Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

QUOTE(*finy* @ 2014 01 03, 23:50)
O kaip paskaiciuoti galutine kaina su pristatymu?Dar nepirkau is ten nei karto  4u.gif


Siuntimas 15,99 svaro nepriklauomai nuo kiekio.
Atsakyti
Per UK gi galima pirkt, berods nuo 75 svarų nemokamas siuntimas jei neklystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 01 04, 00:31)
Per UK gi galima pirkt, berods nuo 75 svarų nemokamas siuntimas jei neklystu g.gif

siusiuosi tiesiai i Lietuva, ( siuntimas 15.99 svaru-dalinamas is zmoniu skaiciaus) nes neleidzia kazko per angliska man su virtuonu-kelis kart siandien bandziau uzsisakyti blush2.gif
Atsakyti
Sveiki. Prireike man vel tu Siulerio drusku. Ar gali buti, kad ju pakuote pasikeite? Is kur yra pigiau? Aciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 01 03, 17:25)
ar sunku pabandyt biggrin.gif
aš ten nieko neperku bet pabandžiau dėl jūsų biggrin.gif taiko  ax.gif

Man jau pora kart buvo atmete korta dbr vel leidzia pirkti tai bijau daug ekspermentuoti blush2.gif ir plius per mobilu daaaug laiko kol sumeti ir bandai patikrinti 4u.gif aciu Jums uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Uzakymas atmestas, lesos rezervuotos - ir tai gali kaboti iki 2savaiciu? ar reikia kreiptis i pardaveja?
Atsakyti
QUOTE(Furby's @ 2014 01 04, 08:13)
Uzakymas atmestas, lesos rezervuotos - ir tai gali kaboti iki 2savaiciu? ar reikia kreiptis i  pardaveja?


Į pardvėja, ir į banką paskui, jei ten tikrai neturėjo būti jokių problemų su kortele.
Atsakyti
QUOTE(vasarele123 @ 2014 01 04, 01:21)
Sveiki. Prireike  man vel tu Siulerio drusku. Ar gali buti, kad ju pakuote pasikeite? Is kur yra pigiau? Aciu g.gif



ju yra keliu firmu
Atsakyti
QUOTE(Aidra @ 2014 01 03, 15:06)
Pabandziau taiko 14317, -20eur nuo 40eur

man prisiregistravus netaiko doh.gif g.gif
tik kaip sveciui g.gif kazin kodel g.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(barbuska @ 2014 01 03, 18:33)
Dėl SAMIENTOS, vakar gavau žinutę, eilinį kartą atsiprašė, kad pradingo ir pažadėjo šiandien būtinai padaryti pavedimą, spėkite ar padarė doh.gif Gal reikia jos facebooke paprašyti atiduoti skolas biggrin.gif ar kokį straipsnelį į vietinį laikraštį parašyti g.gif

doh.gif doh.gif doh.gif be komentaru doh.gif pasirodo nepadejo ir vyro pakalbinimas blink.gif
Atsakyti
http://www.beautyatcreightons.co.uk/

And don't forget you can still use code XMAS25 to get a further 25% off a £25 order!
Atsakyti
QUOTE(emabark @ 2014 01 03, 20:55)
Oi geras, man tas pats... parasyt tai parase, bet ta pati rase jau 3 kartus, o pinigu kaip nebuvo taip ir ner...bet dzyn, siandiena, jau nuvariau iki policijos komisariato paziureti kaip dirba, tai jauciu dar kokia savaite palauksiu, gal zmogus susiprotes ir varysiu su pareiskimu i policija


QUOTE(bbiitute @ 2014 01 04, 11:47)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  be komentaru  doh.gif  pasirodo  nepadejo ir vyro pakalbinimas  blink.gif


nu tai matyt nieko cia gero nebus, o per ta savaite manau galit visos bendra pareiskima parasyt, efektyviausia butu, kad ikitesmini tyrima pradetu 4u.gif kai baudziamoji atsakomybe gresia tai ne administracine, o ir zalos atlyginimas turi dideles reiksmes tokiu atveju
Atsakyti
QUOTE(vasarele123 @ 2014 01 04, 01:21)
Sveiki. Prireike  man vel tu Siulerio drusku. Ar gali buti, kad ju pakuote pasikeite? Is kur yra pigiau? Aciu g.gif

visada perkuosi bio-apo.de
kiek radau, ten jos pigiausios 4u.gif siandien uzsakau 4u.gif
Atsakyti