau  blush2.gif Rūbeliš draugės daug atidavė, tai bent jau pradžiai tikrai užteks. O paskui bus matyt  ax.gif

biški po geros savaitės ats paskaitau doh.gif tai ir komentaras nelabai laku, bet gerai, kad jau daug ką turi, dabar ramiai gali laukti smile.gif
U jau laukia brolio? bigsmile.gif

aną d. beskaitydama kažkurią iš temų užmačiau vieną mūsų seną seną narę,nu tą |keistą| biggrin.gif blush2.gif K.. nikas buvo, nustebau, jau su 4tu nestuke.gif blink.gif skaičiau fb kažką kalbėjo,bet galvojau vėl aukštom frazėm, pasirodo ne. Nerealiai. ypač, gi kai jiems buvo prisakę kad vos niekada neturės... bigsmile.gif tokiem gydytojam tai ir doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2014 10 26, 15:47)
Sveikos  4u.gif
biški po geros savaitės ats paskaitau  doh.gif  tai ir komentaras nelabai laku, bet gerai, kad jau daug ką turi, dabar ramiai gali laukti  smile.gif
U jau laukia brolio?  bigsmile.gif

aną d. beskaitydama kažkurią iš temų užmačiau vieną mūsų seną seną narę,nu tą |keistą|  biggrin.gif  blush2.gif  K.. nikas buvo, nustebau, jau su 4tu  nestuke.gif  blink.gif skaičiau fb kažką kalbėjo,bet galvojau vėl aukštom frazėm, pasirodo ne. Nerealiai. ypač, gi kai jiems buvo prisakę kad vos niekada neturės... bigsmile.gif  tokiem gydytojam tai ir  doh.gif

Aha, laukia jau labai wub.gif Tik kartais vis reik priminti, kad dar negalės iš karto žaisti su juo, reiks palaukt, kol paūgės hihihi.gif

Apie kurią čia narę kalbi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 10 26, 17:51)

Apie kurią čia narę kalbi? g.gif

Seniau jos nikas buvo kycia.

Labas vakaras kurios mane pamena. Ar priimsit atgal į temą?
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2014 10 26, 19:16)
Seniau jos nikas buvo kycia.

Labas vakaras kurios mane pamena. Ar priimsit atgal į temą?

Aišku, taip ir pagalvojau, tik nebuvau tikra ax.gif

Nugi prašom prašom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2014 10 26, 19:16)
Seniau jos nikas buvo kycia.

Labas vakaras kurios mane pamena. Ar priimsit atgal į temą?

smile.gif smile.gif nu va nereikėjo kitos savaitės laukt biggrin.gif

QUOTE(CherryLips @ 2014 10 26, 20:31)
Aišku, taip ir pagalvojau, tik nebuvau tikra  ax.gif


aha ji.. nebedaug turbūt mūsų prisimena ją. iš ties ir žaviuos ir stebiuos jų šeima smile.gif nu bet nebekalbėsiu už nugaros negražu blush2.gif nors nieko blogo kaip ir nepasakiau, tokiais dalykais reik džiaugtis.
Atsakyti