Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

QUOTE(darlia25 @ 2014 01 02, 16:20)
[U]

beje, www.bio-apo.de jau issiuntineta ir kadangi neidejo dvieju drusku, rinksiu vel  blush2.gif



gerai, puiku, kaip tik atsidariau paieškot ar nerenkamas užsakymas...

žkoks šitas tonalinis kremas geras, pirkau mėginį 5ml, imsiu dabar didesnį, koks kvapas wub.gif wub.gif nebereiks man jokių krempudrų, mano veido oda ne problematiška-tai man puikiai tinka, veidas toks švytintis, nebereikia jokių strobiu tepti, nezinau-gal cia man tik toks geras blush2.gif


http://www.bio-apo.d...eme.349207.html

cia mazutis

http://www.bio-apo.d...eme.349236.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vlastimila: 02 sausio 2014 - 20:19
QUOTE(Maja Di @ 2014 01 02, 19:18)
Oi kiek pas mane per mažų išmatavimų šlamšto iš Aliexpress mėtos, su kiniečiais tokia rizika ką nors pirkti doh.gif . Atsipirkau ir atsikandau jų doh.gif .

Nu dažnai pataikydavau, nėra taip jau blogai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 01 02, 19:38)
nežinau, apie kokią sumą kalba, ar tikrai apsimoka siųsti atgal? g.gif
man vieną kartą įdėjo ne tą dydį. daiktas kainavo 11 dolerių. kai atidariau disputą, sukėliau nuotraukas, iš karto parašiau, kad siųsti atgal man per brangu. pardavėjas siūlė pirkti iš naujo su 3 dolerių nuolaida. parašiau, kad netinka ir pasiūliau grąžinti bent pusę. grąžino 6 dolerius, o tą daiktą pardaviau.

Apie 35 lt. Siūlė 6 dolcus atgal doh.gif Aš nesu pardavėja, kad po to tą daiktą pardavinėčiau pati ir gaiščiau laiką susitikimams, matavimams ar dar geriau pateikinėčiau sąskaitas su asmens duomenimis ir t.t. Neužsiimu tokiais dalykais, tai dėl to ir sprendžiu klausimą. Prašiau, kad grąžintų 5 dolcus, siųsčiau jam atgal ir lai siunčia man didesnį dydį, nes turi. Tai žiūrėsiu ką sakys.
Tame ir esmė, kad jis turi labai gražų daikčiuką, kiti neturi, man jo labai verkiant reikia, tai pyktis nesinori, nes po to didesnio nesiųs ax.gif
Papildyta:
QUOTE(asmon @ 2014 01 02, 19:42)
nesusikalbam, as asmeniskai vengiu siuntimo, jei netinkama preke keliu disputa, segu foto ir viskas, gryzta pinigeliai

Duokdie, kad grįžtų, pirkčiau iš karto kitą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2014 01 02, 13:50)
Aš siunčiausi samsung galaxy tab'ą iš uk, sutaupiau ir viskas OK, tik pakrovėjas su uk kištuku, iš karto reikia pasirūpinti perėjimu, bet čia aišku visada loterija pasiseks-nepasiseks su tais siuntimais, nors supakuotas bent jau mano tai pakankamai saugiai buvo ir prašiau tukio, kad pasaugotų, nemėtytų 4u.gif


parodykit koki ir kur pirkot? 4u.gif
Atsakyti
mamikes ar Asda direct parduoda per PA adresa ar geriau per tuki pirkti su paypel nurodytu anglisku adresu ax.gif

dar neuzsakiau, laukiu prisijungianciu su nedideliais krepsiukais tik Kaunietes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2014 01 02, 14:50)
Aš siunčiausi samsung galaxy tab'ą iš uk, sutaupiau ir viskas OK, tik pakrovėjas su uk kištuku, iš karto reikia pasirūpinti perėjimu, bet čia aišku visada loterija pasiseks-nepasiseks su tais siuntimais, nors supakuotas bent jau mano tai pakankamai saugiai buvo ir prašiau tukio, kad pasaugotų, nemėtytų 4u.gif


Mane irgi domintų puslapiukas iš kurio siuntėtės ax.gif
Atsakyti
o nieka kompanijos nereik su TBS? blush2.gif baigiasi mūsų dušo gelis..reik pasipildyt blush2.gif o PA adresu neina pirkt...gal kas prijungtų Vilniuj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2014 01 02, 21:13)
Jei neskubu (nes siuntimas ilgoka   
aciu uz nuoroda neskubu iki vasario galo

Atsakyti
Nusiziurejau lovyte is UK, bet sveria 41kg supakuota. Ar imanoma parsisiuti pigiau nei su Tukiu 4.3lt/kg? Gaunasi 176.30lt verysad.gif Nors siuntejas pats Amazon, bet nesiuncia i LT. Galvoju gal su kokiais pervezejais is giminiu adreso pigiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2014 01 02, 21:18)
gerai, puiku, kaip tik atsidariau paieškot ar nerenkamas užsakymas...

žkoks šitas tonalinis kremas geras, pirkau mėginį 5ml, imsiu dabar didesnį, koks kvapas wub.gif  wub.gif nebereiks man jokių krempudrų, mano veido oda ne problematiška-tai man puikiai tinka, veidas toks švytintis, nebereikia jokių strobiu tepti, nezinau-gal cia man tik toks geras blush2.gif
http://www.bio-apo.d...eme.349207.html

cia mazutis

http://www.bio-apo.d...eme.349236.html


Bet jis toks tamsus atrodo. Turbut tik tamsiaodems tinka? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(oliv @ 2013 12 30, 15:05)
Gundausi Vegateksos pėdkelnių, tik nesu bandžius. Gal kas pasakytų, ar jų dydžiai atitinka? "Koriukas" vilnonės domina. Kad nebūtų pamažintos svarbiausia...

Visada perku Vegateksos pedkelnes ir esu labai patenkinta,taciau butent Koriukas (vilnones) mane ziauriai nuvyle.Labai labai baisiai nusiburbulavo,jau po keliu kartu negriztamai...
Atsakyti
cia vis buvo diskusijos, ka is yves rocher verta pirkti, tai i tema biggrin.gif

paemiau siandien po pertraukos vaiko lele, tai tokia susivelusi buvo, kad galvojau, jog be sansu issukuoti biggrin.gif vos sepecio nesulauziau, padejo darbe sitas reikalas: http://www.yves-roch...?cmSrc=Category
tik man asmeniskai naudoti siek tiek per astrokas tas liepziedziu kvapas ir siokio tokio lipnumo turi, bet siaip atlieka funkcija wink.gif ir nera dideliu brudu smile.gif
Atsakyti
Skubiai priimciau prie TBS su 6 svarais su koduku nuo 40 svaru - 20 sv, siusiu per tuki 1.5/kg.
Atsakyti