Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

QUOTE(Vicious Vici @ 2014 01 02, 19:18)
Turiu klausimą dėl Aliexpress, gal padėsite daugiau patyrusios.

jei yra disputas, joks siuntimo laikas nebegalioja. Jei Jus nesusitariat, isikisa moderatoriai ir dazniausiai grazina pinigelius. prie disputo ikelk foto prie kokios liniuotes ka matytus ka ne tie dydziai
Atsakyti
merginos atsiprasau uz velavima grazinti pinigus uz H&M prekes kam negrazinus rytoj iki pietu pinigus matysite savo saskaitose, dar karta atsiprasau uz nepatogumus.
Atsakyti
QUOTE(samienta @ 2014 01 02, 19:30)
merginos atsiprasau uz velavima grazinti pinigus uz H&M prekes kam negrazinus rytoj iki pietu pinigus matysite savo saskaitose, dar karta atsiprasau uz nepatogumus.

drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 01 02, 09:40)
ir dar neaisku ka gautumet 4u.gif garantiju jokiu, kad ateis veikiantis ir tvarkingas telefonas, arba bent po  savaites kas nors neatsitiks  4u.gif

gal ateis ir tvarkingas ir net veikiantis - bet nzn kas sutiktu pirkti kitam... Juk kiek gali but valakytos doh.gif Su muitinem, o jei dar neveiks ar veluos, neateis - gi zmogus ko gero ne 10 lt mokes... cool.gif


QUOTE(Furby's @ 2014 01 02, 12:02)
Apsipirkimu ases, patarkite nusiziurejome DELL planseta tas pats modelis LT brangesnis 250lt nei UK. Garantija tarptautine, tai pat 14d. grazinimo teise.
Ar verta rizikuoti ir pataupyt?


Nu cia kaip kam - yra kam 250 ne pinigai, o kai kas labai dziaugias tiek sutaupes mirksiukas.gif As esu pirkus 4 kompus (net ne visai naujus...) - ne su vienu apart kad reik dasipirkt kistuka i rozete problemu neturejau schmoll.gif , ai, buvo, kad blokelis sudege - bet parasiau pardavejui - iskart atsiunte nauja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asmon @ 2014 01 02, 18:29)
jei yra disputas, joks siuntimo laikas nebegalioja. Jei Jus nesusitariat, isikisa moderatoriai ir dazniausiai grazina pinigelius. prie disputo ikelk foto prie kokios liniuotes ka matytus ka ne tie dydziai

Nu bet visada gi ir pardavėjai pasirašo, kad tipo jei kas, accept returns ar pan. g.gif Tai kaip nebegalioja siuntimas? Tai negi jį reikėjo ne oficialiai per disputą įforminti? Kaip man po to įrodinėti, kad jis gavo prekę atgal ir negražina pinigų tarkime?
Atsakyti
Oi kiek pas mane per mažų išmatavimų šlamšto iš Aliexpress mėtos, su kiniečiais tokia rizika ką nors pirkti doh.gif . Atsipirkau ir atsikandau jų doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2014 01 02, 19:11)
Kaip man po to įrodinėti, kad jis gavo prekę atgal ir negražina pinigų tarkime?

nežinau, apie kokią sumą kalba, ar tikrai apsimoka siųsti atgal? g.gif
man vieną kartą įdėjo ne tą dydį. daiktas kainavo 11 dolerių. kai atidariau disputą, sukėliau nuotraukas, iš karto parašiau, kad siųsti atgal man per brangu. pardavėjas siūlė pirkti iš naujo su 3 dolerių nuolaida. parašiau, kad netinka ir pasiūliau grąžinti bent pusę. grąžino 6 dolerius, o tą daiktą pardaviau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 02 sausio 2014 - 19:39
QUOTE(Vicious Vici @ 2014 01 02, 20:11)
Nu bet visada gi ir pardavėjai pasirašo, kad tipo jei kas, accept returns ar pan. g.gif Tai kaip nebegalioja siuntimas? Tai negi jį reikėjo ne oficialiai per disputą įforminti? Kaip man po to įrodinėti, kad jis gavo prekę atgal ir negražina pinigų tarkime?

nesusikalbam, as asmeniskai vengiu siuntimo, jei netinkama preke keliu disputa, segu foto ir viskas, gryzta pinigeliai
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 01 02, 11:29)
Emem Huawei,kad jeigu kas ir servisas ju LT yra.

koks modelis? smile.gif
Atsakyti
sveikos gal kas uzmate tutu sijonuka pigiau
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2014 01 02, 21:07)
koks modelis? smile.gif

šis smile.gif gavom per 2sav smile.gif
http://www.aliexpres.../920993743.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 02 sausio 2014 - 20:13
QUOTE(ab8 @ 2014 01 02, 20:08)
sveikos gal kas uzmate tutu sijonuka pigiau


Jei neskubu (nes siuntimas ilgokas), tai aliexpres visokiausiu yra smile.gif
Atsakyti