Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 207 tema,

Pirksiu ELF http://eyeslipsface....world/page/home uk adresu per tuki 4u.gif lauruciuk@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 12 30, 10:40)
Ne į temą, bet gal ką girdėjot apie tokias korteles g.gif , ar verta įsigyt g.gif :
http://www.lyoness.n...ness.aspx#tab-1

Turiu ir esu labai patenkinta. Ypac maxima. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele123 @ 2013 12 30, 13:21)
Turiu ir esu labai patenkinta. Ypac maxima.  4u.gif

o man kaip tik maximai nepatinka, nes jie tam nenaudoja kortelės ir reikia kaskart čekius įsigyt. nebent kažkas pasikeitė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 12 30, 14:31)
o man kaip tik maximai nepatinka, nes jie tam nenaudoja kortelės ir reikia kaskart čekius įsigyt. nebent kažkas pasikeitė g.gif

Na bet eina i ju aciu kortele ir dar plius lyoness. O nusiperki kortele uz 200 ar 500 Lt ir naudoji arba pervedi is saskaitos.
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 12 30, 15:31)
o man kaip tik maximai nepatinka, nes jie tam nenaudoja kortelės ir reikia kaskart čekius įsigyt. nebent kažkas pasikeitė g.gif

Mes Maximai naudojam thumbup.gif Reikia dovanų kortelę įsigyt, kurią galima papildyti.
Atsakyti
QUOTE(emabark @ 2013 12 29, 07:54)
Labukas. Mergaites,noriu perspeti,kad butumete labia atsargios su nare  samienta[color=red].

va va, norėjau ir aš šiandien paviešinti vardę ir pavardę šios damos, bet aplenkėte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2013 12 30, 14:13)
Sveikos,

gal yra norinčių prisijungti prie Vegateksos uzsakymo? man truksta iki nemokamo siuntimo. Kaunas, Šilainiai, turiu 6 proc.nuolaidą


Gundausi Vegateksos pėdkelnių, tik nesu bandžius. Gal kas pasakytų, ar jų dydžiai atitinka? "Koriukas" vilnonės domina. Kad nebūtų pamažintos svarbiausia...
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 12 30, 13:55)
Pirksiu ELF http://eyeslipsface....world/page/home uk adresu per tuki  4u.gif lauruciuk@yahoo.com  4u.gif


o tiesiai į LT siųstis nenorit?
Siuntimas 3,95 GBP.
Aš gal vakare prisėsčiau, kažką pasirinkčiau, jų primerius visi giria.
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2013 12 30, 15:08)
o tiesiai į LT siųstis nenorit?
Siuntimas 3,95 GBP.
Aš gal vakare prisėsčiau, kažką pasirinkčiau, jų primerius visi giria.


Na ziuresiu kaip susirinks, jei daugiau prisijungs, siusiu tiesiai i LT, jei ne tuomet rinksiu iki uk nemokamo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oliv @ 2013 12 30, 14:05)
Gundausi Vegateksos pėdkelnių, tik nesu bandžius. Gal kas pasakytų, ar jų dydžiai atitinka? "Koriukas" vilnonės domina. Kad nebūtų pamažintos svarbiausia...


Man tai pačios pačiausios pėdkelnės thumbup.gif Kiek pasitaikė, tai atitinka daugiau mažiau dydžiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieninė @ 2013 12 29, 02:39)
Gal kas nori prisijungti prie www.dorothyperkins.com  ?

15 % nuolaida beveik viskam (net ir SALE prekėms). Nemokamas siuntimas.
Užsakinėju sekmadienį 15 val.

ppienine @ yahoo.com

Kaunas.


Prisijungciau su pora prekyciu. Noreciau pabandyti pasiimti sijonuka, bliuzele. Bet kaip ten su dydziais: didinti, mazinti?
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 12 30, 12:28)
nuskaityta ar rezervuota?  ax.gif  užsakymo patvirtinimą gavot?
tiesiog nevežė DPD PA adresu siuntų..PA aiškinosi ir nežinia kuom baigėsi  ax.gif


Nuskaityta. Visus patvirtinimus gavau, tik nėra tracking nr., anksčiau kartais būdavo, bet mano suma labai mažytė.. Ir PA puslapyje jokių naujienų g.gif
O Yves Rocher į PA siunčia? 4u.gif
Atsakyti