Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

Oi tas rugsejis doh.gif ate mano ramiems vakarams biggrin.gif kazkaip per greit ta vasara praejo, atrodo, tik prasidejo..o cia ziurek jau reik striukes traukt is spintu doh.gif gerai, kad bent sis savaitgalis gan vasariskas bus.


Flora sveikatytes jums 4u.gif
Atsakyti
Mes su R rudenį pradėjo irgi slogom, raudonom gerklėm doh.gif Kai tas oras toks pereinamas, tai sunku susigaudyt, ką čia rengtis, tai taip ir gaunasi po to doh.gif
Atsakyti
Tiesa, buvom grybaut aną sekmadienį. Ten visokių zuikbaravykių, šilbaravykių (mes taip vadinam) radom, o R supykęs ir sako, o tai paprastų baravykų nebus biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už linkėjimus, mum geriau. Mėnule, prisijuokiau iš baravykų biggrin.gif O jūs nebijot po miškus su mažiuku? MB vienintelis skiepytas nuo encifalito...ir Palangos pušyne pasigavo laimo ligą sad.gif Ačiū D. ne mums... Siaubingas gydymas...siaubingi vaistai...tikiuosi, tyrimai bus geri...
šiaip, laukiu nesulaukiu, kad šie metai baigtųsi, nes, baisūs jie mums...lieka tikėjimas, kad kiti bus geresni...
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 09 04, 23:17)
Ačiū už linkėjimus, mum geriau. Mėnule, prisijuokiau iš baravykų biggrin.gif O jūs nebijot po miškus su mažiuku? MB vienintelis skiepytas nuo encifalito...ir Palangos pušyne pasigavo laimo ligą  sad.gif Ačiū D. ne mums... Siaubingas gydymas...siaubingi vaistai...tikiuosi, tyrimai bus geri...
šiaip, laukiu nesulaukiu, kad šie metai baigtųsi, nes, baisūs jie mums...lieka tikėjimas, kad kiti bus geresni...

Bijau, bet kai nuvažiuoju, tai taip atsipalaiduoju wub.gif Pernai, man atrodo, išvis nebuvom. Šiemet tik 1 kartą kol kas. Aišku, apsirengiam aklinai. Grįžus iškart į dušą. Tai va, kas iš to skiepo, jei nuo visko nesusiskiepysi verysad.gif
Atsakyti
Kas del erkiu, tai nereik ne misko...bet kur gali pasigaut.

O mes beveik kiekviena savaitgali po miskus vaiksciojam, nu tokiu oru tik atgaiva smile.gif)))) Nepamenu kada jau tiek vaiksciojau thumbup.gif grybų blink.gif gyvenime tiek nesu mačius.


Atsakyti
QUOTE(triksė @ 2014 09 17, 13:38)
Kas del erkiu, tai nereik ne misko...bet kur gali pasigaut.

O mes beveik kiekviena savaitgali po miskus vaiksciojam, nu tokiu oru tik atgaiva smile.gif)))) Nepamenu kada jau tiek vaiksciojau  thumbup.gif grybų  blink.gif gyvenime tiek nesu mačius.

bigsmile.gif rodyk thumbup.gif
Atsakyti
Grybu tikrai yra, bet jau i pabaiga smile.gif
Atsakyti
Nu, tai kur sprogę?
Man šiandien paskutinė darbo diena yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 09 30, 13:16)
Nu, tai kur sprogę?
Man šiandien paskutinė darbo diena yahoo.gif

bigsmile.gif
Kaip pavydu dėl "nedarbo"... Kaip R vasaros pabaigoj pasakė, viskas atostogos baigėsi, dabar jau tik šeštadieniais-sekmadieniais atostogausiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
100 metų nebuvau užsukus blush2.gif

Ogi žiūrau Steamy reik sveikinti bigsmile.gif 8 savaitės bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif Bučkis oro_buckis.gif Kai jau pramuša tai pramuša thumbup.gif

QUOTE(CherryLips @ 2014 09 30, 13:16)
Nu, tai kur sprogę?
Man šiandien paskutinė darbo diena yahoo.gif

Jėgelė, sveikinu thumbup.gif Galėsi atsipūsti biškį.

Pas mus nieko labai naujo. Didžkis eina į darželį jau pilną dieną, miega ten bigsmile.gif nors namie neįmanoma paguldyt hihihi.gif Mažius auga irgi greitai, dabar abu prasirgo, didžkiui sloga, mažius ir temperatūra plius buvo, vakar baigės (tfu tfu tfu). Pačiai kažkoks biesas kulne, nepaeinu, pas gydytojus eilės bilekokios, po mėnesio užrašė doh.gif Mažiui dar turi latako atidarymą daryt, bet kad susirgo tai nukėlė irgi spaliui. Tai taip ir trinuosi namie, nieko rimto nenuveikiu.
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2014 09 30, 22:32)


Ogi žiūrau Steamy reik sveikinti bigsmile.gif 8 savaitės bigsmile.gif  bigsmile.gif  wub.gif Bučkis oro_buckis.gif Kai jau pramuša tai pramuša thumbup.gif


doh.gif Nepastebėjau blush2.gif

Streamy, sveikinimai wub.gif 4u.gif
Atsakyti