Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

QUOTE(oliv @ 2013 12 31, 01:52)
Merginos, gal kas esat išbandę kitokius modelinus, ne play-doh, bet kad būtų panašūs? Gal pigesnių yra panašios kokybės? Mes tik pradedam lipdyt, jaučiuosi žalia  blush2.gif
Teko girdėt, kad galima namų sąlygom pasidaryt, bet ar gaunasi panašiai?  g.gif
Nes play-doh tai mums kol kas labai patinka  thumbup.gif




man labai patiko, o vaikams irgi - lygiom proporcijom miltai ir druska, dar koks saukstas aliejaus - nulipdai - kita diena nudazai - super veikla ir tinka visos formeles is rinkiniu playdoh - pigu, daug ir veikla ivairesne mirksiukas.gif jei lieka mases - sudrekini gausiau ir i maisa patalpini saldytuve kitai dienai mirksiukas.gif , jei turit valgomu dazu - galima jais padazyti pacia mase - bet mums visai to neprireike mirksiukas.gif , Kaledoms isdurem lipdinukams skylutes (tik nulipde, kol nesukietejo) ir nudazytus ant eglutes sukorem - ziauriai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 12 31, 14:23)
Gal kas turit nereikalinga Pigu.lt koduka  blush2.gif  ax.gif


O už ką juos duoda g.gif ? Kodėl aš niekad negavau kiek pirkau biggrin.gif?
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 12 31, 16:04)
O už ką juos duoda  g.gif ? Kodėl aš niekad negavau kiek pirkau biggrin.gif?

Galima pasigauti is ivairiu puslapiuku mirksiukas.gif pasitaiko retai bet buna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 12 31, 15:11)
Galima pasigauti is ivairiu puslapiuku  mirksiukas.gif  pasitaiko retai bet buna  4u.gif


bigsmile.gif prašom plačiau smile.gif, jei ne paslaptis. Kokiuose čia puslapiuose g.gif ? Ar tiesiog per google ieškot?
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 12 31, 16:11)
Galima pasigauti is ivairiu puslapiuku  mirksiukas.gif  pasitaiko retai bet buna  4u.gif

kazkaip neteko girdeti apie kodukus, na viena karta buvo berods 10lt, bet atsiunte i pasta ir tiek ax.gif O kad siaip butu, neteko girdeti...
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 12 31, 15:04)
O už ką juos duoda  g.gif ? Kodėl aš niekad negavau kiek pirkau biggrin.gif?

as niekada nepirkau,bet esu gavus 10lt koduka,bet nepanaudojau ir net nepagalvojau jum pasiulyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurace @ 2013 12 31, 12:49)
Kažkada antradienį pirkau, o penktadienį gavau (jie puslapyje rašo, kad per 3 d.d.). Vakar pirkau, o šiandien jau išsiūsta, tai manau, kad iki pirmadienio - antradienio gausiu. 4u.gif

Labai ačiū už info 4u.gif

Atsakyti
Sveikutės,
QUOTE(oliv @ 2013 12 31, 02:52)
Merginos, gal kas esat išbandę kitokius modelinus, ne play-doh, bet kad būtų panašūs? Gal pigesnių yra panašios kokybės? Mes tik pradedam lipdyt, jaučiuosi žalia  blush2.gif
Teko girdėt, kad galima namų sąlygom pasidaryt, bet ar gaunasi panašiai?  g.gif
Nes play-doh tai mums kol kas labai patinka  thumbup.gif

Galvoju, ar verta užsipirkti indelių atsargai, ar ne?...  g.gif Va tokių http://www.mytoys.de...2.29.28/1973429

Jūsų nurodytų play-doh svoris 80gr. Normalaus dydžio dėžutėj būna 140g, tai čia bus beveik per pus mažesni.

Mums labai patiko Norfoj pirktas PeiPeile modelinas. Labai didelės dėžutės, 6 spalvos gal apie 12lt su akcija gavosi ir kokybe mums tikrai nenusileido Play-doh. Kaina įperkama ir be akcijos. Aš pati iš mytoys prisisiuntus play-doh, dabar jau matau, kad neapsimoka smile.gif Aš saviškiam duodu pora spalvų, kai jau sumaišo ir sudžiovina, duodu kitas dvi.
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 12 31, 15:22)
Planuoju vakare pirkti mytoys.de, naudosiu 10 euru koduka, tai dalinsimes 4 eurus  mirksiukas.gif


Traukinuko kaina  thumbup.gif
http://www.mytoys.de...f.03.05/1893704




Sveiki, o sis traukinukas pats vaziuoja ar ji ranka stumti reikia?
Atsakyti

Labas,
renku http://www.sonnen-apotheke-online-shop.de/
Dr.Hauschka, Vichy, Avene, La mer, Aderma,Lavera kosmetika pigiau
Siuslerio druskos, Maria Treben zoleliu misiniai

nedaug truksta iki nemokamo siuntimo
Vilnius-galiu persiust i kitus miestus drinks_cheers.gif
i az
Atsakyti
QUOTE(Fiona @ 2013 12 31, 09:53)
Merginos, per kiek laiko ateina siuntinys iš www.szkla.com4u.gif

Pamenu rugpjūtį ar rugsėjį kai pirko viena mamytė, tai gal mėnesį teko laukti ar dar ilgiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 12 31, 16:23)
bigsmile.gif  prašom plačiau smile.gif, jei ne paslaptis. Kokiuose čia puslapiuose  g.gif ? Ar tiesiog per google ieškot?

google 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgitatr @ 2013 12 31, 16:38)
kazkaip neteko girdeti apie kodukus, na viena karta buvo berods 10lt, bet atsiunte  i pasta ir tiek ax.gif O kad siaip butu, neteko girdeti...

buna viesi 10lt tiesiog reik ivesti elektronini ir gauni mirksiukas.gif kaip ir minejau buna tikrai retai 4u.gif
Atsakyti