Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

Labukas smile.gif
QUOTE(CherryLips @ 2014 05 30, 07:11)
jei yra vietos, užsakyti kokį pripučiamą atrakcioną, tikrai užima vaikus ilgam bet kokio amžiaus  thumbup.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif reiks pažiūrėti dėl vietos g.gif
Į tą temą tai gal dar ir batutas tiktų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(raskilele @ 2014 05 30, 13:33)
Labukas smile.gif

thumbup.gif reiks pažiūrėti dėl vietos  g.gif
Į tą temą tai gal dar ir batutas tiktų? g.gif

nu tas pripučiamas atrakcionas tai kaip ir batutas skaitos g.gif Kažkas tokio https://scontent-a-f...019239519_o.jpg
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2014 05 30, 07:09)
Slėpynės, gaudynės  biggrin.gif

Ir nieko nekainuoja bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(raskilele @ 2014 05 30, 13:39)
Ir nieko nekainuoja  bigsmile.gif

Jo, tik pati turėsi ieškoti ir gaudyti hihihi.gif
Pripučiamas tai kaip kam. Manau tinkamas vyresniems vaikams, mano didysis dar nepriaugo jam, gimtadieny tik pavaikščiojo aplinkui ir tiek, bet aišku kai drąsesni ir mazgiai duodasi hihihi.gif

O ragiukų dar nematei, palauk kol bus 2m hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2014 05 30, 20:30)
Sveikos,

Jo, tik pati turėsi ieškoti ir gaudyti hihihi.gif
Pripučiamas tai kaip kam. Manau tinkamas vyresniems vaikams, mano didysis dar nepriaugo jam, gimtadieny tik pavaikščiojo aplinkui ir tiek, bet aišku kai drąsesni ir mazgiai duodasi hihihi.gif


2mečiams gal ir nelabai. Maniškė 3 gimtadienio proga gavo dovanų kelias valandas pripučiamo atrakciono, tai davės su draugėm iki nukritimo thumbup.gif
O jau 5-7 metų tai tikrai būtų pats tas gazas ax.gif
Atsakyti
Labas, mergaitės 4u.gif

žiūriu mano geras naujienas jau suradote blush2.gif

aš praktiškai nerašau SM, bet senuosius skyrelius visus skaitau. Paskutiniu metu nelabai ir laiko turėjau blush2.gif
Sulaukėme ir mes savo stebukliuko. Atsirado ne savaime, 2 IVF pagalba, bet šiuo metu dėl nieko nesigailiu, kad tik sveikutė gimtų wub.gif , nes laukiame mergytės wub.gif

gal dabar ir dažniau užsuksiu į Jūsų skyrelį 4u.gif
Atsakyti
Oho, kiek jau jums daug laiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(papūgiukė @ 2014 05 31, 07:42)
Labas, mergaitės 4u.gif

žiūriu mano geras naujienas jau suradote blush2.gif

aš praktiškai nerašau SM, bet senuosius skyrelius visus skaitau. Paskutiniu metu nelabai ir laiko turėjau  blush2.gif
Sulaukėme ir mes savo stebukliuko. Atsirado ne savaime, 2 IVF pagalba, bet šiuo metu dėl nieko nesigailiu, kad tik sveikutė gimtų wub.gif , nes laukiame mergytės  wub.gif

gal dabar ir dažniau užsuksiu į Jūsų skyrelį  4u.gif

labaa bigsmile.gif tikiuos nesupykai blush2.gif bet kai pamaciau sakau o kaip smagu..jei nebutum liniuotes turejus tai gal nebuc sakius nieko blush2.gif o db sakau bet kas gali matyt forume...
kaip bebutu sveikinimai wub.gif ir uzsuk dazniau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikimai ir nuo manes wub.gif smagios naujienos wub.gif.

Maniskei pripuciamas batutas jau tiktu biggrin.gif. Pas ana ne ragai, o nezinau kas isaugo...Kas per pasiutimas merginos, tai biggrin.gif Pastoviai visa melyna vaiksto. Tai kojos, tai rankos, tai zandas pamustas.
Atsakyti
QUOTE(raskilele @ 2014 05 29, 21:54)
Grange, o tave tik FB galima pamatyti? Įmesk foto į albumėlį  mirksiukas.gif Už tai įkelsiu savo dukrytės foto smile.gif
Kaip TB reaguoja į pokyčius? Pati tikriausiai geriau jautiesi? Man jau vėl reikėtų susiimti, bet vis atidėlioju tą reikalą  blush2.gif


praleidau tavo žinutę... nu šiaip tik FB, nieko ten tokio nėra,dar keli kg nukrito nuo paskutinio karto, na nuo tos foto. bet galiu įmest kokią paskutinę rasiu fb g.gif
ir tavo mergytę pažiūrėsiu.
MB palaiko, bet jis niekada manęs ir nevertė, gi kai susipažinom buvau kitokia mylėjo pirmiau, myli ir dabar. gal net daugiau, nes mato, kad dėmesio gaunu daugiau biggrin.gif ypač iš tamsiaodžių.. o jis žino, kad man akys ir į tokius linksta, tai... blush2.gif
aš jaučiuos tikrai gerai. dabar jau kažkaip apsipratau, o ir kuris laikas stovi vietoj kas nervina, pirmiau bent po kg nukrisdavo per mėn, o dabar 3-4 mėn nė iš vietos doh.gif nu aišku biški pasileidau, fiti miti visokkie doh.gif kad pradžioj taip lengvai krito, nereiškias kad ir dabar taip bus. nu bet kaip nors.
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(papūgiukė @ 2014 05 31, 07:42)
Sulaukėme ir mes savo stebukliuko. Atsirado ne savaime, 2 IVF pagalba, bet šiuo metu dėl nieko nesigailiu, kad tik sveikutė gimtų wub.gif , nes laukiame mergytės  wub.gif

Nu labai šaunu, smagu kai intensyvios pastangos apvainikuojamos sėkme wub.gif
Atsakyti
ooo, kaip fainiai atsigavo forumas wub.gif

Sveikinu ir aš Papūgiukę, nors, nelabai pamenu, ar teko bendrauti mums blush2.gif Bet geros žinios-visada geros wub.gif wub.gif wub.gif

Raskilėle, išaugs dantukai, bus kiti vargiukai smile.gif na, bet, priprask biggrin.gif niekad nebeturėsi laiko biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif

Grange, pritariu merginoms, bet jau pati rašiau FB, dėl pokyčių 4u.gif wub.gif

Dėl vaikų šventės, tai tokiems arba personažo reikia, kad užimtų, nes nepaprastai sunku suvaldyti vaikučius, patyriau per praeitą gimtadienį, kai pati viską pravedinėjau 6-7 mečiams, arba didelių plotų, nes iškart jie laksto, duodasi, o batutai visokie ir dideli plotai + pica = idealus gimtadienis ir laikas thumbup.gif
Atsakyti