Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

QUOTE(triksė @ 2014 08 12, 16:03)
kaip sekas  nestuke.gif puskuot?

man tai jau gerai, kai oras atvėso lotuliukas.gif O po dukros gimtadienio tai iš viso lafaaa bus. Dabar su organizacijom užsiknisinėju lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos.
Jau mes po Grand atostogų...2 savaitės būtų buvę pats tas, 3 savaitės mums per daug buvo, aišku, jei ne sesuo su šeima, būtumėm susirinkę šmutkes ir mynę namo lotuliukas.gif Namų pasiilgom visi, net dukriukas sako, kada grįšim namo? lotuliukas.gif O mažiukas, kuris paskutiniu metu buvo zyrza, namuose ramus...ramus pasidarė biggrin.gif Tiesa, jau vaikštom, Palangos pušynai pramušė vaiko baimę, nors dar labiau rinkosi ėjimą ant kelėnų, namuose jau ištisai eina normaliai thumbup.gif Dar naujiena, turės mano mažiai pusbrolį arba pusseserę, laukiasi MB sesuo. ax.gif Ir viena ne kokia naujiena, MB įkando erkė...kuri užkrėtė Laimo liga verysad.gif Žodžiu, metai mums ,,sėkmingi".... Na, bet nepasiduosim, kovosim drinks_cheers.gif Tiesa, mažiukas Palangoj nesirgo, kol kas dar irgi sveikas thumbup.gif (pasidžiaugiau, turėtų susirgti doh.gif lotuliukas.gif
Tai tiek pagrindinių žinių, reikia pradėt ruoštis mokyklai....naujieji mokslo metai artėja....nesuvaldomu greičiu.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 08 13, 13:44)
Sveikos.
Jau mes po Grand atostogų...2 savaitės būtų buvę pats tas, 3 savaitės mums per daug buvo, aišku, jei ne sesuo su šeima, būtumėm susirinkę šmutkes ir mynę namo  lotuliukas.gif  Namų pasiilgom visi, net dukriukas sako, kada grįšim namo?  lotuliukas.gif  O mažiukas, kuris paskutiniu metu buvo zyrza, namuose ramus...ramus pasidarė  biggrin.gif  Tiesa, jau vaikštom, Palangos pušynai pramušė vaiko baimę, nors dar labiau rinkosi ėjimą ant kelėnų, namuose jau ištisai eina normaliai  thumbup.gif  Dar naujiena, turės mano mažiai pusbrolį arba pusseserę, laukiasi MB sesuo. ax.gif  Ir viena ne kokia naujiena, MB įkando erkė...kuri užkrėtė Laimo liga  verysad.gif  Žodžiu, metai mums ,,sėkmingi".... Na, bet nepasiduosim, kovosim  drinks_cheers.gif  Tiesa, mažiukas Palangoj nesirgo, kol kas dar irgi sveikas  thumbup.gif  (pasidžiaugiau, turėtų susirgti  doh.gif  lotuliukas.gif 
Tai tiek pagrindinių žinių, reikia pradėt ruoštis mokyklai....naujieji mokslo metai artėja....nesuvaldomu greičiu.... doh.gif

Smagu dėl pirmųjų žingsnelių ir būsimų giminaičių 4u.gif
Užjaučiu dėl erkės... 4u.gif Mano mamai prieš kelis metus taip nutiko, vėliau išlindo artritas verysad.gif verysad.gif Linkiu TB sveikatos 4u.gif

Sandriuk, smagu, kad užsukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2014 08 13, 17:59)
Smagu dėl pirmųjų žingsnelių ir būsimų giminaičių  4u.gif
Užjaučiu dėl erkės... 4u.gif Mano mamai prieš kelis metus taip nutiko, vėliau išlindo artritas  verysad.gif  verysad.gif Linkiu TB sveikatos  4u.gif

Sandriuk, smagu, kad užsukai  mirksiukas.gif


o jergau, verysad.gif blink.gif tikiuosi maniškis pasveiks be pasėkmių.... nes pas jį ir taip sąnariai kojų suvaryti...nuo darbo...
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 08 12, 10:04)
tikrai kad 100 metų  mirksiukas.gif

QUOTE(triksė @ 2014 08 12, 15:03)
ooo sandriukas  wub.gif melejonas metu  lotuliukas.gif

biggrin.gif

QUOTE(CherryLips @ 2014 08 12, 15:42)
man tai jau gerai, kai oras atvėso  lotuliukas.gif O po dukros gimtadienio tai iš viso lafaaa bus. Dabar su organizacijom užsiknisinėju  lotuliukas.gif

Per tuos karščius nestuke.gif nekas, atsimenu man 25 laipsniai kažkas baisaus buvo, o čia visi 35 net buvo blink.gif doh.gif

QUOTE(Flora7 @ 2014 08 13, 13:44)
Tiesa, jau vaikštom  thumbup.gif 

MB įkando erkė...kuri užkrėtė Laimo liga  verysad.gif 

Tai tiek pagrindinių žinių, reikia pradėt ruoštis mokyklai....naujieji mokslo metai artėja....nesuvaldomu greičiu.... doh.gif

thumbup.gif sveikinimai, dabar spėkyt gaudyt biggrin.gif

Vaje, reik tikėtis be pasėkmių praeis liga... unsure.gif

Tikrai kad laikas lekia, vasara jau baigiasi verysad.gif Vėl viskas išnaujo, vėl pamokos, būreliai, darželiai..

QUOTE(Mėnulė @ 2014 08 13, 17:59)
Sandriuk, smagu, kad užsukai  mirksiukas.gif

ax.gif wub.gif

Baigiasi mano atostogos, pirmadienį į darbą po trijų savaičių gėrio... Ech...
Atsakyti
Man dar 2 sav atostogų, bet nenoriu jau į darbą doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man jau tik viena savaitė atostogų likus, kokia greita ta vasara...
Atsakyti
O man jau kaip ir i darba reiket, bet pasiemiau dar metus. Dzin tie pinigai, kada nors ju bus biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2014 08 19, 11:50)
O man jau kaip ir i darba reiket, bet pasiemiau dar metus. Dzin tie pinigai, kada nors ju bus biggrin.gif lotuliukas.gif

Kada čia tie 2 metai praėjo? blink.gif Su praėjusiu mažės tortadieniu 4u.gif Daug svečių buvo?

Įkėliau pora saviškio nuotraukų.
Atsakyti
Menule, nelabai supratau pati doh.gif atrodo tik tik kudikeli laikiau ant ranku, o jau du metai blink.gif

Ne, gan ramiai. Ryte su vaikais gusto blynineje, vakare seneliai pasveikino.
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2014 08 19, 22:00)

Su praėjusiu gimtadieniu tavo dukrytę wub.gif Tikrai kaip tas laikas bėga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 08 20, 06:45)
Su praėjusiu gimtadieniu tavo dukrytę  wub.gif  Tikrai kaip tas laikas bėga  doh.gif


prisidedu prie sveikinimų ir aš smile.gif
Atsakyti