Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

QUOTE(CherryLips @ 2014 04 18, 13:56)
Dėkui ax.gif Dar kolkas keistai jaučiuos, sunku patikėt  blush2.gif

O kaip savijauta? Kada eisi pas daktarę? Kaip TB reagavo? Mažajai dar nesakėt?
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2014 04 18, 16:04)
O kaip savijauta? Kada eisi pas daktarę? Kaip TB reagavo? Mažajai dar nesakėt?

Savijauta tai normali gal g.gif (.)(.) jautriai skauda, šleikštuliukai lyg koki užeina, miego norisi belekaip biggrin.gif
MB ramiai reagavo, kaip visada. Tipo nu bus tai bus lotuliukas.gif
Mazgei nesakėm dar, eisiu po velykų pas gydytoją, žiūrėsiu ką pasakys, o tada žiūrėsim kada čia sakyti g.gif Bet manau, kad apsidžiaugs, nes man jau seniai galvą suka, kaip čia einam į parduotuvę broliuką pirkti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 04 18, 15:46)
MB ramiai reagavo, kaip visada. Tipo nu bus tai bus  lotuliukas.gif

oi vyrai biggrin.gif \

o kada didžioji diena nusimato? kažkada gruodį turbūt? bus kalėdinė dovanėlė superinė! wub.gif
Atsakyti
Su Velykom, merginos ♥
Atsakyti
Su Velykom wink.gif
Mano šiemetiniai šilkiniai
user posted image
Atsakyti
o kokie superiniai! reiks sakyt mamai kad parinktų kaklairaščių kitiems metams, gal pirmą kart ir aįš nusidažysiu, nes tokie tai gražūs!
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2014 04 22, 19:58)
o kokie superiniai! reiks sakyt mamai kad parinktų kaklairaščių kitiems metams, gal pirmą kart ir aįš nusidažysiu, nes tokie tai gražūs!

Turėjau gal 7, tai 3 visai neryškūs buvo. Ir negali atspėt, kuris nesigaus, atrodo, gi ir šilkinis, ir spalvos lyg nieko. Aišku, pasteliniai tikrai blankiau dažo. Bet pvz,. buvo 2 mėlyni. Vienas matosi, nerealiai ryškus, o kitas vos vos (tas su raudonais plėmukais, ten gėlytės buvo).
Atsakyti
Sveikos,
Mėnule, labai gražu. Mes tai šiemet su kreidelėm vaikiškom dažėm biggrin.gif Bandžiau prikalbinti vyresnėlį papaišyti, tai pakeverzojo ant vieno ir tiek biggrin.gif Tai teko mamai marginti. Po to įkišom į dažus tai neblogai gavosi - kur kreidelėm išpaišyta nenusidažė. Gavosi toks padažymas greituoju būdu ir skuodėm į svečius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2014 04 23, 14:42)
Sveikos,
Mėnule, labai gražu. Mes tai šiemet su kreidelėm vaikiškom dažėm biggrin.gif Bandžiau prikalbinti vyresnėlį papaišyti, tai pakeverzojo ant vieno ir tiek biggrin.gif Tai teko mamai marginti. Po to įkišom į dažus tai neblogai gavosi - kur kreidelėm išpaišyta nenusidažė. Gavosi toks padažymas greituoju būdu ir skuodėm į svečius biggrin.gif

O ar kreidelės kokios spec? Nes aš ir bandžiau papaišyt ant šalto kiaušinio, tai nesipaišė. Tai arba reikia, ant šilto, arba kreidelės per pigios/prastos g.gif
Rokas pernai ir šiemet paprastu pieštuku prikeverzojo (su flomasteriais nenorėjo doh.gif ), į šviesius dažus dėjom, tai matės "margumas".
Atsakyti
aš šiemet nei vieno nenudažiau...kažkaip nevelykinės Velykos, labu visoms.
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2014 04 23, 18:14)
O ar kreidelės kokios spec? Nes aš ir bandžiau papaišyt ant šalto kiaušinio, tai nesipaišė. Tai arba reikia, ant šilto, arba kreidelės per pigios/prastos  g.gif
Rokas pernai ir šiemet paprastu pieštuku prikeverzojo (su flomasteriais nenorėjo  doh.gif ), į šviesius dažus dėjom, tai matės "margumas".

Aha, reikia ant karšto. Nu mes ant šiltų piešėm, tai normaliai piešėsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2014 04 18, 21:19)
oi vyrai  biggrin.gif \

o kada didžioji diena nusimato? kažkada gruodį turbūt? bus kalėdinė dovanėlė superinė! wub.gif

pagal skaičiuoklę nusimato gruodžio 12. Bet dar echo nebuvau, tai neaišku. Nes kai mano ciklas kosminis, kada nori tada būna, tai labai sunku paskaičiuoti doh.gif


Labukas 4u.gif
Atsakyti