Įkraunama...
Įkraunama...

Baltų ir pukuotų ciocių gūžta

aha, mane irgi doh.gif
Atsakyti
Mane irgi biggrin.gif
Atsakyti
Išdažyta galva sėdžiu, laukiu, kol plautis galėsiu cool.gif
Atsakyti
Oho kokie zmones bigsmile.gif Kaip tik siandien apie tave pagalvojau tongue.gif Kai tau ten Kaune sekasi gyvuoti?
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2014 02 20, 20:23)
Kaip tik siandien apie tave pagalvojau tongue.gif Kai tau ten Kaune sekasi gyvuoti?

Ale ausys nekaito biggrin.gif
Sekasi. Gyvenu. Kaziui dičkį ruošiu. Mažiukė dar su manim būna, į daržiuką neleidžiu- nepaprastai jautri mergina. wub.gif
Retkarčiais dar siuvu. Kai netingiu ir kai nugaros neskauda. Antrą katiną, tiksliau katę auginu.
Kas dar?
Ai, garaže raganės sužėlė blink.gif Jau kokio pusmetrio ūgliai, bet tokie be spalvos, kai tamsoje doh.gif

Atsakyti
Pas tave garaze suzele... pas mane lauke po dangom suzele ir raganes ir sausmedziai ir rozes :/
Atsakyti
Sveikos,
Panašu kad pavasaris prasideda kad jau pas jus viskas želia biggrin.gif

Pas mus viskas po senovei - su dviem mažiais namie sėdžiu. Atvažiuoja pora kartų į savaitę mama padeda. Vyresnėlis biškį apsiprato jau su broliu - nebežliumbia paskui kai mažas verkia, nebent labai netikėtai ir garsiai užverkia. O pavydas nesumažėjo - vis dar taikosi bent kartą į dieną nuskriausti.
Atsakyti
Sveikos,
Bum,, puikiai tave suprantu 4u.gif
Pas mus tik dabar pavydo kiek apmazejo, bet ir tai kartais buna jo apraisku nemazai wink.gif
o del skriaudimo tai pamenat kaip skudavausi as tuo... dar ir dabar buna,kad vyresnelis eidamas pri sali karts nuo karto vis pastuma, ar siaip ka padaro,kad tik uzgautu doh.gif
Atsakyti
Sveikos...
kaip laikotės?
pas mus bėdos tęsiasi...visi persirgom virusu, vaikai pravėmė, viduriavo, po to mes su vyru, aš lengviausiai išsisukau, nes nevėmiau... tikiuosi, jau pabaiga ir nebesislepia tas klastingas virusas namie kur...ir negrįš... sad.gif
Net mažiuko gimtadienis buvo be svečių smile.gif Nieko nepriimėm, kad neužkrėsti... Ėch... metų pradžia mūsų šeimai ne kokia... sad.gif Sesei va irgi visokios nesąmonės išlenda...

Kažin, ar jau tikrai žiema nebegrįš, ar jau tikrai pavasaris? norisi saulytės...gero oro, pozytyvumo...
Atsakyti
Oi, Flora, laikykis friends.gif

Pas mumi tai ir kaip visada... mazgė serga, tai namie tupim. Vakar katastrofinė sloga buvo. Šiandien kolkas lyg mažiau jau nosis bėga, bet dar ne vakaras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2014 02 27, 07:58)
Oi, Flora, laikykis friends.gif

Pas mumi tai ir kaip visada... mazgė serga, tai namie tupim. Vakar katastrofinė sloga buvo. Šiandien kolkas lyg mažiau jau nosis bėga, bet dar ne vakaras  doh.gif


Sveikatėlės ir jums 4u.gif
Atsakyti
Flora, tai tavo vyruka jau su pirmuoju gimtadieniu reikia sveikinti bigsmile.gif Didelis buckis nuo musu su zuika.

Kokie pasiekimai vaikinuko? Jau speju ir vaiksto bigsmile.gif
Atsakyti