Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

Užsispyrusi, dėl kremo...tai aš šviesiaodė..kažkaip jis susigeria gsl..bet ir tepam nėra tamsus...sš kwi pirkau tai ir isivaizdavau, kad jis lengvai tonuojantis...puiku, kad galima pratestuot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 01 02, 16:20)
[U]
dar neuzsakiau is yves-rocher.co.uk - truksta iki nemokamo siuntimo ax.gif  4u.gif
beje, www.bio-apo.de jau issiuntineta ir kadangi neidejo dvieju drusku, rinksiu vel  blush2.gif

YVES-ROCHER uzsakysiu rytoj ryte 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o bio-apo siuntima pasidalinti (13.90 eur vietoj 16,90 eur, nes 3 eur nuolaida turiu ) lauksiu prisijungiant iki rytojaus pietu
esu Kaune, bet galiu persiust 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vlastimila @ 2014 01 02, 21:18)
gerai, puiku, kaip tik atsidariau paieškot ar nerenkamas užsakymas...

žkoks šitas tonalinis kremas geras, pirkau mėginį 5ml, imsiu dabar didesnį, koks kvapas wub.gif  wub.gif nebereiks man jokių krempudrų, mano veido oda ne problematiška-tai man puikiai tinka, veidas toks švytintis, nebereikia jokių strobiu tepti, nezinau-gal cia man tik toks geras blush2.gif
http://www.bio-apo.d...eme.349207.html

cia mazutis

http://www.bio-apo.d...eme.349236.html

smagu, kad tiko mirksiukas.gif kol kas esame 4 pasidalinti 13.90 eur siuntima 4u.gif
Atsakyti
Ar butu kaunieciu norinciu ko is Unserekleineapotheke? 4u.gif

Reiktu, kad musu butu bent 10, kad pasidalint 9.90EUR siuntima i LT 4u.gif

Siuskit i xsimpax@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 01 02, 23:00)
Skubiai priimciau prie TBS su 6 svarais su koduku nuo 40 svaru - 20 sv, siusiu per tuki 1.5/kg.


NUPIRKTA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 01 02, 23:46)
NUPIRKTA  4u.gif


Gal galetumet zvilgtelti i TBS uzsakymu istorija? Kur eina data, uzsakymo nr ir statusas, ar kas nors prie statuso parasyta? Nes pas mane tuscia ta vieta, tai ir galvoju ar uzsakymas praejo ar ne (patvirtinimo jokio i pasta negavau) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2014 01 02, 22:51)
Gal galetumet zvilgtelti i TBS uzsakymu istorija? Kur eina data, uzsakymo nr ir statusas, ar kas nors prie statuso parasyta? Nes pas mane tuscia ta vieta, tai ir galvoju ar uzsakymas praejo ar ne (patvirtinimo jokio i pasta negavau) smile.gif

Nepraejo smile.gif Mano irgi toks vienas uzsakymas be uzrasu kabo smile.gif
Atsakyti
less10 uzsakyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 01 02, 23:54)
Nepraejo smile.gif Mano irgi toks vienas uzsakymas be uzrasu kabo smile.gif


O veliau, sekantis uzsakymas praejo gerai? Nes bijau rizikuoti isaldyti vel pinigus, kad visi is eiles dabar uzsakymai nepakibtu biggrin.gif ar kai nepraejo raset laiska jiems ar toliau tiesiog pirkot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2014 01 02, 23:06)
O veliau, sekantis uzsakymas praejo gerai? Nes bijau rizikuoti isaldyti vel pinigus, kad visi is eiles dabar uzsakymai nepakibtu biggrin.gif ar kai nepraejo raset laiska jiems ar toliau tiesiog pirkot? smile.gif

nepirkau toliau smile.gif As cia bandziau padaryt uzsakyma is naujo accounto biggrin.gif
Atsakyti
Ar is clarc.co.uk galima pirkti LT kortele ir komerciniu adresu?
Atsakyti
sveiki,norejau paklaust ar neuzsakinesite?
http://www.pharmasho...66-mene-moy?p=2
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 01 03, 08:31)
Ar is clarc.co.uk galima pirkti LT kortele ir komerciniu adresu?



bent jau anksciau neeme musu kortu.
Atsakyti