Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

Labukas,
įkėliau 1 foto iš krikštynų fotosesijos ir nuorodą į fotografės FB 4u.gif
Neiškepėt dar visos? Jau laukiu, kada baigsis vasara lotuliukas.gif
Ačiū už sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raskilele @ 2014 07 09, 21:56)
Labukas,
įkėliau 1 foto iš krikštynų fotosesijos ir nuorodą į fotografės FB  4u.gif
Neiškepėt dar visos? Jau laukiu, kada baigsis vasara  lotuliukas.gif
Ačiū už sveikinimus  4u.gif


wub.gif wub.gif wub.gif labai gražios foto thumbup.gif wub.gif
Sveikinu tapus krikštuke 4u.gif 4u.gif

Ėch...aš laukiu kito sekmadienio, minsim į Palangą, grįžta sesuo su šeima wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(CherryLips @ 2014 07 07, 13:48)
Nu kolkas neaišku, ar slapukas. Paskutinė echo buvo 12 sav ir 4 d, tai dar anksti buvo tarp kojų žiūrėt. O dabar echo eisiu kai jau bus 19 sav ir 4 d, tai gal jau matyt ką  ax.gif

Na tai ar matė? bigsmile.gif

QUOTE(Mėnulė @ 2014 07 07, 15:02)
Gaila, aišku, kad silpnos akys. Man jau ir R atrodo toks prisimerkęs kartais žiūri, kažin ar nebus iš manes paveldėjęs trumparegystės. Reiks pries darželio bet kokiu atveju tikrintis.

O negi ji vienintelė bus su akiniais? Be to, dabar jau normalių rėmelių yra, ne taip, kaip man teko su baisiais plastmasiniais būt  doh.gif Tikėkimės, kad vaikai nesureikšmins to  4u.gif

Aš tai tikiuosi kad maniškiai iš manęs toliaregystės nepaveldėjo unsure.gif

Ojo, labai svarbu gražūs rėmeliai, man irgi su baisiais teko vaikščiot tai dėl to ir patyčios buvo, o kieno tėvai gražius įpirkt galėjo, tai jie patyčių nesulaukdavo..

QUOTE(Mėnulė @ 2014 07 07, 23:04)
Mano sesuo irgi po ilgų pastangų pagaliau  nestuke.gif irgi mergytės laukia, terminas spalio 12 (mano R tą dieną gimęs  bigsmile.gif )

wub.gif

Raskilele, sveikinimai birthday.gif Gražios fotkės good.gif Labai miela burbuliukė wub.gif Patinka man tokie vaikai su žandukais - taip ir knieti paniurkyti biggrin.gif Mano antras irgi su žandukais tai kažkaip labai miela man taip, labiau nei pirmą niurkau blush2.gif

Aš tai jau po atostogų. Dabar tik suku galvą kaip reikės suktis rugpjūtį, nes darželis atostogaus biggrin.gif Kol kas vaikšto po pusę dienos, bet ir tai pagalba. Po tos antros pusės dienos paskutinė valanda būna jau nervai ant ribos doh.gif Sunku, ypač kai jis toks užsispyręs ir pietų miego nemiega..
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(bum @ 2014 07 25, 00:11)
Na tai ar matė? bigsmile.gif

Na jei vilkas nemelavo, tai žirklės lotuliukas.gif Brolio laukiam wub.gif
Atsakyti
Labas dienas ponios pukuotosios biggrin.gif
šimts metų su puse 4u.gif biggrin.gif

kažkaip tais šiandien va prisiminiau jus ir susiradau blush2.gif

cheriuk wub.gif sveikinimai dvigubi, su nestuke.gif ir su broliu 4u.gif


ale jus istvermingos kokios 4u.gif laikotes vis cool.gif
Atsakyti
Cherry nu va paauginsi ir berniuka smile.gif bigsmile.gif



QUOTE(triksė @ 2014 07 25, 07:16)
Labas dienas ponios pukuotosios  biggrin.gif
šimts metų su puse  4u.gif  biggrin.gif

kažkaip tais šiandien va prisiminiau jus ir susiradau  blush2.gif

cheriuk  wub.gif sveikinimai dvigubi, su  nestuke.gif ir su broliu  4u.gif
ale jus istvermingos kokios  4u.gif laikotes vis  cool.gif

tikrai kad simtas su puse, kur dingus, kaip gyvenat? pasirodyk daznaiu.
dar sandriuko reikia is senu, oksi,raskilele, kas ten dar nesirodo taip daznai g.gif
laikomes ir laikysimes,ane bigsmile.gif drinks_cheers.gif

Papildyta:


Mano fronte nieko bais gudro nera, darbe ramu,tai ilindau cia, vasara jaucias kad maziau darbo, nors ne visada, meluoju biggrin.gif blush2.gif savaitgalis buvo ilgasis tai buvo maniskio dvi seses su dukterecia,tai busy busy, buvom vokietijoj, daugiau briusely, bet ir pavargau, nenoreciau ir negaleciau gyvent dar su kazkuo, eina sau doh.gif kiekviena su savais priciudais ne ne susipjautume iskart ilgiau pabuvus biggrin.gif
viena is seseriu tai turi 'magic power"ar kaip cia pavadint. kazkada jauciu pasakojau gal kai susipazinus su b ir susitikus pirma kart apsistojom pas ja londone, kai ji man is rankos "skaite" tai pasake kai ka is praeities tip top.
dabar prasiau vel biggrin.gif tai su smilkalais ir kavos ceremonijom, ne tik is rankos bet ir is kavos tirsciu skaite biggrin.gif tai vel kai ka pasake ko niekas apart manes ir b negalejo zinot,tai buvau nustebus blink.gif doh.gif dar sako laukia labai didelis ivykis kuris atnes daug dziaugsmo, ir du keliai jam pasiekti blink.gif vienas trumpas kitas ilgas ir su kliutim tipo. gali prireikt kazkokios medicinnes pagalbos, ji sako ar nesiruosi operacijai kokiai ar neseniai ka turejai (nu taip, turejau blink.gif ) mes su b is kart apie nestuke.gif pagalvojom, nes ji tai nieko nezino apie planus ar dar ka. tai bus idomu kaip cia bus.
ai ir dar sako, pirma turesi mergaite ir sako gal jau greit o su antru bus problemu igyvendinant.
nu cia del to greit,tai zino kad seniai noriu,tai gal del to.. dar ten si bei ta abstrakciai,zo idomu kas cia bus biggrin.gif pasilikau ta puoduka, neisploviau lotuliukas.gif
Atsakyti
grange wub.gif

viskas ok, gyvenimas eina kazkiap greit..sukuosi su vaikais, nespeju net mirktelet..cia rytas...cia vakaras doh.gif
nieko idomesnio nevyksta pas man, ta pati rutina 4u.gif


grange smagu, kad viskas juda pas jus, o tai kada svadbia? ar dar neplanuojat? bigsmile.gif

oi baisu tokia sese turet biggrin.gif eiciau ir eiciau pas ja biggrin.gif biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(grange @ 2014 07 25, 10:05)

dar sandriuko reikia is senu, oksi,raskilele, kas ten dar nesirodo taip daznai  g.gif




vo kokis taboras turetu lankytis biggrin.gif :

Flora7 60
CherryLips 52
Mėnulė 35
bum 29
grange 25
Streamy 22
ing. 8
raskilele 8
triksė 4
Stileta/Garda 2
papūgiukė 1
*sandriukas* 1
Atsakyti
QUOTE(triksė @ 2014 07 25, 10:18)
grange  wub.gif

viskas ok, gyvenimas eina kazkiap greit..sukuosi su vaikais, nespeju net mirktelet..cia rytas...cia vakaras  doh.gif
nieko idomesnio nevyksta pas man, ta pati rutina  4u.gif
grange smagu, kad viskas juda pas jus, o tai kada svadbia? ar dar neplanuojat?  bigsmile.gif

oi baisu tokia sese turet biggrin.gif eiciau ir eiciau pas ja biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
vo kokis taboras turetu lankytis  biggrin.gif :



taip taip laikas lekia,jau zek liepa baigias doh.gif nespesim suziuret ir gruodis doh.gif

svadba tai nezinau is ties.. nors per 30 mta gimtadieni "the question was asked" biggrin.gif blush2.gif bet pasakiau yes tik su ta salyga kad nieko nedarysim blush2.gif lotuliukas.gif nu ta prasme kad dabar bus kaip noriu as, o kada nors veliau bus kaip nori jis.tai lyg sutiko biggrin.gif bet neasiku kaip bus su popieriais, nes cia reikalavimai tai ka as zinau doh.gif dings ir noras.
matysme.


aha as ir saiau ikad gyvenciau salia klausciau daugiau,sake negalima daznai magija dings biggrin.gif

oi koks sarasas ilgas, ne puses nera unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 25 liepos 2014 - 12:53
Labukas 4u.gif
Tai atostogaujat, ane hihihi.gif
Atsakyti
Sveikutės, 100 metų biggrin.gif Kaip smagu, kad stebuklų būna wub.gif Cherry ir papugiukei nuoširdūs sveikinimai wub.gif

Laikas bėga nenusakomai - vaikučiai visų auga kaip ant mieliųsmile.gif

Grange, gražėji ne dienom, o valandom, tikrai puikiai atrodai!

Atsakyti
QUOTE(*sandriukas* @ 2014 08 11, 10:59)

wub.gif
tikrai kad 100 metų mirksiukas.gif
Atsakyti
ooo sandriukas wub.gif melejonas metu lotuliukas.gif

kaip sekas nestuke.gif puskuot?
Atsakyti