Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

Sveikos,

Esu šį bei tą nusižiūrėjusi iš www.laredoute.fr su dabartinėmis akcijomis. Tad noriu pasiklausti jūsų ar jau galiu pirkti dabar, ar geriau palaukti sausio 7d., kai bus didysis išpardavimas? Gal bus tikimybė, kad padidins nuolaidą dabartinei akcijinei prekei? O gal jau nebegalios dabartinės akcijos ir reiktų man pasiskubinti su pirkiniais? g.gif


Atsakyti
lessthan10pounds.com truksta 20 svaru krepselio iki nemokamo uk siuntimo-noreciau siandien uzsakyti 4u.gif
Atsakyti
Pirksiu is LANDSEND>CO>UK
Priimsiu kelias norincias, pasidalinsime siuntima i LT. Turiu papildoma 20% nuolaida.
Atsakyti
Ar Vln kas nors renkat TBS, kiek peržiūrėjau psl nlb radau. Gal kas priimtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xvoveriux @ 2014 01 04, 15:53)
Sveikos,

Esu šį bei tą nusižiūrėjusi iš www.laredoute.fr su dabartinėmis akcijomis. Tad noriu pasiklausti jūsų ar jau galiu pirkti dabar, ar geriau palaukti sausio 7d., kai bus didysis išpardavimas? Gal bus tikimybė, kad padidins nuolaidą dabartinei akcijinei prekei? O gal jau nebegalios dabartinės akcijos ir reiktų man pasiskubinti su pirkiniais?  g.gif


Man atrodo, kad apie LaRedoute geriau klausti čia. Visko ten būna su tais sale, ir padidina kainą, ir prekyboj nebelieka...
Atsakyti
dar liko vietos uz 10 svaru iki nemokamo i uk is lessthan10pounds.com 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kadangi Pay pal temoje liudna, gal jus kuri zinote ax.gif
Prasau patarimo 4u.gif

Pirkau is UK parduotuves, uz prekes mokejau per Pay pal, prekes gavau, bet kadangi norejau kitu, tai jas grazinau.Matau, kad siuntinukas UK, bet pardavejas nieko neraso apie prekiu gavima ar pinigu grazinima.As jo paklausiau, ar gavo, sako, kad ne, nors matau, kad jau 24 diena gauta ir dar parasas idetas doh.gif Ar butu galimybe kelti byla per Pay pal g.gif tik nezinau kokiu pagrindu, nes siuntinuka gavome, prekes atitiko aprasyma, tik va keistai su tuo pinigu grazinimu g.gif
Atsakyti
Ar perkat is cia per tuki hm aciu
Atsakyti
Gal kas nors ruosiasi pirkti menstruacines taureles, ieskau su kuo kooperuotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2014 01 04, 19:14)
Gal kas nors ruosiasi pirkti menstruacines taureles, ieskau su kuo kooperuotis ax.gif

niekad nepastebejau, kad mergaites tokiam dalykui kooperuotusi, arba bent jau is kur pirktu, bet tokiu dalyku pilna aliexpress, o is ten pirkti kooperacijos nereikia 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti