Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

turiu atlikusia viena pakuote NERF 30 vnt soviniu is amazon.co.uk 4u.gif (25 lt ) http://www.amazon.co...p;keywords=nerf
gal kas padesite? 4u.gif
situacija-negavau leles uzsakytos is amazon.co.uk, kuri turejo ateiti gruodzio 3 diena
track numerio nera-siusta royal mail i Kauna, pardavejas-pats amazon , prie uzsakymo galiu pasirinkti tik return item ax.gif kadangi jos is viso negavau tai negaliu ir rasyti prie grazinamu ar kaip cia? pirma karta man tokia situacija blush2.gif aciu kas pades ir atsakys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 23 gruodžio 2013 - 13:10
QUOTE(darlia25 @ 2013 12 23, 12:40)
turiu atlikusia viena pakuote NERF 30 vnt soviniu is amazon.co.uk 4u.gif (25 lt ) http://www.amazon.co...p;keywords=nerf
gal kas padesite?  4u.gif
situacija-negavau leles uzsakytos is amazon.co.uk, kuri turejo ateiti gruodzio 3 diena
track numerio nera-siusta royal mail i Kauna, pardavejas-pats amazon , prie uzsakymo galiu pasirinkti tik return  item ax.gif kadangi jos is viso negavau tai negaliu ir rasyti prie grazinamu ar kaip cia? pirma karta man tokia situacija blush2.gif aciu kas pades ir atsakys 4u.gif


Rasykit bendrai amazonui. Ta pacia diena sutvarko reikalus
Atsakyti
gal kas noretu prisijungti prie http://outlet.marksandspencer.com ?
siuntimas uk - 3.50 svaro.
el. p. mano nikas gmail.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DG0424 @ 2013 12 23, 12:51)
tai taikytusi 20 ir paskui -15 pirmo pirkimo?


velniava, vistik papildomai 15 proc nepritaike... ;/ aisku galejau pasitikrint pries skelbdama, ale ot varna doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CaraMela: 23 gruodžio 2013 - 14:37
QUOTE(darlia25 @ 2013 12 23, 12:40)
turiu atlikusia viena pakuote NERF 30 vnt soviniu is amazon.co.uk 4u.gif (25 lt ) http://www.amazon.co...p;keywords=nerf
gal kas padesite?  4u.gif
situacija-negavau leles uzsakytos is amazon.co.uk, kuri turejo ateiti gruodzio 3 diena
track numerio nera-siusta royal mail i Kauna, pardavejas-pats amazon , prie uzsakymo galiu pasirinkti tik return  item ax.gif kadangi jos is viso negavau tai negaliu ir rasyti prie grazinamu ar kaip cia? pirma karta man tokia situacija blush2.gif aciu kas pades ir atsakys 4u.gif

nueikite prie my orders, apačioje dešinėje pusėje pamatysite delivery rates and policy (paspauskite) tada vėl dešinėje bet viršuje where is my stuff
ir atitinkamai prie delivery problems dešinėje self-service (parašykite ko negaunate, man atrašė per 15-20 min., o kitą dieną atėjo ir siuntinys)
Atsakyti
Laba diena,
nematau sarase mexx.eu gal pasidalintume patirtimi pirkimu is sios parduotuves? Ar buna nuolaidu kodai?
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2013 12 23, 19:20)
Laba diena,
nematau sarase mexx.eu gal pasidalintume patirtimi pirkimu is sios parduotuves? Ar buna nuolaidu kodai?


nu nuėjus į www kaip ir aišku viskas - į lt siunčia, atkeliauja greit, kaip ir iš gap. Free deliveris kaip suprantu nuo 70 eur. Į google įvedus "mexx eu voucher" kodukus išmeta, tik nežiūrėjau, ar galioja. Kam aktualu, manau apsiuostinės.
Man asmeniškai modeliukai mexx'o jau taip kažkaip kreivai stovi..rūbas gal ir nieko būtų, bet jau poza čia kalta, ar modelio figūra, kad nesižiūri visai g.gif




















Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2013 12 23, 21:24)
nu nuėjus į www kaip ir aišku viskas - į lt siunčia, atkeliauja greit, kaip ir iš gap. Free deliveris kaip suprantu nuo 70 eur. Į google įvedus "mexx eu voucher" kodukus išmeta, tik nežiūrėjau, ar galioja. Kam aktualu, manau apsiuostinės.
Man asmeniškai modeliukai mexx'o jau taip kažkaip kreivai stovi..rūbas gal ir nieko būtų, bet jau poza čia kalta, ar modelio figūra, kad nesižiūri visai  g.gif

uzsisakiau siandien striuke, labai skubejau, kad tik gauti ja doh.gif LT jau nebuvo mano dydzio. Paskui tik kodais pradejau dometis. Dabar lauksiu uzsakymo ir ziuresiu kaip ju aptarnavimas.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 12 21, 15:34)
Panos, labai kvailas klausimas biggrin.gif
su pirkimu Švedijoje tvarkoje, ania? Jokių muitų, nors ir ne euras ten? ax.gif



jeigu is pacios svedijos, pvz ebay tai nekibs..

as ant dienu apturejau reikalu su muitine...uzsisakiau kvepalus is strawberrynet.com, gavau laiska is muitines su rastu, kad: jums adresuota siunta IS SVEDIJOS, ne ES salies biggrin.gif
Praleidziant sia ju logine klaida esme tame, kad strawberrynet siuncia tik per Svedija. Ant dezes buvo deklaracija, nurodyta tiksli suma ir t.t. Todel automatiskai strigo ir muita gavau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika mano siela @ 2013 12 23, 18:08)
nueikite prie my orders, apačioje dešinėje pusėje pamatysite delivery rates and policy (paspauskite) tada vėl dešinėje bet viršuje where is my stuff
ir atitinkamai prie delivery problems  dešinėje self-service (parašykite ko negaunate, man atrašė per 15-20 min., o kitą dieną atėjo ir siuntinys)


Jo... As net stebejausi, kaip operatyviai jie dirba.
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2013 12 23, 21:30)
uzsisakiau siandien striuke, labai skubejau, kad tik gauti ja  doh.gif LT jau nebuvo mano dydzio.  Paskui tik kodais pradejau dometis. Dabar lauksiu uzsakymo ir ziuresiu kaip ju aptarnavimas.


tai kad mexx voucheriai kaip maciau ne viskam, kiek teko pamatyt, siuo metu party dress ir dar kazkam, tikrai ne striukems smile.gif tai nepraloset nei kiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2013 12 23, 14:46)
Rasykit bendrai amazonui. Ta pacia diena sutvarko reikalus

aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Muzika mano siela @ 2013 12 23, 19:08)
nueikite prie my orders, apačioje dešinėje pusėje pamatysite delivery rates and policy (paspauskite) tada vėl dešinėje bet viršuje where is my stuff
ir atitinkamai prie delivery problems  dešinėje self-service (parašykite ko negaunate, man atrašė per 15-20 min., o kitą dieną atėjo ir siuntinys)

aciu-labai padejote 4u.gif 4u.gif 4u.gif ka tik parasiau mirksiukas.gif
Atsakyti