Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

QUOTE(LaimingaMergina @ 2014 01 03, 19:02)
Priimčiau 1 žmogų su TBS užsakymu. Siųsiuos per Tukį.  4u.gif


UŽSAKYTA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barbuska @ 2014 01 03, 18:33)
Dėl SAMIENTOS, vakar gavau žinutę, eilinį kartą atsiprašė, kad pradingo ir pažadėjo šiandien būtinai padaryti pavedimą, spėkite ar padarė doh.gif Gal reikia jos facebooke paprašyti atiduoti skolas biggrin.gif ar kokį straipsnelį į vietinį laikraštį parašyti g.gif

Oi geras, man tas pats... parasyt tai parase, bet ta pati rase jau 3 kartus, o pinigu kaip nebuvo taip ir ner...bet dzyn, siandiena, jau nuvariau iki policijos komisariato paziureti kaip dirba, tai jauciu dar kokia savaite palauksiu, gal zmogus susiprotes ir varysiu su pareiskimu i policija
Atsakyti
Mergaites, o lenku linzese - szkla.com - nebuvo jokiu pasikeitimu?
man anksciau neduodavo pasirinkti DHL pristatyma, o dabar duoda ir neskaiciuoja pristatymo (uzsakymas nemazas) Ar jie dhl siuncia tik lenku ribose ar jau ir Lietuva galima?
PS pasirenkant paprastu pastu - tai ten standartiskai pripliusoja 30 zlotu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maniuxa: 03 sausio 2014 - 20:58
gal dar kas tbs renkat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 01 03, 20:33)
kas pirkote is yves-rocher gal galite parasyti  kokia kortele atsiskaitet? nepraeina man uzsakymas-paraso thank you for order, bet nei pinigai rezervuoti, nei email gavau  blush2.gif


Pirkau su Visa virtuonu, tai irgi buvau sustresavusi, kad nepraėjo biggrin.gif Bet pinigus rezervavo po gero pusdienio tiktai, jau ir nuleidus rankas buvau cool.gif Nors emailas lyg tais iškart atėjo, neatsimenu blush2.gif

Gal aš nerandu, o kur ten pasižiūrėt pirkimo istoriją g.gif Kur bežiūriu, nu niekaip doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 03 sausio 2014 - 21:23
QUOTE(Kristiniux @ 2014 01 03, 22:04)
gal dar kas tbs renkat? 4u.gif

GALIU PARINKTI TBS , kad nuo 40 nusiminusuotu 20 mirksiukas.gif
Kaune 4u.gif bet galiu persiusti ax.gif
www.yves-rocher.co.uk uzsakyta-nebesiuskite
www.bio-apo.de dar laukiu prisijungianciu pasidalinti 13,90 euru siuntima iki Kauno 4u.gif 4u.gif (uzsakysiu rytoj-kol kas atrodo esame 7 4u.gif )
alinuska@bamba.lt su sm nicku ir koks miestas blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(me2za @ 2014 01 03, 22:22)
Pirkau su Visa virtuonu, tai irgi buvau sustresavusi, kad nepraėjo biggrin.gif Bet pinigus rezervavo po gero pusdienio tiktai, jau ir nuleidus rankas buvau cool.gif Nors emailas lyg tais iškart atėjo, neatsimenu  blush2.gif

Gal aš nerandu, o kur ten pasižiūrėt pirkimo istoriją g.gif Kur bežiūriu, nu niekaip doh.gif

tikiuos kad praejo, nes atsiunte patvirtinimo laiska mirksiukas.gif https://secureorder....ad=compte-order pabandykite my oder ieiti ir ten yra atskira pastraipa kaireje-track or pay an oder
suvedus savo uzsakymo numeri, kuri gavote su patvirtinimo laisku ir savo slaptazodi turetu parodyti kur yra jusu siuntinys 4u.gif man dar nerodo, nes neseniai tik uzsakiau, bet jusiskis gal jau bus smile.gif
Papildyta:
beje, gal kas prisijungtu ir prie www.lessthan10pounds.com 4u.gif
medvilniniai bolero tik po 0.49 svaro ax.gif
basutes po 0.99 svaro megztukai po 1.99 svaro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 03 sausio 2014 - 21:48
QUOTE(darlia25 @ 2014 01 03, 23:40)


O kaip pasidaryti, kad svarais kainas rodytų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2014 01 03, 22:59)
O kaip pasidaryti, kad svarais kainas rodytų?  blush2.gif

kairej pusej daugiau einant i apacia yra uzrasas didesnem pajuodintom raidem "SELECT YOUR CURRENCY"
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 01 04, 00:15)
kairej pusej  daugiau einant i apacia yra uzrasas didesnem pajuodintom raidem "SELECT YOUR CURRENCY"


Dėkui, pasikeičiau smile.gif
Atsakyti
batukai uz 4.99-kol kas dydziu yra dar kiek suprantu su pasiltinimu-imsiu dukrytei 4u.gif (raso dirbtine oda sudetis)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 03 sausio 2014 - 22:47
QUOTE(darlia25 @ 2014 01 03, 22:45)
batukai uz 4.99-kol kas dydziu yra dar kiek suprantu su pasiltinimu-imsiu dukrytei  4u.gif (raso dirbtine oda sudetis)

O kaip paskaiciuoti galutine kaina su pristatymu?Dar nepirkau is ten nei karto 4u.gif
Atsakyti
Tuoj susigundysiu, tai kur mano taupymo planas cool.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti