Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

Sveikos,

Pirmą kartą pirkau iš mytoys.de. Noriu paklausti, per kiek laiko maždaug atkeliauja pirkinys ir kas pristato? Pašte reikia atsiimti, ar koks kurjeris?

Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 01 02, 23:54)
Nepraejo smile.gif Mano irgi toks vienas uzsakymas be uzrasu kabo smile.gif


O aš jau akis pražiūrėt baigiu biggrin.gif Gal kad su mylimiausia pirkau nepraėjo? g.gif Parašiau jiems laišką, tikiuos praleis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2014 01 02, 21:58)
mamikes ar Asda direct parduoda per PA adresa ar geriau per tuki pirkti su paypel nurodytu anglisku adresu ax.gif

dar neuzsakiau, laukiu prisijungianciu su nedideliais krepsiukais tik Kaunietes ax.gif

parduoda PA adresu ir jau galima atsiskaityt paypal (korta lietuviska). Pati esu isbandzius - uzsakymas praejo ir jau keliauja i Lietuvele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepsa @ 2014 01 03, 10:33)
O aš jau akis pražiūrėt baigiu biggrin.gif Gal kad su mylimiausia pirkau nepraėjo?  g.gif  Parašiau jiems laišką, tikiuos praleis smile.gif

Kortele neturi visiskai jokios reiksmes smile.gif Kalbeta n kartu smile.gif TBS megsta daznai nepraleist smile.gif
Atsakyti
www.yves-rocher.co.uk turiu nemokamam siuntimui i uk surinkus 4u.gif , bet jei dar kas sugalvos prisijungti, tai parasykite az mirksiukas.gif uzsakau uz valandos
Atsakyti

QUOTE(maniuxa @ 2014 01 03, 11:34)
parduoda PA adresu ir jau galima atsiskaityt paypal (korta lietuviska). Pati esu isbandzius - uzsakymas praejo ir jau keliauja i Lietuvele 4u.gif


paaiskinkint man kas tas PA adresas? doh.gif biggrin.gif as cia dar nauja sioje temoje, tai nezinau visu trumpiniu blush2.gif bet vakar irgi ten krepseli pasirinkau, bet ziuriu paskui LT salies nera...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 03 sausio 2014 - 11:43
Ar zulily.co.uk priima lietuvišką kortą?

Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 01 03, 11:43)
paaiskinkint man kas tas PA adresas? doh.gif  biggrin.gif as cia dar nauja sioje temoje, tai nezinau visu trumpiniu blush2.gif  bet vakar irgi ten krepseli pasirinkau, bet ziuriu paskui LT salies nera...



www.pirkanglijoje.lt -PA
www.tukies.eu - tukis
Atsakyti
Sveikos, norejau pasiteirauti is Swarovski.com turbut geriausiai per tarpininkes is JAV pirktis? Ar imanoma paciam parsisiust?
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2014 01 02, 23:51)
Gal galetumet zvilgtelti i TBS uzsakymu istorija? Kur eina data, uzsakymo nr ir statusas, ar kas nors prie statuso parasyta? Nes pas mane tuscia ta vieta, tai ir galvoju ar uzsakymas praejo ar ne (patvirtinimo jokio i pasta negavau) smile.gif


QUOTE(simpa @ 2014 01 02, 23:54)
Nepraejo smile.gif Mano irgi toks vienas uzsakymas be uzrasu kabo smile.gif


Ziuriu pas mane irgi tuscia, nepraejo doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(maniuxa @ 2014 01 03, 11:34)
parduoda PA adresu ir jau galima atsiskaityt paypal (korta lietuviska). Pati esu isbandzius - uzsakymas praejo ir jau keliauja i Lietuvele 4u.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2014 01 03, 11:43)
Ar zulily.co.uk priima lietuvišką kortą?


Priima
Atsakyti