Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

QUOTE(CherryLips @ 2014 09 30, 13:16)
Man šiandien paskutinė darbo diena yahoo.gif

uztarnautos atostogos thumbup.gif

Streamy,super wub.gif sveikinu 4u.gif

(butume kartu buve geguzinukuose,skaiciau ir tave ten pirmiau pamaciau,bet tylejau blush2.gif bet deja deja... likimas tyciojasi is musu ir vis siuncia isbandymus, tik nezinau kiek dar ju bus cool.gif na bet mes pasiruose iskest viska..)
Atsakyti
grange friends.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 10 01, 12:20)

mirksiukas.gif mirksiukas.gif

kaip tau nestumas einas? lengviau/sunkiau palyginus su pirmaja?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2014 10 01, 16:24)
kaip tau nestumas einas? lengviau/sunkiau palyginus su pirmaja?

Kai kas lengviau, kai kas sunkiau. Šiaip labai skirtingi abu nėštumai ax.gif Su pirmu labai daug reikėjo maisto wc palikti, su šitu tik šiaip skrandis susisukęs buvo ir kavos negalėjau visai gerti.
Su pirmu labai nugarą skaudėjo, dabar tik truputį. Bet dabar greičiau pavargstu, oro pritrūksta. Matyt jau ir amžius savo duoda lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu panikes mirksiukas.gif Kazkaip si karta tik metu tereikejo biggrin.gif nors mano protas dabar saukia, kad as issprotejau biggrin.gif

Grange, labai gaila 4u.gif kazkas labai baisaus,,, TD geguzinuku temoje tiek zirniuku pabego, kad net galva nenesa, kodel tiek daug. Vos ne kas antras unsure.gif Tikiu, kad greitai vel pasiseks, pamatysi, tik "issilaizyti reikia" 4u.gif

Cherry, o tu man primink, as visai nepomniu tu jau zinai kas ten slepiasi?
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2014 10 01, 16:46)
Cherry, o tu man primink, as visai nepomniu tu jau zinai kas ten slepiasi?

Nu genetikė labai užtikrintai sakė, kad berniukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 10 02, 07:13)
Nu genetikė labai užtikrintai sakė, kad berniukas  ax.gif

nu gi faina porele wub.gif
Atsakyti
Grange 4u.gif
Atsakyti
Grange, dar noriu tave pagirti, jau kaip graziai tu atrodai. As vis ziuriu ir galvoju, kad visos senyn o tu jaunyn wub.gif jau kokia grazuole ne tas zodis. Isduok paslapti kiek gi kg numetei?
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2014 10 02, 12:50)
Grange, dar noriu tave pagirti, jau kaip graziai tu atrodai. As vis ziuriu ir galvoju, kad visos senyn o tu jaunyn wub.gif jau kokia grazuole ne tas zodis. Isduok paslapti kiek gi kg numetei?

oi, gražuole tu gražuole lotuliukas.gif kur čia jaunyn, plaukai žilėja tik doh.gif verysad.gif nu bet čia nuo stresų, žiauriai daug, viskas jau reiks pradėt dažyt...tempiau tempiau bet jau nebegaliu ilgai laukt. numečiau tai +- 40kg, 43 buvo maximumas, bet dabar nuo vasaros 4 kg pargrįžo doh.gif paleidau vadeles, ypač dabar paskutiniu metu darbe sausainukai visokie,šokoladas, viskas jau vėl reikia rimčiau susiimt doh.gif . man dar mirtinai reikia 10 kilūų atsikratyt wacko.gif bet dabar kaip sunkuuuuu ne taip kaip pradžioj. man KT dar koją pakišo kai gėriau, tuo metu baisiai didelis apetitas buvo, žiaurus tiesiog... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2014 10 06, 21:38)
oi, gražuole tu gražuole  lotuliukas.gif  kur čia jaunyn, plaukai žilėja tik  doh.gif  verysad.gif  nu bet čia nuo stresų, žiauriai daug, viskas jau reiks pradėt dažyt...tempiau tempiau bet jau nebegaliu ilgai laukt. numečiau tai +- 40kg, 43 buvo maximumas, bet dabar nuo vasaros 4 kg pargrįžo  doh.gif paleidau vadeles, ypač dabar paskutiniu metu darbe sausainukai visokie,šokoladas, viskas jau vėl reikia rimčiau susiimt  doh.gif . man dar mirtinai reikia 10 kilūų atsikratyt wacko.gif bet dabar kaip sunkuuuuu ne taip kaip pradžioj. man KT dar koją pakišo kai gėriau, tuo metu baisiai didelis apetitas buvo, žiaurus tiesiog...  unsure.gif

bigsmile.gif 40 blink.gif blyn, nerealiai cool.gif Cia su diatologes pagalba? As siaip ne taip, vargais negalais tik tik numeciau ka buvau su dukriuku priaugusi, bet jau kaip sunkiai doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Oj, grange, užjaučiu, žiauriai čia tau console.gif
Tik tiek guodžia, kad dabar žinai jog viskas įmanoma, pamenu mane tai labai guodė 4u.gif

Cherry, kada tavo data numatyta? rolleyes.gif
Atsakyti