Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

Juokitės juokitės biggrin.gif Bet tikrai jau buvau įsitikinus, kad nieko nebesigaus. Daug skaičiau apie gydymui vartotus vaistus, apie visus buvo parašyta, kad nugalabija visas vaisingumo galimybes. Išdalinau visus mazgės daiktus, viską pardaviau. Pradėjom kurti geresnės ateities planus, pradėjom ruoštis gal net ir sparnus kur kelti, bet va - visi planai turi pasikeisti smile.gif Man tai tikrai stebuklas, nežinau kaip kitaip pavadinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 05 11, 17:24)
Juokitės juokitės  biggrin.gif  Bet tikrai jau buvau įsitikinus, kad nieko nebesigaus. Daug skaičiau apie gydymui vartotus vaistus, apie visus buvo parašyta, kad nugalabija visas vaisingumo galimybes. Išdalinau visus mazgės daiktus, viską pardaviau. Pradėjom kurti geresnės ateities planus, pradėjom ruoštis gal net ir sparnus kur kelti, bet va - visi planai turi pasikeisti smile.gif Man tai tikrai stebuklas, nežinau kaip kitaip pavadinti  rolleyes.gif


va va, kai jau susitaikai su tokia mintim, susigyveni, nebesitiki, va ir stebuklas wub.gif

Grange, aš už Norvegus buvau....
Dėl Austrijos personažo...., kaip sakoma, nematai, gali klausytis dainos....
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2014 05 10, 21:00)
žiūrėsit euro? ką palaikot?kas norit kas laimėtų?

Aš už Austriją, superinė daina  wub.gif
Papildyta:

o kaip fain, pailsėt ar kitais reikalais? o kas neramu, dėl skrydžio vaikui?

žiūrėjau. Aš iš tų žiūrovių, kuri iki renginio neseka įvykių, neperklauso dainų iš anksto. Ir mūsiškę dainą tik pries kokią savaitę pirmą kartą išgirdau per radiją. Visko nuosekliai nežiūrėjau (apie trečdalio dainų negirdėjau), man geriausiai klausėsi suomiai (asmeniškai, ne euroviziškai), visiškai nepatiko graikai. Patiko dar airiai - tokia tipinė eurovizinė.

QUOTE(CherryLips @ 2014 05 11, 17:24)
Juokitės juokitės  biggrin.gif  Bet tikrai jau buvau įsitikinus, kad nieko nebesigaus. Daug skaičiau apie gydymui vartotus vaistus, apie visus buvo parašyta, kad nugalabija visas vaisingumo galimybes. Išdalinau visus mazgės daiktus, viską pardaviau. Pradėjom kurti geresnės ateities planus, pradėjom ruoštis gal net ir sparnus kur kelti, bet va - visi planai turi pasikeisti smile.gif Man tai tikrai stebuklas, nežinau kaip kitaip pavadinti  rolleyes.gif

Bet taip ir yra wub.gif

QUOTE(Flora7 @ 2014 05 11, 18:27)
Dėl Austrijos personažo...., kaip sakoma, nematai, gali klausytis dainos....

Man net ir pati daina nepasirodė įsimintina. Aš tokios neprisiminsiu jau po kokio pusmečio, užleistų kas, tai nesuprasčiau, kad čia eurovizijos laimėtoja. grynai dėl personažo, sakyčiau, laimėjo.
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2014 05 11, 20:11)

Man net ir pati daina nepasirodė įsimintina. Aš tokios neprisiminsiu jau po kokio pusmečio, užleistų kas, tai nesuprasčiau, kad čia eurovizijos laimėtoja. grynai dėl personažo, sakyčiau, laimėjo.

niu taip, kiekvienam savaip. man tai daina superinė, parsisiunčiau ir į telefoną,šurpuliukai per kūną eina kai klausaus, prasminga daina.
ax.gif

aš ir nei vienos apart belgo, nebuvau girdėjus seniau.
Atsakyti
Sveikos,
Eurovizijoj sirgau už vengrus biggrin.gif O austrų daina tai ir manęs nesužavėjo, stebėjausi kaip čia visi tiek balų duoda biggrin.gif

Bandysim didžkį pratinti prie darželio jau. Tikiuosi kad pavyks šįkart bigsmile.gif
Atsakyti
Kukū biggrin.gif

Ale grange tai lieknėja tiesiog dienomis bigsmile.gif Ale tikrai ir jaunesnė daug atrodai, tuoj būsi tokia daili merga, kad vyrai paskui šniūrais eis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2014 05 29, 16:13)
Kukū biggrin.gif

Ale grange tai lieknėja tiesiog dienomis bigsmile.gif Ale tikrai ir jaunesnė daug atrodai, tuoj būsi tokia daili merga, kad vyrai paskui šniūrais eis thumbup.gif

aik tik aik tik lotuliukas.gif užtenka vieno tongue.gif

Labu 4u.gif

kaip kitos gyvenat? ax.gif

Cherry, kaip pilvukas, auga, matos jau? nestuke.gif

beskatydama vieną temą užmačiau kad dar vienai iš mūsų senų senų laikų pasisekė nestuke.gif taip giliai širdy smagu paliko, gaila, kad nebeateina pas mus (papūgiukė)
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2014 05 29, 19:02)
beskatydama vieną temą užmačiau kad dar vienai iš mūsų senų senų laikų pasisekė  nestuke.gif  taip giliai širdy smagu paliko, gaila, kad nebeateina pas mus (papūgiukė)

Wow, tikrai puikios naujienos wub.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif
kodėl niekas neperspėjo, kad tie maži mieli padarėliai vėliau tampa mažaisiais monstriukais doh.gif biggrin.gif Kažkas dygsta, tik nesuprantu, ar dantukai, ar ragiukai biggrin.gif Neįsivaizduoju, kaip kitos verda, kepa, mezga ir t.t., matyt, aš nesu supermama g.gif 200 % mano laiko "suvalgo" mažoji išdykėlė.

Smagu dėl papūgiukės wub.gif

Grange, o tave tik FB galima pamatyti? Įmesk foto į albumėlį mirksiukas.gif Už tai įkelsiu savo dukrytės foto smile.gif
Kaip TB reaguoja į pokyčius? Pati tikriausiai geriau jautiesi? Man jau vėl reikėtų susiimti, bet vis atidėlioju tą reikalą blush2.gif

Dar mamyčių norėjau paklausti, kas galėtų sudominti 5-7 metų vaikus? Už poros savaičių švęsim dvigubą šventę (gimtadienis+krikštynos), neturiu jokių minčių, kuo užimti vaikus.

Įkėliau kelias naujausias foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raskilele: 29 gegužės 2014 - 22:02
QUOTE(grange @ 2014 05 29, 20:02)
Cherry, kaip pilvukas, auga, matos jau?  nestuke.gif

beskatydama vieną temą užmačiau kad dar vienai iš mūsų senų senų laikų pasisekė  nestuke.gif  taip giliai širdy smagu paliko, gaila, kad nebeateina pas mus (papūgiukė)

Per lašiakus dar ilgai nesimatys tikriausiai lotuliukas.gif Šiaip normaliai viskas. Kitą savaitę į klinikas dėl genetinių rizikų varau, tikiuos viskas OK bus. Na bent jau su echo išsamiai paspoksosiu ax.gif

Labai samgu dėl papūgiukės wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(grange @ 2014 05 29, 19:02)
beskatydama vieną temą užmačiau kad dar vienai iš mūsų senų senų laikų pasisekė  nestuke.gif  taip giliai širdy smagu paliko, gaila, kad nebeateina pas mus (papūgiukė)

bigsmile.gif kaip fainai wub.gif wub.gif

QUOTE(raskilele @ 2014 05 29, 21:54)

Dar mamyčių norėjau paklausti, kas galėtų sudominti 5-7 metų vaikus? Už poros savaičių švęsim dvigubą šventę (gimtadienis+krikštynos), neturiu jokių minčių, kuo užimti vaikus.


Slėpynės, gaudynės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raskilele @ 2014 05 29, 22:54)
Dar mamyčių norėjau paklausti, kas galėtų sudominti 5-7 metų vaikus? Už poros savaičių švęsim dvigubą šventę (gimtadienis+krikštynos), neturiu jokių minčių, kuo užimti vaikus.

jei yra vietos, užsakyti kokį pripučiamą atrakcioną, tikrai užima vaikus ilgam bet kokio amžiaus thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti