Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

As pati ne alergiska, bet mano mama alergiska ziedadulkems, tai jinai vaistus pradeda gerti, dar kai pas mus buna sniegas, vasario menesi tai tikrai, nes ziedadulkiu dulkes atnesa vejas ir is kitu saliu, kaip prnacuzija ir pan.

Flora, sveiakteles tavo bernuzeliui 4u.gif
Atsakyti
Manoji tai beržams nėr alergiška, jin labiau pievoms, ypač kiečiui, tai mum baisiau lyg į antrą vasaros pusę g.gif
Atsakyti
Šiandien stresą apturėjau... mažiuką išbėrė...tai galvojom jau apie blogiausią...lėkiau, tyrimus pasidarėm, tai ne meningokokas, o kažkoks virusinis bėrimas prisidėjo prie gerklės... kaip akmuo nuo širdies nukrito... siaubų siaubas... kaip baisu.... doh.gif

Sveikatėlės visiems jums, kad alergijos būtų kuo lengvesnės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Cherry, Menule, o kaip jums istyre kam alergiski jusu vaikai?
nes mano mazas alergiskas kazkam, tik neatrandu kam doh.gif
dare mums ta tyrima,kuri is kraujo kur kiek praduria odele, ale niekam neparode alergijos.
ale va nesenai apturejom du astmos priepuolius per pusantros savaites, tai dabar istisai vaistus vartojam doh.gif mazas akyse dust pradejo, tai lekem i ligonine,kad vaistu stipriu suleistu,kad kvepuot normaliai pradetu sad.gif
ir kita sav pas pulmonologa i santariskes vaziuosim pakartotiniam tyrimui. ziuresim ka pasakys....
Atsakyti
QUOTE(ing. @ 2014 03 18, 20:19)
Sveikos,
Cherry, Menule, o kaip jums istyre kam alergiski jusu vaikai?
nes mano mazas alergiskas kazkam, tik neatrandu kam doh.gif
dare mums ta tyrima,kuri is kraujo kur kiek praduria odele, ale niekam neparode alergijos.
ale va nesenai apturejom du astmos priepuolius per pusantros savaites, tai dabar istisai vaistus vartojam doh.gif mazas akyse dust pradejo, tai lekem i ligonine,kad vaistu stipriu suleistu,kad kvepuot normaliai pradetu sad.gif
ir kita sav pas pulmonologa i santariskes vaziuosim pakartotiniam tyrimui. ziuresim ka pasakys....


eina sau... blink.gif
Laikykites...
žinau, kad daro kažkokius tyrimus, ale kaip ir kas..tikrai nežinau...gal šeimos gyd. reiktų klaustis? g.gif
Atsakyti
mum odos dūrio mėginius darė dažniausiems alergenams. Bet maistui nedarė. Gal jum vertėtų maistinius išsitirti g.gif

O dėl astmos priepuolių, tai mano kolegės mergaitei beveik nustatė astmą, o pasirodė, kad ten grybelinė infekcija žemai nusileidus ir dėl to dūsta g.gif Nesakau, kad jum čia taip, bet pasirodo kad ir tokių atvejų pasitaiko doh.gif
Atsakyti
Mums irgi ant odos lašino.
Atsakyti
Labu cioces kaip gyvenat?ziuriu kad reik kelt tema ispo apkasu..
kaip mazieji ligoniukai? Gal jau geriau?

flora,kaip tu pati jauties?dar daug laiko nepraejo bet ar jau susitaikei?sad.gif

as tai iS po laparaskopines op vakar.vienadiene isleido namo bet db savaite dar namie turiu but.skauda visur doh.gif verysad.gif 3cm endometriozini darini iseme.didelis...daugiau kaip ir viskas gerai nieks neuzsikise kiausides ok, kanAlai ir,gimda geros formos.. po men eisiu darys echo tai dar ziures bet gal jau viskas bus tvarkoj.
Atsakyti
Grange, linkiu greiciau pasveikti, As po laporoskopijos greitai atsigavau, bet man nieko nepjauste, tik pamate, kad viskas gerai. Pas mus kelias savaites duoda biliotenio berods. O svarbiausia, kad daugiau viskas gerai. Tikekimes, kad tik tiek ir tereikejo wink.gif Ispjauti ta zidinuka.

O mes sirguliuojam, tiesa, tik kosulys ir sloga, tempos nera. I lauka jau irgi keliaujam. Orai fantastiniai.

Man idomu kaip Raskilelei sekasi. Nes visai jau mergina nebeuzeina pasidziaugti savo groziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2014 03 29, 13:42)
Grange, linkiu greiciau pasveikti, As po laporoskopijos greitai atsigavau, bet man nieko nepjauste, tik pamate, kad viskas gerai. Pas mus kelias savaites duoda biliotenio berods. O svarbiausia, kad daugiau viskas gerai.  Tikekimes, kad tik tiek ir tereikejo wink.gif Ispjauti ta zidinuka.

O mes sirguliuojam, tiesa, tik kosulys ir sloga, tempos nera. I lauka jau irgi keliaujam. Orai fantastiniai.

Man idomu kaip Raskilelei sekasi. Nes visai jau mergina nebeuzeina pasidziaugti savo groziu ax.gif

Nu as tikiuos kad tiek ilgai nereiks bet aisku svarbu pasveikt ir jaustis gerai.
matysim kaip cia bus per metus sake turiu nestuke.gif kitaip gali vel atsinaujint ir vel reiks op doh.gif tai as tikiuos kad jau metu nereiks... unsure.gif

sveikit ir jus kai orai gereja nesmagu sirgt 4u.gif pas mus siand 18 kaip gaila,kad negaliu iseit...

aha rasa uzsiemus matyt gaila,is vis daug merginu nebepasirodo, trikse,sandriukas...kitos dar kaip jaunsas menulis.nebe taip kaip seniau.bet jau ne vienoj temoj pastebejau taip.o kitose atvirksciai-sujudimas.nu as tai niekur neplanuoju dingt, man patinka forume rolleyes.gif kada reciau, kada dazniau,bet vistiek bunu
Atsakyti
As irgi ilendu kiekviena diena, kai kur tik permetu akimis, kai kur pakomentuoju. Tiesa zymiai reciau nei anskciau. Mes kitose temutese issikraustem i FB ir TD, ten uzdaros temos, gal smagiau plepeti g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2014 03 29, 13:24)
Labu cioces kaip gyvenat?ziuriu kad reik kelt tema ispo apkasu..
kaip mazieji ligoniukai? Gal jau geriau?

flora,kaip tu pati jauties?dar daug laiko nepraejo bet ar jau susitaikei?sad.gif

as tai iS po laparaskopines op vakar.vienadiene isleido namo bet db savaite dar namie turiu but.skauda visur  doh.gif  verysad.gif  3cm endometriozini darini iseme.didelis...daugiau kaip ir viskas gerai nieks neuzsikise kiausides ok, kanAlai ir,gimda geros formos.. po men eisiu darys echo tai dar ziures bet gal jau viskas bus tvarkoj.


maniškis kol kas sveikas...

ne schmoll.gif nesusitaikiau.... ir vis prie kapo kai paskaitau vardą ir pavardę...per širdį smeigia ir pereina elektra per kūną.... verysad.gif O namie, pagalvojus, toks jausmas pereina, kai kažką labai svarbaus pamiršusi buvai...ir prisimeni, kad nepadarei...ir nuo to pamiršimo pasikeis kažkas į blogą pusę... nemoku nupasakoti to jausmo... verysad.gif

nu tikiuosi iš tavęs gerų žinių wub.gif
Atsakyti