Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

QUOTE(slitka @ 2014 01 02, 15:28)
tikrai atsiskaitysit, as su tokia ir perku  4u.gif


tuomet kurį apmokėjimo būdą rinktis VISA? (čia apie aliexpress atsiskaitymą su SEB virtuon)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo autojo: 02 sausio 2014 - 15:17
As tai is tokiu saliu, kaip UK, drasiai pirkciau ir perku technika.
O kompa siunciaus per tarpininkes is USA, nes mano modelis brangus, tai nemazai susitaupo.

Merginos, kaip su Laura Ashley? Pirkote kas nors is ten? Galima LT korta atsiskaityti? Gal zinote, kokie ten didieji seilai buna, ty kada? Ar bus didesni, nei dabar? blush2.gif DEKUI
Atsakyti
QUOTE(autojo @ 2014 01 02, 16:14)
tuomet kurį apmokėjimo būdą rinktis VISA?

taip
Atsakyti
QUOTE(Miklioji @ 2014 01 02, 13:48)
Labai ačiū visoms 4u.gif Jūs teisi, mes neseniai pakeitėme gyvenamąją vietą, o pay pale adresas liko senas doh.gif  doh.gif  doh.gif Visur pakeičiau, darželyje, poliklinikose, visur, kur reikia, o apie tokį pay pal nepagalvojau... Nu šakės, šakės... Svarbiausia http://www.buyincoins.com/ viskas praėjo, nieko netrūko, jau gavau siuntinį, o čia... Pinigai nuskaičiuoti, ar galima būtų juos kažkaip grąžinti? Siuntinio statusas nurodytas Shipped
Neišsiunčiau nieko...ot įkliuvau frusty.gif


Bet jei pinigai nuskaiciuoti ir raso shipped, tai tada turetumete gauti, tik tiek , kad dabar siuntinukai veluoja.Del sventos ramybes parasyciau i parde laiska, ir iskelciau byla pay pal, o kai gausit, uzdarysit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 01 01, 18:54)
rytoj uzsisakysiu http://www.yves-rocher.co.uk/
rinksiu iki nemokamo siuntimo UK adresu ( per Tuki) 4u.gif
rasykite i alinuska@bamba.lt 4u.gif

[U]
dar neuzsakiau is yves-rocher.co.uk - truksta iki nemokamo siuntimo ax.gif 4u.gif
beje, www.bio-apo.de jau issiuntineta ir kadangi neidejo dvieju drusku, rinksiu vel blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 02 sausio 2014 - 15:27
QUOTE(slitka @ 2014 01 02, 16:17)


ačiū, rodos pavyko 4u.gif
Atsakyti
Su Naujais mergytės kuo sėkmingesnių apsipirkimų ir pilnesnių piniginių!!!
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 01 02, 12:00)
siuo metu labai veluoja siuntiniai. as gruodzio 31 d gaau siuntini is kinijos, pirkta spalio 3 d.

tai jau tikrai...
bet man keista, kad is kitaicu maza siuntinuka gavau greiciau nei is usa kvepaliukus. ir cia i uk. sad.gif
kvepalai is fragrancex kazkur strigo, paskutinis irasas gruodzio 4d ju tam oro uoste Amerikoje.
gal muitineje sedi, idomu, kada paleis. turejo kaledoms buti dovanos doh.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas,mamytės,aš truputį ne į temą,bet ....

SKUBIAI help.gif

Ieškau vaikiško kelioninio lagamino su ratukais,ne didesnių išmatavimų,nei 42*32*25 ,gali tikti tiek mergaitei,tiek berniukui.Prašyčiau parašyti až,jei turite kažką panašaus pasiūlyti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Justfor5 uzsakyta

dar renku less10 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 02, 16:17)
As tai is tokiu saliu, kaip UK, drasiai pirkciau ir perku technika.
O kompa siunciaus per tarpininkes is USA, nes mano modelis brangus, tai nemazai susitaupo.

ieskom ir mes gero kompo.gal galit imest puslapio nuoroda is kur pirkot? 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimą dėl Aliexpress, gal padėsite daugiau patyrusios.
Prekė gauta, bet per maža, nes apgavo išmatavimus. Gauta besibaigiant terminui, beliko iki atsiuntimo termino 15 valandų. bet jau iškėliau disputą prieš porą dienų, pateikiau fotkes. Ar nieko tokio, kad baigsis tas atsiuntimo laikas? Tikriausiai nieko...
O disputo laikas toks, kad pardavėjui atsakyti liko apie 1 dieną su kapeikom. Jis bando šnekėtis, bet siūlo man dalykus, kurie man nepatinka. Kas bus, kai tas laikas jam atsakyti baigsis ir mes nebūsime radę sprendimo? Duos kažkokį naują laiką, įsikiš Aliexpress ar kaip?
Kaip bus toliau? Kas, jei nuspręsime, kad aš grąžinu tą daiktą jam? Reikia, kad kažkur paspaustų kažką, kad aš galėčiau tracking numberį suvesti ar ne? Nematau iš viso vietos, kur galima atsakinėti į disputą, o tik write messages arba modify/close dispute. Bet tose messages mes rašėmės ir iki disputo, klausiau dėl daikto....
Keista man sistema bliamba... g.gif

Ir jei aš jam siūsiu atgal, tai užtruks, nutrūks jaučiu disputo laikas, kaip po to priversti jį gavus prekę man išsiųsti didesnį dydį ar pinigus grąžint?
Atsakyti