Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

QUOTE(saulutecool @ 2014 01 03, 13:01)


Ačiū 4u.gif


Gal kas nori jungtis prie zulily.co.uk shipui pasidalinti. Galiu prijungti prie savo užsakymo iki sekmadienio vakaro. Siųsiu per Tukį 1kg - 1,5GBP. Šiauliai.
lukne2006 eta gmail.com

Yra yankeecandle žvakių, timberland batų vaikams, vaikiškų rūbelių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trolėmolė: 03 sausio 2014 - 12:24
Sveikos mergaitės 4u.gif Aš vis su tesco niekaip pabaigti negaliu. Reikia gražinti jiems švarką, pagal jų nurodymus pildžiau, kad instrukciją gauti, bet man vis rodo, kad neranda tokio miesto, žodžiu instrukcijos atsisiųsti negaliu, išsispausdinau užsakymo santrauką ir ten kaip suprantų reikia nurodyti siunčiančio adresą, užsakymo nr., prekę, jos kainą ir t.t. Klausimas, tą santrauką įdėti kartu su preke į siuntą ar užklijuoti ant siuntos ? Santraukoje pateikta toks adresas: Clothing at Tesco Returns PO BOX 215 YO8 1EG
Ar tokį adresą reikia nurodyti ant siuntos ? Nes čia nei šalis, nei pašto kodas nenurodyti ? blink.gif Prašau padėkite, kas jau esate bandę gražinti prekes, o tai bijau prisidirbti nesąmonių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2014 01 03, 13:23)
Ačiū  4u.gif
Gal kas nori jungtis prie zulily.co.uk shipui pasidalinti. Galiu prijungti prie savo užsakymo iki sekmadienio vakaro. Siųsiu per Tukį 1kg - 1,5GBP. Šiauliai.
lukne2006 eta gmail.com

Yra yankeecandle žvakių, timberland batų vaikams, vaikiškų rūbelių...

Man neleidžia normaliai įeit į tinklalapį, prašo prisijungimo kodų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 01 03, 12:48)
Man neleidžia normaliai įeit į tinklalapį, prašo prisijungimo kodų ax.gif



uzisregistruokit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemyna32 @ 2014 01 03, 12:34)
Sveikos mergaitės 4u.gif  Aš vis su tesco niekaip pabaigti negaliu. Reikia gražinti jiems švarką, pagal jų nurodymus pildžiau, kad instrukciją gauti, bet man vis rodo, kad neranda tokio miesto, žodžiu instrukcijos atsisiųsti negaliu, išsispausdinau užsakymo santrauką ir ten kaip suprantų reikia nurodyti siunčiančio adresą, užsakymo nr., prekę, jos kainą ir t.t. Klausimas, tą santrauką įdėti kartu su preke į siuntą ar užklijuoti ant siuntos ? Santraukoje pateikta toks adresas: Clothing at Tesco Returns PO BOX 215 YO8 1EG
Ar tokį adresą reikia nurodyti ant siuntos ? Nes čia nei šalis, nei pašto kodas nenurodyti ? blink.gif  Prašau padėkite, kas jau esate bandę gražinti prekes, o tai bijau prisidirbti nesąmonių 4u.gif

as manau, kad paryskintas yra pasto kodas. Jorksyro grafysteje kazkur smile.gif
o koks adresas duotas - tokiu ir siusti.
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2014 01 03, 13:21)
as manau, kad paryskintas yra pasto kodas. Jorksyro grafysteje kazkur smile.gif
o koks adresas duotas - tokiu ir siusti.

Ačiū, kad atsakėte 4u.gif Pirmas kartas baisus blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites kokius dabar kodus TBS turim blush2.gif g.gif
Man prisijungus visai nieko netaiko doh.gif
Atsakyti
Liko 2 pakeliai Maria Treben zoleliu, gal kam reikia 4u.gif
(po 17 lt)
http://www.unserekle...tzmischung.html
user posted image

Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2014 01 02, 22:51)
Gal galetumet zvilgtelti i TBS uzsakymu istorija? Kur eina data, uzsakymo nr ir statusas, ar kas nors prie statuso parasyta? Nes pas mane tuscia ta vieta, tai ir galvoju ar uzsakymas praejo ar ne (patvirtinimo jokio i pasta negavau) smile.gif

Pas man irgi tuščia, laiško negavau. Nusiteikus, kad nepraėjo verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(gaaabriele @ 2014 01 02, 23:06)
O veliau, sekantis uzsakymas praejo gerai? Nes bijau rizikuoti isaldyti vel pinigus, kad visi is eiles dabar uzsakymai nepakibtu biggrin.gif ar kai nepraejo raset laiska jiems ar toliau tiesiog pirkot? smile.gif

Rašiau laišką, nes keičiau adresą, tai ats. dar 4d. negaunu, pas juos lygtais išeiginės. Anksčiau parašydavau ir viskas susitvarkydavo.
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 01 03, 15:36)
Mergaites kokius dabar kodus TBS turim  blush2.gif  g.gif
Man  prisijungus visai nieko netaiko  doh.gif



Pabandziau taiko 14317, -20eur nuo 40eur
Atsakyti
QUOTE(deimukasselsk @ 2014 01 03, 12:48)
Sveikos, norejau pasiteirauti is Swarovski.com turbut geriausiai per tarpininkes is JAV pirktis? Ar imanoma paciam parsisiust?

Tik per tarpininkes, nes tik jos žino kur originalai, aš vos taip 'neapsipirkau"
Atsakyti
o gal vis delto kas nors pirkotes tiesiai sau is fragrancex???

kiek laukti siuntinio yra normalu?
man rodos kad beveik 5sav i uk daugoka? mastau.gif
Atsakyti