Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

g.gif ar čia dar kas nors yra mastau.gif Jei yra, tai labas smile.gif
Prieš porą savaičių atšventėm savo dvigubą šventę (krikštynos+gimtadienis). Kai gausiu foto, įkelsiu kelias. Kai prasidėjo sveikinimai, sužinojom, kad niekas negali bučiuoti mamos smile.gif Po kiekvieno bučinio prasidėdavo mažės nepasitenkinimo riksmai, tai mane galėjo pabučiuoti tik pirmieji sveikintojai biggrin.gif
Minties dėl batuto atsisakėm (aš dėl oro, MB dėl traumų pabijojo).Floros odėja su personažu ar pica mūsų atvejui irgi netiko, nes reikėjo čia buvo šventė ne vaikams ir reikėjo jais atsikratyti hihihi.gif Tai atsikratėm jais su muilo burbulais, spalvinimo knygutėmis ir super dalykas sodyboje kur šventėm - laiptai thumbup.gif Malėsi aukštyn žemyn tais laiptais visą laiką.
O kur prapuolusios visos? Taip intensyviai atostogaujat?
Atsakyti
Labas 4u.gif
Aš tai darbe sėdžiu ir labai laukiu kada gi ateis tos atostogos. Dar visą mėnesį reik laukti hihihi.gif
Atsakyti
Sveikinimai raskilytei 4u.gif Laiptai tikrai gerai, ypač tiems, kurie savų neturiu thumbup.gif Rokui irgi labai rūpėdavo mirksiukas.gif

Aš ir čia pastoviai wink.gif tik kad nieks nevyksta. Atostogausiu kitą savaitę. Po to dar turėsiu atostogų. Mano taip išmėtytos po savaitę vis. Rugpjūtį bus dvi.
Atsakyti
QUOTE(raskilele @ 2014 07 04, 13:13)
g.gif ar čia dar kas nors yra  mastau.gif Jei yra, tai labas smile.gif
Prieš porą savaičių atšventėm savo dvigubą šventę (krikštynos+gimtadienis).

sveikinimai bigsmile.gif jau metukai!? doh.gif

QUOTE(CherryLips @ 2014 07 04, 13:17)
Labas 4u.gif
Aš tai darbe sėdžiu ir labai laukiu kada gi ateis tos atostogos. Dar visą mėnesį reik laukti hihihi.gif

kaip einas nestuke.gif iš liniuotės jau nemažai laiko, žiūriu, jau gal žinot kas?

Labu beje 4u.gif reiktų atgaivint temutę, bet kad visos savais reikalais...

mano fronte nieko naujo cool.gif darbai, namai, dabar be atostogų, rugsėjį gal .
Atsakyti
Sveikos smile.gif Pas mus irgi nieko naujo, vaikai dažnai serga... sad.gif na, tikėkimės pagerėjus orams, mažau jie sirgs.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(grange @ 2014 07 04, 22:18)
kaip einas  nestuke.gif iš liniuotės jau nemažai laiko, žiūriu, jau gal žinot kas?

Neblogai kolkas ax.gif Dar nežinom kas, bet labai norėčiau už 2 sav. sužinoti ax.gif Šiaip kaip ir jokio skirtumo. Su mergyte gal paprasčiau būtų, bet įdomu ir berniukas lotuliukas.gif

Flora - sveikatėlės jums 4u.gif
Kai pradėjau saviškei duoti vaistus nuo alergijos, mūsų visos ligos išsisprendė. Aišku alergija nedžiugina, bet bent jau aišku kaip vaikui padėti.
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 07 07, 06:50)
Labas rytas  4u.gif
Neblogai kolkas  ax.gif Dar nežinom kas, bet labai norėčiau už 2 sav. sužinoti  ax.gif Šiaip kaip ir jokio skirtumo. Su mergyte gal paprasčiau būtų, bet įdomu ir berniukas  lotuliukas.gif

Flora - sveikatėlės jums 4u.gif
Kai pradėjau saviškei duoti vaistus nuo alergijos, mūsų visos ligos išsisprendė. Aišku alergija nedžiugina, bet bent jau aišku kaip vaikui padėti.


Ačiū.
Slapukas jūsų pilvinukas smile.gif man sunkoka buvo pradžioj nuo mergytės prie berniuko priprast, nieko nežinai, viskas gąsdina biggrin.gif net buvau nulėkus pas gyd. nes pasirodė, kad ,,ten" kažkas ne taip blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bet nieko, pripratau, tik tiek, kad labai skirtingi vaikai, na, bet čia ir tos pačios lyties auginantys, spėju, tą patį pasakytų smile.gif

Šiandien mano dukriukas jau su akinukais, paveldėjo minusines akytes, per metus stiprokai pablogėjo... Tai gaus dabar į tolį su akinukais žiūrėti. Man visai gražiai ji su jais atrodo, na, tikėkimės, kad klasėj neužgaulios ir problemų nebus dėl to... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 07 07, 14:03)
Ačiū.
Slapukas jūsų pilvinukas smile.gif man sunkoka buvo pradžioj nuo mergytės prie berniuko priprast, nieko nežinai, viskas gąsdina biggrin.gif net buvau nulėkus pas gyd. nes pasirodė, kad ,,ten" kažkas ne taip  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Bet nieko, pripratau, tik tiek, kad labai skirtingi vaikai, na, bet čia ir tos pačios lyties auginantys, spėju, tą patį pasakytų smile.gif

Šiandien mano dukriukas jau su akinukais, paveldėjo minusines akytes, per metus stiprokai pablogėjo... Tai gaus dabar į tolį su akinukais žiūrėti. Man visai gražiai ji su jais atrodo, na, tikėkimės, kad klasėj neužgaulios ir problemų nebus dėl to...  g.gif

Nu kolkas neaišku, ar slapukas. Paskutinė echo buvo 12 sav ir 4 d, tai dar anksti buvo tarp kojų žiūrėt. O dabar echo eisiu kai jau bus 19 sav ir 4 d, tai gal jau matyt ką ax.gif

Aš tai tikiuos mano pana mano akis paveldėjo, o ne MB. Bet manau, kad jau laikai pasikeitė, ir nebeužgaulioja dėl tokių dalykų, nes kiek pažiūriu, tai tikrai nemažai vaikučių su akinukais vaikšto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 07 07, 13:03)
Šiandien mano dukriukas jau su akinukais, paveldėjo minusines akytes, per metus stiprokai pablogėjo... Tai gaus dabar į tolį su akinukais žiūrėti. Man visai gražiai ji su jais atrodo, na, tikėkimės, kad klasėj neužgaulios ir problemų nebus dėl to...  g.gif

Gaila, aišku, kad silpnos akys. Man jau ir R atrodo toks prisimerkęs kartais žiūri, kažin ar nebus iš manes paveldėjęs trumparegystės. Reiks pries darželio bet kokiu atveju tikrintis.

O negi ji vienintelė bus su akiniais? Be to, dabar jau normalių rėmelių yra, ne taip, kaip man teko su baisiais plastmasiniais būt doh.gif Tikėkimės, kad vaikai nesureikšmins to 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2014 07 07, 15:02)
Gaila, aišku, kad silpnos akys. Man jau ir R atrodo toks prisimerkęs kartais žiūri, kažin ar nebus iš manes paveldėjęs trumparegystės. Reiks pries darželio bet kokiu atveju tikrintis.

O negi ji vienintelė bus su akiniais? Be to, dabar jau normalių rėmelių yra, ne taip, kaip man teko su baisiais plastmasiniais būt  doh.gif Tikėkimės, kad vaikai nesureikšmins to  4u.gif


vienintelė mergaitė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 07 06, 18:30)
vaikai dažnai serga... sad.gif

sad.gif nekas, imunitetas apsilpęs matyt, nespėja atsigaut. nu bet vasarą vitaminai, saulutė gal pasisitiprins iki žiemos.

QUOTE(CherryLips @ 2014 07 07, 13:48)
Nu kolkas neaišku, ar slapukas. Paskutinė echo buvo 12 sav ir 4 d, tai dar anksti buvo tarp kojų žiūrėt. O dabar echo eisiu kai jau bus 19 sav ir 4 d, tai gal jau matyt ką  ax.gif

smile.gif na jei ir nesirodys, siurprizas ir smagu biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 07 07, 21:42)
vienintelė mergaitė  lotuliukas.gif

Tai jei ką, tegul akinius paverčia privalumu - kad labai stilinga ir pan., kitoms tada irgi regėjimas "pablogės" biggrin.gif

Tikrinau šiandien pati R namuos, tai tiek kiek aš matau be akinių (pas mane -1), tai jis irgi mato. Bet pvz lauke kai būnam, jau ne pirmą kartą pastebiu, kad troleibuso nr aš greičiau pamatau, o jis dar laukia prisimerkęs kol arčiau privažiuos g.gif
Papildyta:
QUOTE(CherryLips @ 2014 07 07, 13:48)
Nu kolkas neaišku, ar slapukas. Paskutinė echo buvo 12 sav ir 4 d, tai dar anksti buvo tarp kojų žiūrėt. O dabar echo eisiu kai jau bus 19 sav ir 4 d, tai gal jau matyt ką  ax.gif


Statau už mergaitę ax.gif
Papildyta:
QUOTE(papūgiukė @ 2014 05 31, 07:42)
Labas, mergaitės 4u.gif

žiūriu mano geras naujienas jau suradote blush2.gif

aš praktiškai nerašau SM, bet senuosius skyrelius visus skaitau. Paskutiniu metu nelabai ir laiko turėjau  blush2.gif
Sulaukėme ir mes savo stebukliuko. Atsirado ne savaime, 2 IVF pagalba, bet šiuo metu dėl nieko nesigailiu, kad tik sveikutė gimtų wub.gif , nes laukiame mergytės  wub.gif

gal dabar ir dažniau užsuksiu į Jūsų skyrelį  4u.gif

Labai labai džiaugiuosi 4u.gif 4u.gif wub.gif Nesuskaičiuoju laiko, bet lyg spalio mėn turėtų gimti ar rugsėjį? Mano sesuo irgi po ilgų pastangų pagaliau nestuke.gif irgi mergytės laukia, terminas spalio 12 (mano R tą dieną gimęs bigsmile.gif )
Atsakyti